Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez dar 01 maja 2014, 22:24
nie cierpię samotności :D
Ostatnio edytowano 01 maja 2014, 22:25 przez dar, łącznie edytowano 1 raz
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:25
Śmiercionauta napisał(a):tarantula, pitolisz... jesteś jeszcze młoda i wszystko przed Tobą Przynajmniej tak wyglądasz na zdjęciu.

Fakt, wyglądam młodziej niż mam (geny po mamie i przodkach tatarskich) ale mam trochu więcej ;)
pająk

Samotność

przez Arhol 01 maja 2014, 22:27
tarantula, 5 czerwca,wtedy we Wrocku będę,koncert LP D:
Chyba że to nie ta miejscowość D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:28
Kestrel napisał(a):tarantula, 5 czerwca,wtedy we Wrocku będę,koncert LP D:
Chyba że to nie ta miejscowość D:

eeee, co to-kto to LP?
pająk

Samotność

przez Arhol 01 maja 2014, 22:29
tarantula, linkin park koleżanko D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:29
Kestrel napisał(a):tarantula, linkin park koleżanko D:

AAAAAaaaaaaaa :mrgreen:
pająk

Samotność

przez Śmiercionauta 01 maja 2014, 22:31
tarantula, obstawiam, ze nie masz 30. ba, masz coś koło 25 lat. D:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez Kamiru 01 maja 2014, 22:32
Gdzie ja mam kogoś znaleźć, nie chodzę na imprezy bo się źle czuję, nie mogę jeździć samochodem bo mam straszne zawroty głowy, przed komputerem usiedzę do późnej nocy, ale na grillu ze znajomymi nie dam rady bo się źle czuję. Dużo osób mnie zna, odzywają sie tylko jak czegoś potrzebują, sam się na odwagę nie zbiorę żeby zapoznać dziewczynę , bo raz udało mi się i po jakimś czasie zaprzepaściłem wszystko i wtedy stwierdzono wielee chorób. Nie chcę być sam :(. Ale chory nie jestem już taki fajny jak był bym zdrowy. Ludzie mnie lubią bo ich rozśmieszam, ale nie jestem wcale szczęśliwy.. Uśmiech mam na twarzy ale tylko żeby widzieli że jest wszystko ok, jakoś mam to wgrane już i tak robię. Ostatnio już coraz rzadziej, zawieszam się czasami, nic nie mówię..
Smieszy mnie to jak mi mówią "taki młody chłopak, taki ładny i przystojny, dziewczyny to się oglądają za tobą na pewno" NIE nie oglądają się, i każdy mam mnie w dupie. Nie poznam nikogo, jak przebywam ciągle w domu i slucham muzyki, biorę prochy jak się zaczyna zła faza i tyle..

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:33
Śmiercionauta napisał(a):tarantula, obstawiam, ze nie masz 30. ba, masz coś koło 25 lat. D:

Dziękuję! :oops:
pająk

Samotność

przez devnull 01 maja 2014, 23:53
Kamiru napisał(a):Gdzie ja mam kogoś znaleźć, nie chodzę na imprezy bo się źle czuję, nie mogę jeździć samochodem bo mam straszne zawroty głowy, przed komputerem usiedzę do późnej nocy, ale na grillu ze znajomymi nie dam rady bo się źle czuję. Dużo osób mnie zna, odzywają sie tylko jak czegoś potrzebują, sam się na odwagę nie zbiorę żeby zapoznać dziewczynę , bo raz udało mi się i po jakimś czasie zaprzepaściłem wszystko i wtedy stwierdzono wielee chorób. Nie chcę być sam :(. Ale chory nie jestem już taki fajny jak był bym zdrowy. Ludzie mnie lubią bo ich rozśmieszam, ale nie jestem wcale szczęśliwy.. Uśmiech mam na twarzy ale tylko żeby widzieli że jest wszystko ok, jakoś mam to wgrane już i tak robię. Ostatnio już coraz rzadziej, zawieszam się czasami, nic nie mówię..
Smieszy mnie to jak mi mówią "taki młody chłopak, taki ładny i przystojny, dziewczyny to się oglądają za tobą na pewno" NIE nie oglądają się, i każdy mam mnie w dupie. Nie poznam nikogo, jak przebywam ciągle w domu i slucham muzyki, biorę prochy jak się zaczyna zła faza i tyle..

Skąd ja to znam, ja przez wiele lat uciekałem od swojej osobowości, robiąc z siebie publicznego
błazna, wypierając się z siebie, potem coś we mnie pękło bo czułem się niedoceniony,
nie zachowuję się już tak, stałem się poważny, taki analityczny, pesymistyczny filozof,
niby chcę kontaktu z ludźmi ale z drugiej strony wiem, że mają mi GÓWNO dla zaoferowania,
więc tylko instrumentalnie ich wykorzystuję, a także daję się wykorzystywać - układ.

Co do muzyki to u mnie już poważna choroba, słuchawki mam na głowie przez conajmniej 5h dziennie,
czasem cały dzień. O kompie nawet nie wspominam, czuję się momentami zespawany z fotelem.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez mangiferaindica 02 maja 2014, 00:04
Brzmicie niesamowicie gorzko, czy cierpko. Jak sie udalo wyrugować potrzebe bycia czlonkiem stada?

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 00:06
To przychodzi samo,dzień po dniu masz coraz większą wyjebkę,za nic mając ludzi,siebie,czasem wszystko wokoło,tudzież wystarczą co bardziej powierzchowne relacje.
Tak do końca nie wyzbędziesz się tego,nigdy D:
Moderator

Samotność

przez pająk 02 maja 2014, 00:07
Kestrel napisał(a):To przychodzi samo,dzień po dniu masz coraz większą wyjebkę,za nic mając ludzi,siebie,czasem wszystko wokoło,tudzież wystarczą co bardziej powierzchowne relacje.
Tak do końca nie wyzbędziesz się tego,nigdy D:

Bzdura.
pająk

Samotność

przez Arhol 02 maja 2014, 00:46
tarantula, tzn? co konkretnie?
Moderator

Sortuj wg