Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Wolfx 01 cze 2014, 03:26
Langusta powinieneś teraz spać,wyspać się a jutro na podbój laski wyrywać.
Wolfx

Samotność

przez langustamazowiecka 01 cze 2014, 03:30
Wolfx napisał(a):Langusta powinieneś teraz spać,wyspać się a jutro na podbój laski wyrywać.

hahahahahhahahahhaha nie no, masz talent, do kabaretu możesz się zapisać :)

Samotność

przez Wolfx 01 cze 2014, 03:37
Cierpisz na bezsenność,wolisz siedzieć na takim forum niż spać,masz 17 lat to powinieneś spać jak zabity,a niedzielę dobrze wykorzystać.
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez langustamazowiecka 01 cze 2014, 04:18
Wolfx napisał(a):Cierpisz na bezsenność,wolisz siedzieć na takim forum niż spać,masz 17 lat to powinieneś spać jak zabity,a niedzielę dobrze wykorzystać.

Niby jak wykorzystać ??? Dla mnie życie jest zmarnowane, każdy kolejny jego dzień.

Samotność

przez Wolfx 01 cze 2014, 04:22
A co Ci te życie zmarnowało masz dopiero 17 lat?
No może nie wiem nie znam Twojej histori
Wolfx

Samotność

przez Annie_Wilkes 01 cze 2014, 17:20
czy uważacie , że w wieku 25 lat mówi się o zmarnowanym życiu?

Samotność

przez terminal 01 cze 2014, 17:54
Śmieszy mnie, jak 17-latek mówi o zmarnowanym życiu. Jakie to groteskowe i fałszywe.
Sorry ale nie mogłam się powstrzymać.
Ja mam 40 i uważam, że jeszcze trochę przede mną, że jeszcze coś mogę naprawić, o coś powalczyć.
Przed nastolatkiem, dwudziesto, trzydziesto latkiem jest całe życie. Ludzie, nie popadajcie w przesadę.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Samotność

przez lukk79 01 cze 2014, 22:15
Susan Sontag pisała "Jeśli człowiek wiedziałby, że będzie żył 200 lat to czy w wieku 35 lat też byłby taki zmęczony ?" Co innego obiektywne spojrzenie (bo faktycznie przed 20, 30 itd. - latkiem jest całe życie) ale co innego subiektywne odczucie co do swojego życia. Ja np. 10 lat temu więcej myślałem o tym, że moje życie jest skończone niż teraz.
Pierwszy Romantyk Forum

Samotność

przez Arhol 01 cze 2014, 22:22
o zmarnowanym życiu...nie wiem,może jak ma się to 50+? może późne 4x? (48-49) A tak...ni uja,w cholere może się zmienić,można zmienić.
Tak,jestem młokosem,20 ledwo co,21 za 2 miechy,też czasem czuje że marnuje żywot,ale nie tak że go zmarnowałem D:
Nie liczę extremów,jak utrata kończyn,paraliż,ciężkie zmiany/uszkodzenia mózgu i inne,w takim przypadku zwykle faktycznie można mówić o zmarnowanym lajfie niezależnie od wieku...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez libertynka 01 cze 2014, 22:24
"zmarnowanie życie" owszem może i brzmi niepoważnie, ale "zmarnowana młodość" już nie. niestety ale koło 30 i po 30 człowiek zaczyna inaczej myśleć, czy tego chce czy nie. i do pewnych rzeczy się już nie wróci.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Samotność

przez DwaGuziki 01 cze 2014, 23:00
koszykova napisał(a):Co z tego, że ma sie z kim zamienic pare slow jak mimo to i tak w srodku jest sie osamotnionym

bo normalsy nie rozumieją nas ...
Potrafią tylko powiedzieć, "nie martw się jutro będzie lepiej" albo "weź się w garść" ....
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

Samotność

przez devnull 02 cze 2014, 00:54
Gdy się pogrążam na max, oglądam nieodpowiednie rzeczy:
https://www.youtube.com/watch?v=Lr-g_iIfluw

ehhh, mnie już posrało.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Semir 02 cze 2014, 10:26
Annie_Wilkes napisał(a):czy uważacie , że w wieku 25 lat mówi się o zmarnowanym życiu?

Po części takie rozumowanie ma w sobie trochę prawdy bo np w moim przypadku jestem jedynym który w tym wieku przyjaciół ma 2 a koleżanki ani jednej wtedy można rozmyślać w kategoriach że jest już za późno dla Ciebie że masz za duży dystans dzielący Cię od innych ale w sumie można to nadrobić bo nie jesteś za stary na to wszystko. Ja bym się martwił jakbym doszedł do poziomu faceta po po 50 uganiającego się za osiemnastkami :D
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Lenka30 02 cze 2014, 12:07
Annie_Wilkes napisał(a):czy uważacie , że w wieku 25 lat mówi się o zmarnowanym życiu?

Możliwe, ja miałam zmarnowane życie między 20 a 23 rokiem, ojej jakie zmarnowane i serio głęboko w to wierzyłam. Czytając forum widzę że wiele osób przechodzi etap "zmarnowanego życia", myślę że to gorszy etap niż tzw. okres dojrzewania :-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Sortuj wg