Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Olmici 29 maja 2014, 10:50
Sama świadomość, że już wszystko będzie za nami ...
Szukaj światła w morzu cieni ...

Samotność

przez eurydyka1 29 maja 2014, 11:19
jeeesu, tak się zarzekałam, że przez moją dd żadna samotność się nie przebije, przecież ja=obojętność, zero uczuć, w ogóle etap depresji mam już tak daleko daleko za sobą! taaaaak, widzę teraz jak bardzo się oszukiwałam. tzn czy ja wiem, po prostu tego nie czułam, bo nic nie czułam. co się stało, że od 4 dni emocje uderzają we mnie z ogromną siłą, pokonując tym samym permanentną dd?? Nie wiem...nie wiem jak to tłumaczyć, ale czuję się bardzo dziwnie..powrót po ponad pół roku (w sumie to o wiele dłużej, ale chyba pół roku temu miałam jakiś prześwit. chyba, bo nie pamiętam. nie licząc jednodniowych mini-pseudo-prześwitów po drodze) z innego wymiaru do świata realnego okazał się b. dotkliwy. świat realny przywitał mnie swoją okrutnością, beznadzieją i całkowitą samotnością. wow, nie spodziewałam się, że tak bardzo będę jeszcze w stanie cierpieć, jea. [nie wierzę, że to piszę, ale tak, potrzebuję kogoś obok i mam przy tym pełną świadomość, że to niemożliwe do wykonania. ta świadomość chyba jest w tym wszystkim najgorsza]

Samotność

przez Saraid 29 maja 2014, 12:35
dar napisał(a):Czekam na samotność. Przestaję już wierzyć w to, że nie będę samotny. Najgorzej jest z myśleniem nad starością, jak wtedy może męczyć samotność... a nawet bezradność...

Dlaczego czekasz na samotność?zamiast coś z tym zrobić by nie dać się tym dołującym myślom.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez dar 29 maja 2014, 17:04
white Lily, coś z tym robię żeby nie być samotnym ale jakoś spotykam osoby z którymi nie mam jakiś przyjaźni, znajomości...
Każdy jest jakiś zamknięty w swych problemach ale też często egoistycznie podchodzący do życia. Koledzy przeważnie już zajęci pracą, ewentualnie rodzinami. Z kobietami to jest tak że jak nie chcesz z nią się spotykać to kumplem już nie możesz być. Wszystkie to jest dziwne...
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez barbieturan 29 maja 2014, 17:05
przyznać cie kto jest na badoo
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Samotność

przez Progressive 29 maja 2014, 17:08
samotnosc strasznie dobija

Samotność

przez Annie_Wilkes 29 maja 2014, 21:26
NIGDY NIE BYŁAM NA IMPREZIE, zero życia towarzyskiego , zero seksu, zero randek, mimo, że ponoć jestem mega atrakcyjna ,bo brunetka, naturalnie ciemna cera, czarne oczy, włosy prawie do pasa, szczupła, ale z większą pupą i biustem. I co z tego wynika? zero, zero kontaktów

Samotność

przez teterete 29 maja 2014, 21:28
;p ja tez ale ja nie jestem atrakcyjny. JA jakoś nigdy nie lubiłem towarzystwa. Mnie to mocno wkurza te podniecanie się czymś i w ogóle. Każdy się przechwala i świruje.

Samotność

przez Annie_Wilkes 29 maja 2014, 21:29
teterete,

nie przechwalam się. Ja wręcz uwielbiam towarzystwo, ale towarzystwo mnie nie uwielbia. Miałam niską samoocenę, ale staram się nad nią pracować i dojrzeć własne zalety, ale co to zmienia, jak i tak nie wiem nawet gdzie znajomych szukać i jak przeprowadzić najprostszą rozmowę (czyt. autyzm)

Samotność

przez teterete 29 maja 2014, 21:34
Sorry jak zabrzmiało to jakbym mówił o tobie :P Chodziło mi o to że dużo osób na imprezach zachowuje się nie tak jak trzeba. Ja jestem samotny bo mi to odpowiada. Gadam z jednym gościem ale po rozmowie z nim strasznie humor mi się zwala. Nie potrafie także gadać z innymi osobami bo nie wiem co powiedzieć. Jak chodziłem do liceum to siedziałem cicho no chyba że ktoś coś odemnie chciał :> Samotność nie jest zła według mnie.

Samotność

przez Annie_Wilkes 29 maja 2014, 21:36
teterete,

dla takiej osoby, co kocha jak sie coś dzieje, jak ja, to samotność jest koszmarem.
Nie umiem przeprowadzić żadnej rozmowy

Samotność

przez ap40 29 maja 2014, 21:46
Annie_Wilkes napisał(a):NIGDY NIE BYŁAM NA IMPREZIE, zero życia towarzyskiego , zero seksu, zero randek, mimo, że ponoć jestem mega atrakcyjna ,bo brunetka, naturalnie ciemna cera, czarne oczy, włosy prawie do pasa, szczupła, ale z większą pupą i biustem. I co z tego wynika? zero, zero kontaktów

Znam ten ból. Nie, że nie byłem nigdy na imprezie, ale byłem na niewielu i do tego część bardzo nieudana. Też podobno jestem przystojny, ale nigdy nie byłem na randce. Swojego wieku nie podam bo bardzo się tego wstydzę.

Samotność

przez mangiferaindica 29 maja 2014, 21:57
Co za masakra, jak bardzo tepym byc trzeba (jak ja), aby tak cholernie tesknic za facetem w ogole?

Samotność

przez teterete 29 maja 2014, 21:57
Gorsze jest jak sie jest facetem i teskni za facetem :P

Sortuj wg