Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mangiferaindica 11 maja 2014, 01:34
mark123 napisał(a):Ja postrzegam przytulanie jako słabość, litość. Wyjątek stanowi świat fantazji, tam przytulanie postrzegam pozytywnie i fantazjuję czasem, że kogoś przytulam.

Jestem wiec slaba. Coz.

Samotność

przez Luki_is_back 11 maja 2014, 01:36
mark123 napisał(a):Ja postrzegam przytulanie jako słabość, litość. Wyjątek stanowi świat fantazji, tam przytulanie postrzegam pozytywnie i fantazjuję czasem, że kogoś przytulam.

A przytulałeś kogoś bliskiego? Czułeś to mrowienie przechodzące całe ciało? Minuty płyną, a Ty wtulony nie czujesz upływu czasu. Pokój. Spokój. Radość.
Luki_is_back

Samotność

przez kaffe_och_blod 11 maja 2014, 01:37
mangiferaindica, dobra. namówiłaś mnie.
Dawaj ten bilet lotniczy do warszawy. Przytulę Cię. Nawet na kolejne 4 lata. ;)

Mushroom Niby tak, ale zależy jak na to patrzeć.

Np. matematycznie. Utwór trwa 5 minut. A pomiędzy jedną sekundą a kolejną jest matematyczna nieskończoność. Zawsze będzie 0,5sek 0,99999sek itd.
..co ja piszę. :roll: :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mangiferaindica 11 maja 2014, 01:39
kaffe_och_blod napisał(a):mangiferaindica, dobra. namówiłaś mnie.
Dawaj ten bilet lotniczy do warszawy. Przytulę Cię. Nawet na kolejne 4 lata. ;)

Przelewy w moim banku nie chodza przez weekend :mrgreen:

Samotność

przez Pieprz 11 maja 2014, 01:40
..co ja piszę.

nie wiem :P
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez kaffe_och_blod 11 maja 2014, 01:44

Cóż to za paskudny bank. Jak na złość. :?

Uciekam, za kilka godzin muszę wstać.

Spokojnej nocy wam. ;)

Samotność

przez mark123 11 maja 2014, 01:45
Luki_is_back napisał(a):A przytulałeś kogoś bliskiego? Czułeś to mrowienie przechodzące całe ciało? Minuty płyną, a Ty wtulony nie czujesz upływu czasu. Pokój. Spokój. Radość.

Nie fantazjuję o przytulaniu nikogo bliskiego; fantazjuję o przytulaniu obcych osób; gdy fantazjuję czuję się po prostu pozytywnie.
Większość toksycznych związków powstała i utrzymuje się dzięki wspólnej głupocie partnera i partnerki.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Moja dusza nie pochodzi z Ziemi.

Samotność

przez mangiferaindica 11 maja 2014, 01:47
kaffe_och_blod napisał(a):

Cóż to za paskudny bank. Jak na złość. :?

Uciekam, za kilka godzin muszę wstać.

Spokojnej nocy wam. ;)

Dobranoc Panu.

Samotność

przez Luki_is_back 11 maja 2014, 01:49
mark123 napisał(a):
Luki_is_back napisał(a):A przytulałeś kogoś bliskiego? Czułeś to mrowienie przechodzące całe ciało? Minuty płyną, a Ty wtulony nie czujesz upływu czasu. Pokój. Spokój. Radość.

Nie fantazjuję o przytulaniu nikogo bliskiego; fantazjuję o przytulaniu obcych osób; gdy fantazjuję czuję się po prostu pozytywnie.

Ja też nie fantazjuję. Żonka parzy kawę, a ja przychodzę, całuję ją w szyję, przytulam i czekamy aż woda się zagotuje. Żałuję, że staje się to tak szybko, bo te minuty z rana są bezcenne.
Luki_is_back

Samotność

przez mark123 11 maja 2014, 02:31
mangiferaindica napisał(a):Jestem wiec slaba. Coz.

Pisząc postrzegam nie miałem na myśli, że uważam.
Większość toksycznych związków powstała i utrzymuje się dzięki wspólnej głupocie partnera i partnerki.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Moja dusza nie pochodzi z Ziemi.

Samotność

przez mangiferaindica 11 maja 2014, 05:31
mark123 napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):Jestem wiec slaba. Coz.

Pisząc postrzegam nie miałem na myśli, że uważam.

Ok, faktycznie jest roznica, ktorej nie zarejetrowalam wowczas.

Samotność

przez ( Dean )^2 11 maja 2014, 12:09
Kurva jak to jest możliowe,że mam tyle problemów ważniejszych problemów a mimo wszystko pierwsza rzecz o jakiej myśl po przebudzeniu to ta samotność,to siedzi w mojej głowie non stop.Budzę się rano i pierwsza myśl-nie zasługuje na miłość i tak cąły dzień,gdzieś w tyle mojej głowy powtarzają sie słowa-zawsze będziesz sam,zrób coś z tym bo naprawde zawsze będziesz sam.

To obsesja,wiem,ale nie wiem co z tym począć.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez mangiferaindica 11 maja 2014, 14:12
( Dean )^2 napisał(a):Kurva jak to jest możliowe,że mam tyle problemów ważniejszych problemów a mimo wszystko pierwsza rzecz o jakiej myśl po przebudzeniu to ta samotność,to siedzi w mojej głowie non stop.Budzę się rano i pierwsza myśl-nie zasługuje na miłość i tak cąły dzień,gdzieś w tyle mojej głowy powtarzają sie słowa-zawsze będziesz sam,zrób coś z tym bo naprawde zawsze będziesz sam.

Może niekoniecznie to obsesja, może organizm usilnie zwraca uwagę na to, czego mu brakuje?

Przecież kobietki od wieków używają stwierdzenia, że organizm potrzebuje magnezu, gdy wpierdzielają kolejną tabliczkę czekolady :105:

Samotność

przez KONIEC1984 11 maja 2014, 14:47
( Dean )^2 napisał(a):Kurva jak to jest możliowe,że mam tyle problemów ważniejszych problemów a mimo wszystko pierwsza rzecz o jakiej myśl po przebudzeniu to ta samotność,to siedzi w mojej głowie non stop.Budzę się rano i pierwsza myśl-nie zasługuje na miłość i tak cąły dzień,gdzieś w tyle mojej głowy powtarzają sie słowa-zawsze będziesz sam,zrób coś z tym bo naprawde zawsze będziesz sam.

Ja juz nie mysle o samotności bo wiem że mam ją na własne życzenie teraz myślę jak siebie ratować sama i nie oszaleć udzwignąć siebie poprostu i swoję zycie
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

Sortuj wg