Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez KryjRyj 17 maja 2014, 00:38
W czym sie specjalizujesz? Myslales nad utworzeniem wlasnego stanowiska pracy (DG)? ZUS teraz jest w miare niski na starcie.

Samotność

przez devnull 17 maja 2014, 00:42
KryjRyj napisał(a):W czym sie specjalizujesz? Myslales nad utworzeniem wlasnego stanowiska pracy (DG)? ZUS teraz jest w miare niski na starcie.

a co konkretnie masz na myśli ?
nie jestem w stanie konkurować z prawie darmowymi pogotowiami komputerowymi,
chyba że robiłbym to jako wolontariusz.

wcześniej administrowałem niewielką siecią komputerową, windows server (domena),
do tego parę serwerów na linux, no i obsługa bierzących problemów ze sprzętem
i oprogramowaniem u użytkowników.
projektowałem też prostą grafikę 2D/3D, mam doświadczenie w fotografii.
wszystko umiem "po trochu".
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez wilzyx 20 maja 2014, 16:00
Cheesus, czemu tak trudno teraz o porządną i inteligentną kobietę. :(
Hope rides alone

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez KONIEC1984 20 maja 2014, 16:12
wilzyx napisał(a):Cheesus, czemu tak trudno teraz o porządną i inteligentną kobietę. :(

a czy waszym zdaniem porządna kobieta może być wariatka?
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

Samotność

przez pająk 20 maja 2014, 16:13
wilzyx napisał(a):Cheesus, czemu tak trudno teraz o porządną i inteligentną kobietę. :(

Cheesus, czemu tak trudno teraz o porządnego i inteligentnego mężczyznę :(

:mrgreen:
pająk

Samotność

przez Posejdon 20 maja 2014, 16:25
Ludzie inteligentni i ciekawi to towar deficytowy, często ukryty w magazynach zwanych własnymi pokojami zamiast być eksponowanymi na wystawach, gdzie wszyscy by ich widzieli. A gdy już są na tych wystawach sklepowych, opakowanie niekoniecznie wyróżnia ich z tłumu ludzi nudnych i intelektualnie przeciętnych czy tanich podróbek z azji.
Ostatnio edytowano 20 maja 2014, 16:38 przez Posejdon, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez wilzyx 20 maja 2014, 16:30
KONIEC1984 napisał(a):

a czy waszym zdaniem porządna kobieta może być wariatka?

Jak najbardziej.

-- 20 maja 2014, 17:31 --

Posejdon napisał(a):Ludzie inteligentni i ciekawi to towar deficytowy, często ukryty w magazynach zwanych własnymi pokojami zamiast być eksponowanymi na wystawach, gdzie wszyscy by ich widzieli. A gdy już są na tych wystawach sklepowych, opakowanie niekoniecznie wyróżnia ich z tłumu ludzi z nudnych i intelektualnie przeciętnych czy tanich podróbek z azji.

Zakochałem się. No homo.
Hope rides alone

Samotność

przez Arhol 20 maja 2014, 16:36
porządność i intelekt raczej nijak się mają do wariactwa imho...nie wiem skąd bzdurny stereotyp że wariat = naiwniak,frajer,ćwierć-mózg itd....
Owszem,niektóre zaburzenia wpływają na inteligencje i zaburzają ją,czy obniżają,osłabiają koncentracje,pamięć i inne,ale nie znaczy to,że ktoś ma IQ kjamienia i innych cudów D:

Inteligencja,porządność,normalność i reszta...pojęcia koorewnie względne,subiektywne itd..ba,można rzec że ilu ludzi drepce po ziemi,tyle teorii o wcześniej wspomnianych cechach i zachowaniach.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez wilzyx 20 maja 2014, 16:41
Kestrel napisał(a):porządność i intelekt raczej nijak się mają do wariactwa imho...nie wiem skąd bzdurny stereotyp że wariat = naiwniak,frajer,ćwierć-mózg itd....
Owszem,niektóre zaburzenia wpływają na inteligencje i zaburzają ją,czy obniżają,osłabiają koncentracje,pamięć i inne,ale nie znaczy to,że ktoś ma IQ kjamienia i innych cudów D:

Inteligencja,porządność,normalność i reszta...pojęcia koorewnie względne,subiektywne itd..ba,można rzec że ilu ludzi drepce po ziemi,tyle teorii o wcześniej wspomnianych cechach i zachowaniach.

A ja akurat uważam, że bycie zaburzonym wpływa na IQ w większości przypadków i to pozytywnie.
Hope rides alone

Samotność

przez Arhol 20 maja 2014, 16:46
wilzyx napisał(a):
Kestrel napisał(a):porządność i intelekt raczej nijak się mają do wariactwa imho...nie wiem skąd bzdurny stereotyp że wariat = naiwniak,frajer,ćwierć-mózg itd....

A ja akurat uważam, że bycie zaburzonym wpływa na IQ w większości przypadków i to pozytywnie.

Na pewno czynią (zwykle) człowieka bardziej wyrozumiałym i otwartym na wiele idei,uczuć,stanów umysłu itd,czy zaś na IQ zaburzenia wpływają,tego nie wiem,nie analizowałem nigdy.
Ale fakt,niejeden waryjot ma pod kopułą sporą bazę danych, i gada mądrze,znacznie mądrzej niż niejeden normals D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez pająk 20 maja 2014, 16:48
Nie lubię inteligentnych facetów już wolę spłaszczać chomiki. ;)
Ostatnio edytowano 20 maja 2014, 16:57 przez pająk, łącznie edytowano 1 raz
pająk

Samotność

przez mark123 20 maja 2014, 16:53
Ja myślę, że zaburzenia nie mają za bardzo wpływu na IQ.
Na to, jaki człowiek będzie ogólnie (czy wyrozumiały itp.) też raczej nie mają za bardzo wpływu, charakter ma na to raczej znacznie większy wpływ.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez wilzyx 20 maja 2014, 17:11
tarantula napisał(a):Nie lubię inteligentnych facetów już wolę spłaszczać chomiki. ;)

LIES.
Hope rides alone

Samotność

przez Posejdon 20 maja 2014, 17:20
tarantula napisał(a):Nie lubię inteligentnych facetów już wolę spłaszczać chomiki. ;)

Czy to spłaszczanie chomików to jakiś nowy eufemizm na kobiece samozaspokojenie erotyczne? :D

Sortuj wg