Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jetodik 30 maja 2014, 20:22
bo imprezy są najczęściej po to, żeby odetchnąć od myślenia i skomplikowania, jak się jest wtedy w swoim gronie i alkiem doprawi humor, to się człowiek śmieje i wygłupia, nie szukając powodów.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez mark123 30 maja 2014, 21:57
Marian_Paździoch napisał(a):co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić".

Ale bywa, że nie jest dobry pomysł albo nie da się za bardzo określić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez devnull 30 maja 2014, 22:14
Tańczący z lękami napisał(a):niestety, tak jest jak piszesz, a próbować i przełamywać to można co najwyżej batonik twixa

Pięknie to ująłeś, bo od razu pomyślałem o banalnych namowach starych znajomych.

BTW.
Samotność to wyrok, który sam na siebie podpisałem,
wpierw była to tymczasowa decyzja, a z czasem,
zaczęła we mnie wrastać i wciągnęła mnie do końca.
Pewnie od początku będę musiał przechodzić jakieś kolejne terapie.

-- 30 maja 2014, 22:18 --

jetodik napisał(a):bo imprezy są najczęściej po to, żeby odetchnąć od myślenia i skomplikowania, jak się jest wtedy w swoim gronie i alkiem doprawi humor, to się człowiek śmieje i wygłupia, nie szukając powodów.

kto się śmieje to się śmieje, są jeszcze pijackie burdy, nie każdy pozytywnie przeżywa stan upojenia,
mi nie raz po alkoholu siadał humor.

my się generalnie nie nadajemy na "imprezy", chyba że przed nimi wstrzykiwaliby nam jakieś empatogeny, zmieszane z deliriantami.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 22:24
jetodik napisał(a):bo imprezy są najczęściej po to, żeby odetchnąć od myślenia i skomplikowania, jak się jest wtedy w swoim gronie i alkiem doprawi humor, to się człowiek śmieje i wygłupia, nie szukając powodów.

Ja np. nigdy nie mialam takowego grona znajomych, alkohol - ok wypije, ale wowczas najlepiej trzyma mi sie z ludzmi 35+. No i mamy impas. Nie zebym to czesto weryfikowala, ale taki fakt.

Samotność

przez langustamazowiecka 30 maja 2014, 23:06
Samotnie jest, są tu ludzie chętni do rozmowy o tej godzinie ?

Samotność

przez mangiferaindica 30 maja 2014, 23:32
Ja jestem :)

Samotność

przez langustamazowiecka 31 maja 2014, 00:15
A teraz ??

Samotność

przez jetodik 31 maja 2014, 00:35
kto się śmieje to się śmieje, są jeszcze pijackie burdy, nie każdy pozytywnie przeżywa stan upojenia,
mi nie raz po alkoholu siadał humor.

to zależy od tego z kim się imprezuje, jak z agresywnymi ludźmi to różnie bywa, ale ja pisałem o swojskich gronach.

-- 30 maja 2014, 23:37 --

mangiferaindica,
Ja np. nigdy nie mialam takowego grona znajomych, alkohol - ok wypije, ale wowczas najlepiej trzyma mi sie z ludzmi 35+. No i mamy impas. Nie zebym to czesto weryfikowala, ale taki fakt.

może sobie jeszcze stworzysz takie grono, jaki problem żebyś z ludźmi 35+ się trzymała skoro z takimi sie najlepiej czujesz?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Lusesita Dolores 31 maja 2014, 00:45
postawy kreują pole energetyczne danego człowieka
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Samotność

przez mangiferaindica 31 maja 2014, 08:26
może sobie jeszcze stworzysz takie grono, jaki problem żebyś z ludźmi 35+ się trzymała skoro z takimi sie najlepiej czujesz?

Nie mam pojecia, jak to zrobic, w ogole miec stalych znajomych do wyjscia na tzw. wyjscie na piwo :?:

Samotność

przez jetodik 31 maja 2014, 15:17
mangiferaindica, polubić się z kimś. to jest najlepsze wyjście, a poznawać ludzi można przez neta lub kółka zainteresowań w realu.

Samotność

przez ( Dean )^2 31 maja 2014, 17:17
Ech i znowu SAM,zupełnie SAM.Bez przyjaciół,dziewczyny,nawet bez takich mało wartościowych koleżeńskich znajomości....
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Lonely94 31 maja 2014, 17:23
jetodik napisał(a):mangiferaindica, a poznawać ludzi można przez neta..

Taa.. Żeby to było takie proste ;[.
Lonely94

Samotność

przez Siddhi 31 maja 2014, 17:31
Lonely94 napisał(a):
jetodik napisał(a):mangiferaindica, a poznawać ludzi można przez neta..

Taa.. Żeby to było takie proste ;[.
Poznać jest prosto.
Utrzymać znajomość jest już nie tak prosto.
A przenieść do reala z powodzeniem najtrudniej. Chyba powinno się to robić jak najszybciej.
Siddhi

Sortuj wg