Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 29 cze 2014, 19:09
ja nigdy nikomu nie jestem potrzebny bo nic nie potrafię :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Davin 29 cze 2014, 19:16
carlosbueno, a jak nikogo nie potrzebujesz to masz u mnie plusa. Mój kuzyn nic nie potrafi i o byle gówno mi dupę zawracał.
Davin

Samotność

przez Arhol 29 cze 2014, 19:34
mangiferaindica napisał(a):Serdecznie już tego nienawidzę: jestem potrzebna ludziom TYLKO gdy mają interes; czyli gdy trzeba coś wytłumaczyć, pomóc w zaliczeniach i generalnie nauce. Wówczas magicznie staję się widoczna i jak to cudownie, że mi tak pomogłas! Przeżera na wskroś od lat.

Ja tam "przyzwyczaiłem" do tego większość znajomych mi ludziów,tak jest też prościej,przynajmniej rzadko kiedy trują, a patrzeć na większość innych humanoidów też mi się nie chce ^_-.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bonus 29 cze 2014, 20:18
Ja się czuję, czasami gorszy od innych, w wielu sprawach, choć tak naprawdę nie jestem gorszy od innych. Ale jak człowiekowi czegoś brakuje w życiu, czego nie ma, a inni mają, to wtedy jest to poczucie gorszości.
Odczuwa się też zazdrość czegoś lepszego. No ale z tym trzeba sobie dawać radę, ale psychicznie nie jest łatwo.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez carlosbueno 29 cze 2014, 20:26
Davin napisał(a):carlosbueno, a jak nikogo nie potrzebujesz to masz u mnie plusa. Mój kuzyn nic nie potrafi i o byle gówno mi dupę zawracał.

z natury nie lubię innych prosić o cokolwiek jedynie brata czasem mi się zdarza ale on za dużo zajęć nie ma.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Bonus 29 cze 2014, 20:30
Ja też taki jestem, że nie potrafiłbym kogoś o coś ciągle prosić.

Samotność

przez koszykova 29 cze 2014, 20:33
Jak mam kogos prosić o pomoc to czuje do siebie wstręt i jestem niezadowolona ze sama nie dalam sobie rady.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez mangiferaindica 29 cze 2014, 20:41
Moja Psyche nie może wyrugowac potrzeby kontaktu społecznego. Obecnie jest tylko kontakt stricte formalny i to tylko napędza spirale.

Samotność

przez mark123 29 cze 2014, 20:47
Ja, gdy mam poprosić kogoś o pomoc, to najpierw czuję wstyd, przeczekuję tą chwilę, próbując dalej zrobić dane coś sam, chociaż i tak wiem, że nic z tego nie będzie; po chwili robię się wewnętrznie wkurzony i wtedy proszę, bo staje mi się obojętne, jak to inni odbiorą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Bonus 29 cze 2014, 22:06
No ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy, sam sobie nie da rady, to warto pomóc, jeżeli są na to możliwości.

Samotność

przez mangiferaindica 30 cze 2014, 00:10
Populacja ludzka jest stworzona ewolucyjnie do korzystania z wzajemnej pomocy, to jest naturalne.

Samotność

przez Arhol 30 cze 2014, 00:12
Wzajemnego żerowania* D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez koszykova 30 cze 2014, 00:46
Moze i jest. Ja wole jednak rozwiazywac problemy samodzielnie i liczyc z reguly na siebie. Moze to nie dokonca dobre ale inaczej nie pozwole sobie postepowac. Chce zeby ludzie ze mna byli z sympatii a nie tylko dla tego ze moge im byc pomocna
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez mark123 30 cze 2014, 13:30
Bonus napisał(a):No ale jeśli ktoś potrzebuje pomocy, sam sobie nie da rady, to warto pomóc, jeżeli są na to możliwości.

Ja sam z siebie nie pomagam nigdy nikomu w niczym.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg