Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez pająk 02 maja 2014, 00:52
Kestrel napisał(a):tarantula, tzn? co konkretnie?

Tzn. zgadzam się. Wpisałam nie kończąc i nie mogąc już edytować.
Anyway..."boli" czasem ta wyjebka jednak...
pająk

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 01:04
tarantula, Istotnie,ale czasem innej rady nima D:,lepsze to jak zdychać z owego powodu. A przynajmniej ja wole wyjebke jak zdychanie D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez pająk 02 maja 2014, 01:10
Kestrel napisał(a):tarantula, Istotnie,ale czasem innej rady nima D:,lepsze to jak zdychać z owego powodu. A przynajmniej ja wole wyjebke jak zdychanie D:

Ja też tak wolałam, a teraz na terapii uczą mnie inaczej i jestem rozwalona na części...
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 01:15
tarantula, a to tam wiadomo,uczą by od tego nie uciekać :<...ciężko na początku,potem winno lepiej być.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez pająk 02 maja 2014, 01:25
Kestrel...priv
pająk

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 02 maja 2014, 01:31
mangiferaindica napisał(a):Brzmicie niesamowicie gorzko, czy cierpko. Jak sie udalo wyrugować potrzebe bycia czlonkiem stada?

Naprawde myślisz, że udało im się? Nie przypuszczam, żeby to było możliwe, ale wmawiać sobie zawsze można :D Jesli komuś faktycznie udało się wyprzeć taką potrzebę, to pewnie takie osoby nie siedziałyby na tym forum, bo przecież samo istnienie forum opiera się na kontaktach z innymi (chociażby wirtualnymi, ale takie czasami moga być bardziej bliskie niż realne relacje), ewentualnie manifestowaniu innym swoich przekonań. Ktoś, kto naprawde nie odczuwa potzreby kontaktu, pewnie nawet taką rzecz by całkowicie zlikwidował, a przynajmniej ograniczył. A jeśli się jest jeszcze w młodym wieku, to wszystko może ulec zmianie.

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 01:37
zmęczona_wszystkim napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):Brzmicie niesamowicie gorzko, czy cierpko. Jak sie udalo wyrugować potrzebe bycia czlonkiem stada?

Naprawde myślisz, że udało im się? Nie przypuszczam, żeby to było możliwe, ale wmawiać sobie zawsze można :D Jesli komuś faktycznie udało się wyprzeć taką potrzebę, to pewnie takie osoby nie siedziałyby na tym forum, bo przecież samo istnienie forum opiera się na kontaktach z innymi (chociażby wirtualnymi, ale takie czasami moga być bardziej bliskie niż realne relacje), ewentualnie manifestowaniu innym swoich przekonań. Ktoś, kto naprawde nie odczuwa potzreby kontaktu, pewnie nawet taką rzecz by całkowicie zlikwidował, a przynajmniej ograniczył. A jeśli się jest jeszcze w młodym wieku, to wszystko może ulec zmianie.

Całkowicie sie nie da niestety,częściowo, na jakiś tam czas - tak D:
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 02 maja 2014, 01:41
Czemu niestety? Moim zdaniem to dobrze, że się nie da, bo byłaby to zbyt kusząca forma ucieczki.

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 01:46
Życie w izolatce jest prostsze,bardziej znane,owszem,może bardziej puste,ale ni ma ryzyka zranienia.
Brzmi doornowacie,ale co zrobić D:
Moderator

Samotność

przez silhouette 02 maja 2014, 09:47
Dziękuję za pomoc. Od rana jest lepiej, wieczorem pewnie znów zacznę marudzić. Od dzisiaj zwiększam sobie leki, może to coś da.

Samotność

przez dar 02 maja 2014, 09:56
silhouette napisał(a):Dziękuję za pomoc. Od rana jest lepiej, wieczorem pewnie znów zacznę marudzić. Od dzisiaj zwiększam sobie leki, może to coś da.

Ja mam tak, że bardziej marudzę z rana, a wieczorem jest ok. W sumie każdy może mieć inaczej :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez silhouette 02 maja 2014, 11:01
dar napisał(a):
silhouette napisał(a):Dziękuję za pomoc. Od rana jest lepiej, wieczorem pewnie znów zacznę marudzić. Od dzisiaj zwiększam sobie leki, może to coś da.

Ja mam tak, że bardziej marudzę z rana, a wieczorem jest ok. W sumie każdy może mieć inaczej :roll:

Ja właśnie od rana jeszcze "śpię". Poza tym, od rana zawsze jest coś do roboty, trzeba iść do pracy i jak wracam, nadchodzi wieczór to nie mam co robić i zaczynam "myśleć". A to prowadzi do takich załamań jak wczoraj.

Samotność

przez mangiferaindica 02 maja 2014, 12:36
silhouette napisał(a):Poza tym, od rana zawsze jest coś do roboty, trzeba iść do pracy i jak wracam, nadchodzi wieczór to nie mam co robić i zaczynam "myśleć". A to prowadzi do takich załamań jak wczoraj.

U mnie mechanizm jest dokładnie ten sam, więc łączę się w przeżywaniu ;)

Samotność

przez bedzielepiej 02 maja 2014, 14:56
Dość, mam już dość, nie umiem wyjść z tej sytuacji.
Czuję się samotna i pusta... zaczęłam przeglądać pewne oferty... Czuję impuls żeby zrobić coś głupiego, powstrzymuję się bo wiem że jak otrzeźwieję to będę żałować, ale nie jest mi łatwo

Sortuj wg