Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Stark 03 mar 2012, 14:03
Powiadają.. że smutek rani nie tylko nas samych, ale też bliskich i przyjaciół....

Ale skoro nie mam przyjaciół, to i mogę się bardziej zamknąć w sobie,sposępnieć jeszcze bardziej, wreszcie dojdzie do takiego stanu, że mogą mnie znaleźć gdzieś z poderżniętym gardłem. (przez samego siebie), Pewnie będę się śmiał, jak jeden z głupich noży które zbieram, będzie narzędziem mojej własnej śmierci.
Może rok,może 2, może 20, nie wiem ile...
Stark

Samotność

przez idle 04 mar 2012, 18:21
Jestem tak trudna do wpisania w schemat, że aż nie mam na to słów :-| z introwertykami mam za mało akcji, z ekstrawertykami za dużo ... a ja bym chciała i pomilczeć i nic nie robić i się powydurniać, ech.
idle

Samotność

przez Stark 04 mar 2012, 18:43
idle, A to każdy musi być schematyczny? :P
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Abbey 04 mar 2012, 18:47
Kiya, wczoraj miałam na ten utwór fazę, a dopiero teraz zobaczyłam na forum... telepatia! :mrgreen:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez idle 04 mar 2012, 18:48
arhol, nie, ale takim konkretnym typom jest łatwiej, ja sama nie wiem czego chcę ... dociera to do mnie z reguły jak już to robię ;)
idle

Samotność

przez Stark 04 mar 2012, 19:40
idle, Każdy jest inny ;), też czasem sam nie wiem czego chcę. Choć bliżej mi do lubienia stabilności,spokoju, bez tego całego pośpiechu i "ADHD" zazwyczaj cechuje mnie spokój...
zazwyczaj ;p.
Stark

Samotność

przez Flymo 04 mar 2012, 20:47
No właśnie, czy depresja to skazanie na samotność?

Mam swoje lata, a nie miałem nigdy dziewczyny, teraz gdy popadłem w depresje, w zasadzie ludzie mnie omijają, bo widać, że coś nie tak.
Każda dziewczyna chce mieć imprezowicza, a nie domatora i amatora własnego łóżka.

Brak mi obycia z kobietami, ale jestem po prostu normalnym facetem, nie myślę non stop o seksie, w zasadzie mógłby on nie istnieć.

Co sądzicie?
Ostatnio edytowano 04 mar 2012, 20:53 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

Samotność

przez ala1983 04 mar 2012, 20:51
Ja sądzę, że jak zaczniesz nad sobą pracować, np. z pomocą psychologa to nie będziesz skazany na samotność. Depresja wcale nie musi być wyrokiem. Wszystko zależy od Ciebie.

Powodzenia
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Stark 04 mar 2012, 20:58
Flymo, Jestem taki jak ty, :), być może młodszy, ale zachowanie to samo... Czy ja wiem czy to oznacza samotność dożywotnią? nie wiem,wydaje mi się że nie, bo nie każda dziewczyna to imprezowiczka, która musi co weekend prze imprezować, albo spędzić na zakupach... Choć być może takich już niema... w zasadzie sam się nad tym zastanawiam...
2 różnica, to, to że nie widać aż tak bardzo tego po mnie, bardziej ludzie patrzą na mnie jak na zbyt spokojnego chłopaka... ale mało kto też mnie bliżej poznał .
Stark

Samotność

przez Kalebx3 04 mar 2012, 21:17
nie myślę non stop o seksie, w zasadzie mógłby on nie istnieć.

Co sądzicie?

Pytasz się to Ci odpowiem Flymo.
Myślę ,że już tak zgnuśniałeś w swojej samotności ,że stałeś się anorektykiem seksualnym(tak, tak, takie określenie schorzenia istnieje w medycynie).I jeśli wystartujesz kiedyś z takim tekstem do normalnej ,zdrowej Kobiety to pogoni Cie na cztery wiatry i dalej będziesz ,o zgrozo samotny.

Każda dziewczyna chce mieć imprezowicza, a nie domatora i amatora własnego łóżka.

Mylisz się i to bardzo! Moja żona wolałaby właśnie spokojnego domatora ,a trafiła na nałogowca ,imprezowicza i hulakę( którym JUŻ nie jestem,ale siedzi on gdzieś głęboko we mnie). Chciała by spokojnego ,zrównoważonego faceta , a dostała raptusa z ADHD,który wszystko szybko ,impulsywnie ,nieokiełznanie.
Tak więc nie generalizuj wszystkich Kobiet .One są bardzo różne i przeróżne .Szukaj ,a znajdziesz niekoniecznie wymarzoną ,ale z którą jakoś spędzisz ten żywot i przy której przepędzisz tę niechciana samotność.Ale bez seksu to się raczej nie obędzie, Flymo.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Kiya 04 mar 2012, 21:18
Flymo, to szukaj wśród domatorek, a nie imprezowiczek...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez idle 04 mar 2012, 21:22

Szukaj wśród dziewczyn, a nie imprezowiczek i "krejzolek". Then again, który facet chce spokojną dziewczynę, a nie bezmyślnego robota do ruchania :roll: albo albo, panowie.
idle

Samotność

przez avest 04 mar 2012, 21:23
Ale bez seksu to się raczej nie obędzie,
Jak ja nie cierpię dzisiejszych czasów...

Samotność

przez idle 04 mar 2012, 21:25
avest, no tak, bo seks, nawet ten przelotny, to wymysł XXI wieku :roll: jesteśmy tak zbudowani, nic nie poradzisz :P
idle

Sortuj wg