Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kaffe_och_blod 10 maja 2014, 01:26
oho..musiałbym zrobić wywód chyba.

Tak w skrócie..
Ludzie na ogół są bardzo ch_jową jednostką, wszyscy do bólu nudni, schematyczni, niektórzy zwyczajnie - nie myślą. Chyba jestem trochę zmęczony trochę nimi, albo i wszystkim.
Ciągle przerabiam te same schematy ludzi.
Tutaj jest trochę inaczej, azyl dla codziennego życia. Znałem to forum wcześniej w sumie.
Tutaj nie trafi idiotę któremu w głowie tylko dziewczyny, techno i imprezy do zgonu.
Ba, nawet tutaj każdy człowiek ma swego rodzaju historię. Jeżeli tu jest, myśli (czy chce czy nie) trochę więcej niż przeciętny kowalski.

Tak, mam jako tako znajomych. Miałem normalne dzieciństwo. Przyczyniło się do tego ..wieloletnia obserwacja. Tyle.
W żadnych stopniu się nie wywyższam. Post tylko tak strasznie wygląda. ;)

Samotność

przez jolantka 10 maja 2014, 01:37
Czy nie można zatem ludzi myślących mniej schematycznie znaleźć pośród 'normalnych', trzeba się od razu uciekać do forum dla wariatów? :D Nie no, czepiam się. A znaleźć tu można lepsze okazy, niż zgon na dysce, bez wątpienia.
jolantka

Samotność

przez kaffe_och_blod 10 maja 2014, 01:46
Kurcze, chyba źle się wyraziłem. Jak to ja.
Forum dla wariatów? Ja nic takiego nie zauważyłem. ;) Nie wiesz ile w swoim życiu widziałem osób które powinny mieć papiery i być odizolowane od społeczeństwa. To jest ktoś, kogo można nazwać wariatem.

Nie szukam żadnych okazów, niczego nie szukam.
Z tym zgonem na dysce to przykład ludzi w podobnym wieku do moim. Chociaż spotykam takich po 50'ce którzy podobną ideologię wyznają.

Po prostu ostatnimi czasy jestem zmęczony ludźmi.
Ostatnio edytowano 10 maja 2014, 01:47 przez kaffe_och_blod, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 10 maja 2014, 01:46
Foro wariatów jest fajne,kolejna dusza w naszej kolekcji na rzecz serwera...dopsz D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez jolantka 10 maja 2014, 01:48
'nie szukam okazów nikogo nie szukam' hahaha :D Tu same okazy są
jolantka

Samotność

przez kaffe_och_blod 10 maja 2014, 01:53
Na rzecz serwera? Jakiś hajs dostajecie od liczby użytkowników? Czy zajmuję miejsce na serwerze? Bo nie wiem z czym to ugryźć. ;)
Właśnie, jesteś moderatorem. Powiedz mi, czemu tutaj na avatar można dać 14kb do cholery. Czemu nie 50, 100. Aż tyle tego miejsca na serwerze nie zje to.
Pół godziny głupi obrazek gwałciłem programami, by w końcu móc go wgrać.

Okazy? oh, ja pół życia miałem do czynienia z patologią. Nie wiesz chyba co to okaz C:

Samotność

przez Arhol 10 maja 2014, 01:56
kaffe_och_blod, nic nie dostajemy,durna metafora,mniejsza z tym ^_-.
Co do avatara,nie wiem czemu tak śmieszna ilość miejsca,musiałbyś pytać head admina (który i tak nie ma czasu D: ) albo kogoś z ekipy ABC.
Osobiście radze zapisywać avy w JPG. Nie PNG D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez jolantka 10 maja 2014, 01:56
Z jaką konkretnie patologią, że niestraszne Ci obecne tu indywidua? :)
jolantka

Samotność

przez devnull 10 maja 2014, 02:04
kaffe_och_blod napisał(a):oho..musiałbym zrobić wywód chyba.

Tak w skrócie..
Ludzie na ogół są bardzo ch_jową jednostką, wszyscy do bólu nudni, schematyczni, niektórzy zwyczajnie - nie myślą. Chyba jestem trochę zmęczony trochę nimi, albo i wszystkim.
Ciągle przerabiam te same schematy ludzi.
Tutaj jest trochę inaczej, azyl dla codziennego życia. Znałem to forum wcześniej w sumie.
Tutaj nie trafi idiotę któremu w głowie tylko dziewczyny, techno i imprezy do zgonu.
Ba, nawet tutaj każdy człowiek ma swego rodzaju historię. Jeżeli tu jest, myśli (czy chce czy nie) trochę więcej niż przeciętny kowalski.

