Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 22:01
Nie mam siły przekopywać się przez cały wątek?

Są tutaj jakieś recepty na to oszałamiajace poczucie samotności? Jakieś sprawdzone sposoby?

Samotność

przez Indifference1 15 kwi 2014, 22:12
mangiferaindica, tak, wyjść z domu :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 22:32
Wychodzę, ale coż z tego?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 15 kwi 2014, 22:38
mangiferaindica, Hmm,zasady nie ma,różnie bywa, najprościej szukać znajomości we własnym otoczeniu (uczelnia,szkoła,praca) ale jak mniemam,nie pisałabyś tutaj gdyby jednak udało się załapać jakieś kontakty.
Co do innych miejsc

post1655217.html#p1655217
Może w wątku Warszawskim spytaj? Ewentualnie na forach może związanych z własnym hobby,nie wiem gdzie jeszcze.

Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,tylko to czasem o kant doope rozbić,bo co,do obcych ludzi ot tak "podbijać" czy zagadywać? Ja bym przynajmniej czegoś takiego się nie podjął,ale to ja D: .
Może nie masz takowego problemu tego nie wiem.

Gwoździem do trumny są wszelakie fobie społeczne itd,wtedy pewnie ciężko się przełamać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 22:50
Kestrel napisał(a):mangiferaindica, Hmm,zasady nie ma,różnie bywa, najprościej szukać znajomości we własnym otoczeniu (uczelnia,szkoła,praca) ale jak mniemam,nie pisałabyś tutaj gdyby jednak udało się załapać jakieś kontakty.
Co do innych miejsc

post1655217.html#p1655217
Może w wątku Warszawskim spytaj? Ewentualnie na forach może związanych z własnym hobby,nie wiem gdzie jeszcze.

Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,tylko to czasem o kant doope rozbić,bo co,do obcych ludzi ot tak "podbijać" czy zagadywać? Ja bym przynajmniej czegoś takiego się nie podjął,ale to ja D: .
Może nie masz takowego problemu tego nie wiem.

Gwoździem do trumny są wszelakie fobie społeczne itd,wtedy pewnie ciężko się przełamać.

4 lata prób co do uczelni/nazwijmy to pracy nie wypaliły niczym długotrwałym, a tylko okazyjnym. Więc ta opcja odpada ;-)

No właśnie, wejście samodzielnie do knajpy to coś wręcz śmiesznego dla mnie, co u diabła miałabym tam robić sama, choć na fobię społeczną to ja nie cierpię teoretycznie :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 15 kwi 2014, 23:10
mangiferaindica, Dlatego też mówię,że wyjście z domu/do ludzi nie jest złą radą,ale ot tak bez planu/kogoś wcześniej poznanego jest bez sensu.
Co do knajpy,zwykle takie wypady kończą się zeżarciem czegoś i zebraniem dupy w troki do domu :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 23:13
Bo to tylko na filmach amerykańskich człowiek z deprechą wchodzi do pierwszego lepszego baru, zamawia drinka on the rocks i przegaduje całą noc z barmanem o swych smutkach :bezradny:

Samotność

przez Arhol 15 kwi 2014, 23:15
mangiferaindica, Zwykle jednak barman ma zapierdol taki,że nie wie do czego ręce wsadzić :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 23:16
Dlatego podkreślam - na filmach :lol:

Samotność

przez Arhol 15 kwi 2014, 23:18
mangiferaindica, A może jednak w Wawie są gdzieś Barmani - dobre dusze,że można cały wieczór z nimi przegadać :mrgreen: :lol: ?
Moderator

Samotność

przez Indifference1 15 kwi 2014, 23:33
Wyjść z domu owszem można,iść do tej knajpy czy pubu,

Czytelni, centrum handlowego, kawiarni, parku, biblioteki, na spacer, zlot forumowy choćby, na ławkę przed blok. Podejrzewam, że w większych miastach jest jeszcze łatwiej bo jest więcej miejsc, ja mieszkam w dziurze. O, koncerty są na przykład i to jest nawet całkiem fajne miejsce na poznanie ludzi, i to takich którzy lubią tą muzykę co ty. No ale jak ktoś siedzi tylko przed kompem i wymyśla kolejne wymówki :bezradny:

Samotność

przez Arhol 15 kwi 2014, 23:39
A to już nie o mnie,rzadko bo rzadko,ale czasem z ludźmi z foro się spotkam,ewentualnie sam gdzieś wyjdę D: .
Mówiłem tylko ogólnie,że nie każdy wypad może zaowocować znajomościami ; ).
Moderator

Samotność

przez mangiferaindica 15 kwi 2014, 23:39
Oj, chciałabym!

Samotność

przez Indifference1 15 kwi 2014, 23:44
Kestrel, oczywiście, że nie każdy. No tak dobrze to nie ma, że wychodzisz raz i masz nagle paczkę znajomych. Ale gdzie masz większe szanse kogoś poznać: w miejscach które wymieniłam czy w domu? Także tego.

Sortuj wg