Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez nefretete1 14 maja 2014, 20:08
mangiferaindica napisał(a):
ala1983 napisał(a):krul, Czyli przy mnie! :mrgreen:

Jaka jest definicja kobiety inteligentnej?

Wielu mężczyzn woli mniej inteligentna od nich kobietę w nadziei, że będzie ją łatwiej kontrolować, lub, że będzie ona bardziej przywiązana i oddana. Nic bardziej mylnego. Zazwyczaj w parze z wyższym ilorazem inteligencji idą bardziej rozwinięte uczucia wyższe, takie jak empatia, współczucie, chęć niesienia pomocy itp. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, ze kobieta inteligentna cię skrzywdzi. Owszem, inteligentna kobieta jest większym wyzwaniem, ale dostarcza więcej radości i potrafi zaskoczyć. Inteligentną kobietą się nie znudzisz. Przy mądrej kobiecie będziesz chciał się rozwijać. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, nigdy nie zwiążesz się z głupszą od siebie.
Kto nie wie, dokąd zmierza, nigdy nigdzie nie dojdzie.

Samotność

przez mangiferaindica 14 maja 2014, 20:21
nefretete1 napisał(a):

Wielu mężczyzn woli mniej inteligentna od nich kobietę w nadziei, że będzie ją łatwiej kontrolować, lub, że będzie ona bardziej przywiązana i oddana. Nic bardziej mylnego. Zazwyczaj w parze z wyższym ilorazem inteligencji idą bardziej rozwinięte uczucia wyższe, takie jak empatia, współczucie, chęć niesienia pomocy itp. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, ze kobieta inteligentna cię skrzywdzi. Owszem, inteligentna kobieta jest większym wyzwaniem, ale dostarcza więcej radości i potrafi zaskoczyć. Inteligentną kobietą się nie znudzisz. Przy mądrej kobiecie będziesz chciał się rozwijać. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, nigdy nie zwiążesz się z głupszą od siebie.

Jakby tak faktycznie bylo, to nie moglabym opedzic sie od facetow :brawo:
Ale dobrze by w sumie bylo, aby kobieta nie wyglada jak poczwara, i tu jest przyczyna calej frajdy.

Faktycznie, dobrze powiedziane.
Ostatnio edytowano 14 maja 2014, 20:31 przez mangiferaindica, łącznie edytowano 2 razy

Samotność

przez Siddhi 14 maja 2014, 20:24
@nefretete1
Ładnie ujęte...
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 20:28
nefretete1, bardzo ładnie ujęte i w 100% prawdziwe.
Jest coś takiego, że "mniej" inteligentne kobiety mają wyższą od średniej skłonnośc do zdrady swojego faceta. Łatwiej udaje im sie nawiązywac "nowe owocne" znajomości nawet będac w zwiazku z innym facetem.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez khaleesi 14 maja 2014, 20:37
Po prostu maciek, skąd te statystyki? :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 20:40
khaleesi, obserwacja z życia wzięta. W wielu miejscach się było, wiele sie widziało.
Mam w sobie coś takiego w sobie że obserwuje zachowania ludzi analizuje je i zapamietuje. Może stąd takie skojarzenie :mrgreen:
khaleesi, nie samą homofobią żyje człowiek no nie :D
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez khaleesi 14 maja 2014, 20:42
Po prostu maciek, hehe w rzeczy samej. :twisted: kobiety głupie zdradzają :P jakby nie było to fakt :mrgreen:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 20:44
khaleesi, pociesze cie stwierdzeniem że mimo ,moich szownistyczno świńsko patriarchalnych poglądów faceci też zdradzają. Nie wiem czy bardziej niż kobiety. Wydaje się ze obie pcie zdradzaja sie po równo :mrgreen:

Samotność

przez macieywwa 14 maja 2014, 20:52
nefretete1 napisał(a):

kolejna głupota, zaczerpnieta, zapewne od amerykańskich naukowcow. :D ..
byłem z fryzjerka, z kelnerka, byłem z sędziną sadu rodzinnego, byłem z laska co pracowała w salonie orange, jedna pracowała w labolatorium kosmetycznym avon i wiesz co ?.....
Kazda jedna po pewnym czasie znudziła mi sie.... ba, nawet zaczeły mnie wkurwiac,
Ostatnio edytowano 14 maja 2014, 20:53 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez khaleesi 14 maja 2014, 20:53
macieywwa, jej pazurki nie drapały tak bardzo, żarty nie smieszyły itd... :mrgreen:
Mistrz Avatara

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 14 maja 2014, 21:02
nefretete1 napisał(a):

Wielu mężczyzn woli mniej inteligentna od nich kobietę w nadziei, że będzie ją łatwiej kontrolować, lub, że będzie ona bardziej przywiązana i oddana. Nic bardziej mylnego. [b]Zazwyczaj w parze z wyższym ilorazem inteligencji idą bardziej rozwinięte uczucia wyższe, takie jak empatia, współczucie, chęć niesienia pomocy itp. Istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, ze kobieta inteligentna cię skrzywdzi. Owszem, inteligentna kobieta jest większym wyzwaniem, ale dostarcza więcej radości i potrafi zaskoczyć. Inteligentną kobietą się nie znudzisz. Przy mądrej kobiecie będziesz chciał się rozwijać. Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, nigdy nie zwiążesz się z głupszą od siebie.
[/b]

Z tym zdaniem bym polemizowała. Wyższe IQ wcale nie przekłada się automatycznie na wyższe uczucia, chyba że masz na myśli inteligencję emocjonalną. Zbyt łatwo byłoby to uogólniać. Takie cechy jak empatia, współczucie, itp., na szczęście powiązane są z wieloma innymi bardzo indywidualnymi czynnikami. A już w przypadku uczuć myślę, że takie twierdzenia nie mają sensu. Ja nie wyobrażam sobie związania się z kimś, kto by mi się podobał, ale był tępawy, nie łapał podstawowych żartów, ironii, ale nie widze problemów w wiązaniu się z kimś, kto nie ma dużego IQ, ale dobrze się z tym kimś dogaduję, mogę pożartować i kto rozumie, że potrzebuję trochę czasu dla siebie, żeby realizowac swoje zainteresowania.

Samotność

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 21:04
A jak wytłumaczycie zjawisko tzw. blachary? To niejako potwierdza teze nefretete.
Widział z was ktoś inteligentna blachare?

Samotność

przez macieywwa 14 maja 2014, 21:06
khaleesi napisał(a):macieywwa, jej pazurki nie drapały tak bardzo, żarty nie smieszyły itd... :mrgreen:

masz racje, własnie tak bylo i do tego pakietu wkurw w gratisie :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez mangiferaindica 14 maja 2014, 21:08
macieywwa napisał(a):
khaleesi napisał(a):macieywwa, jej pazurki nie drapały tak bardzo, żarty nie smieszyły itd... :mrgreen:

masz racje, własnie tak bylo i do tego pakietu wkurw w gratisie :D

Ale resume niezle.

Sortuj wg