Tak, mam jako tako znajomych. Miałem normalne dzieciństwo. Przyczyniło się do tego ..wieloletnia obserwacja. Tyle.
W żadnych stopniu się nie wywyższam. Post tylko tak strasznie wygląda. ;)

A nie masz wrażenia, że świat jest sam sobie winny ?
Że wszystko wzięło się z lęku/agresji i obraca się w kółko...
Nie dość, że masa ludzi jest nawet nieświadoma swoich ograniczeń,
które wynikają z cech wrodzonych (DNA) oraz kwestii wychowania
przez rodziców/społeczeństwo/kulturę.
Wszystko to stawia człowieka pod presją, musisz być taki jak inni,
inność budzi lęk z obawy przed odrzuceniem. Nie wszyscy są tolerancyjni,
a większość nosi obawę, bo nieraz została skrzywdzona (mimo że mogło to zdarzyć się nawet raz ale konkretnie),
wszystko to wpisuje się w konstrukcję osobowości która pozwala z takim
bagażem przejść przez życie. Zmuszając człowieka do udawania, przybierania póz,
kłamstwa, zmyślania/bajkopisarstwa...
Wydajemy się sobie "nudni" bo mamy przed sobą wiele zawstydzających doświadczeń
o których raczej nigdy nie powiemy, dodatkowo nie chcemy nikogo sobą obciążać,
wielu ma taki strach przed odrzuceniem, że tworzy kompletnie fałszywe ja a są
i tacy co przybierają wiele różnych masek dziennie, co ich chroni przed zranieniem.
Niestety, bycie szczerym i prawdziwym w 100% wymaga odwagi, a nas hamuje wewnętrzny
lęk zaszczepiony już w dzieciństwie i pielęgnowany przez całe życie.
Wszystko to sprawia że wydajemy się sobie nudni i nieatrakcyjni.
Dlatego dalej popieram swoją tezę, że człowiek byłby szczęśliwszy gdyby nie potrafił kłamać.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez kaffe_och_blod 10 maja 2014, 02:06
Właśnie myślałem, że z jpg wyciągnę. Owszem, udało się lecz efektem pięciu pixeli na krzyż. Później wszystkie te formaty.. png, bmp. Przezroczyste, nieprzezroczyste. Po wielu próbach przypomniałem sobie, że istnieje coś takiego jak gif. Także w tym polecam.

np. Różne zabójstwa z szczególnym okrucieństwem 'obok domu' przez 'znajomych' (napisałbym o jakie chodziło ale głośno było o tym, a że cenię anonimowoć to.. ;) ) Samobójstwa znajomych (a Ci w ostatnich miesiącach to chyba sobie takie hobby znaleźli). I wiele, wiele więcej. Szkoda gadać. ;)

oh, kolega wyżej bardzo obszernego posta zamieścił. Niestety muszę uciekać. Może jutro wieczorem bądź w poniedziałek będę mógł na niego odpowiedzieć.

Spokojnej nocy życzę Wam.
Ostatnio edytowano 10 maja 2014, 02:15 przez kaffe_och_blod, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez jolantka 10 maja 2014, 02:10
Zabójstwa i samobójstwa i wszystko koledzy z ferajny, niezła jazda. Może się wyprowadź jednak? ;)
jolantka

Samotność

przez kaffe_och_blod 10 maja 2014, 02:14
Z ferajny na szczęście nie. Ale sporo brudu i skur_ysyństwa w życiu widziałem jak na swój wiek.

Wyprowadzić? Na razie nie myślę o tym nawet. ;)
Dobranoc.

Samotność

przez jolantka 10 maja 2014, 02:21
Paps:)
jolantka

Samotność

przez mangiferaindica 10 maja 2014, 23:31
Dzisiaj usmialam sie sama z mojej samotnosci, lapiac sie kompletnie odruchowej probie podtrzymania idotycznej rozmowy z pania kasjerka z biedronki. Chyba osiagnelam pewien kolejny szczyt :bezradny:

Sortuj wg