Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mangiferaindica 19 cze 2014, 23:15
Spaidermessiah, jasne, a dzisiaj mój tyłek jest godny dotykania dzisiaj, więc tym bardziej :mrgreen:

Samotność

przez Bukowski 19 cze 2014, 23:18
mangiferaindica, na słowo nie wierze bo w praktyce wszystko się obnaża.
Bukowski

Samotność

przez mangiferaindica 19 cze 2014, 23:22
Spaidermessiah, och, wybacz, cóż mogę na to poradzić :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bukowski 19 cze 2014, 23:24
kompletnie nic.
Bukowski

Samotność

przez mangiferaindica 19 cze 2014, 23:25
Spaidermessiah, oj, no wiem.

Samotność

przez Bukowski 19 cze 2014, 23:28
spać. :papa:
Bukowski

Samotność

przez mangiferaindica 19 cze 2014, 23:30
Spoko, już się nie odzywam jako coś ;)

Samotność

przez ( Dean )^2 20 cze 2014, 12:52
Znowu zupełnie sam...
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez gosia 20 20 cze 2014, 14:56
Borykasz się z problemami, które odbierają Ci radość i są ponad Twoje siły?
Gorąco polecam : http://psychorada.pl/aff/aneta20/
Profesjonalni psychologowie udzielają pomocy przez internet.
Serdecznie pozdrawiam :D

Samotność

przez bedzielepiej 20 cze 2014, 15:52
gosia 20 napisał(a):Borykasz się z problemami, które odbierają Ci radość i są ponad Twoje siły?
Gorąco polecam : http://psychorada.pl/aff/aneta20/
Profesjonalni psychologowie udzielają pomocy przez internet.
Serdecznie pozdrawiam :D

To ciekawe. We wszystkich odpowiedziach psychologowie online zaklinają się, że nie można zdiagnozować nikogo przez internet i odsyłają do normalnego psychologa. A ci w realu mówią, że nie są od udzielania dobrych rad...
A ta pomoc oczywiście nieodpłatna, w ramach szczerej pomocy bliźniemu przytłoczonemu problemami odbierającymi radość i siły?

Samotność

przez Bonus 20 cze 2014, 20:14
Ja to się dziwie, niektórym kobietom, że są aż tak naiwne i dają się wykorzystywać takim typom, z którymi się wiążą. Słyszałem nie jedną opinie na temat kobiet, jak również o tym czytałem, że "wiele kobiet się związuje z niewłaściwymi facetami, ponieważ one boją się zostać same".
Każdy się boi samotności, ale związek, wcale nie daje gwarancji na "brak samotności". To może być taka sama samotność, jak w przypadku, gdy nie jest się z nikim. I takie kobiety desperacko szukają związków z byle jakimi typami tylko po to, by z kimś były, a potem cierpią w takich związkach, są samotne. Ja tego nie pojmuję...One, przynajmniej po części, same są sobie winne, bo pchają się do "toksycznych związków" i dają się wykorzystywać. Co to za kobiety, które nie szanują siebie, własnego zdania? Psują sobie opinie wobec innych.
A jak słyszy się o "przemocy wobec kobiet", to w różnych audycjach, psychologowie, terapeuci, krytykują takie kobiety, bo same się na to godzą. I taka jest prawda.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez khaleesi 20 cze 2014, 20:24
Bonus napisał(a):Ja to się dziwie, niektórym kobietom, że są aż tak naiwne i dają się wykorzystywać takim typom, z którymi się wiążą. Słyszałem nie jedną opinie na temat kobiet, jak również o tym czytałem, że "wiele kobiet się związuje z niewłaściwymi facetami, ponieważ one boją się zostać same".
Każdy się boi samotności, ale związek, wcale nie daje gwarancji na "brak samotności". To może być taka sama samotność, jak w przypadku, gdy nie jest się z nikim. I takie kobiety desperacko szukają związków z byle jakimi typami tylko po to, by z kimś były, a potem cierpią w takich związkach, są samotne. Ja tego nie pojmuję...One, przynajmniej po części, same są sobie winne, bo pchają się do "toksycznych związków" i dają się wykorzystywać. Co to za kobiety, które nie szanują siebie, własnego zdania? Psują sobie opinie wobec innych.
A jak słyszy się o "przemocy wobec kobiet", to w różnych audycjach, psychologowie, terapeuci, krytykują takie kobiety, bo same się na to godzą. I taka jest prawda.

Też nie rozumiem takich kobiet. W życiu bym też nie zaszła z takim w ciąże O.o A takie kobiety stłamszone biją je a one się boją

A ten pierwszy typ to najczęsciej osoby z DDD/DDA, Deficyt dzieciństwa chca sobie odbić w dorosłym ale mylą się bo nikt tego im nie wynagrodzi i to są bardzo męczący partnerzy
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez dar 20 cze 2014, 20:26
Widziałem takie przypadki kobiet, a nawet jedna desperacko prosiła mnie abym z nią był. Przez to co widziałem, te zachowania niektórych osób też jestem przekonany o tym, że na tym świecie jest znacznie więcej osób zaburzonych (niezrównoważonych psychicznie) tylko nie zostali oni jeszcze zdiagnozowani, nie udali się do lekarza a powinni :D . Ale niektórzy faceci też są w związkach z kobietami, które się nie angażują uczuciowo a jedynie myślą o np pieniądzach i takich frajerów też widać.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez khaleesi 20 cze 2014, 20:35
dar, to sa interesowni desperaci. Początkowo cud miód malina i nagle bum ona uzależniona od niego a on ją leje i dupa a nie związek. Ona się boi samotności on w zasadzie też ale na kase liczy i tak to ciągną aż się razem nie pozabijaja albo nie pobiją.
no chyba uciekłeś przed desperatką co nie? bo by jeszcze sie zabiła bo nie robisz tego czego ona chce. O.o
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg