Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez deader 10 kwi 2014, 17:22
Candy14 napisał(a): No patrz :D w tej kwestii sie zgadzamy

Ja tam raczej uważam że tylko w jednej (wiadomej :D) kwestii się nie zgadzamy :)

macieywwa napisał(a):Kilkaset tysiecy to sporo, mozna zakręcić sie za leasingiem.
Masz taki sam problem jak ja z 20 bankami tylko ze mnie bardzo ciężko przekonać do pracy u kogoś na etacie.
Pomysl jak wkurwiłby sie ten Twój wredny szef gdybyś podpierdolił mu baze klientów i zaczał sam drukować na własny rachunek a do tego w bardzo atrakcyjne cenie.

No ja właśnie uznaję się za klasycznego robola, praca = 8 godzin i do domu, kropka :D A taki właściciel firmy jest w pracy praktycznie cały czas. Nie dla mnie taka opcja... Plus jeszcze jedna kwestia: trzeba rozkazywać ludziom. A ja strasznie tego nie lubię, migam się od tego jak mogę i nie znoszę dni kiedy muszę zastępować kumpla na jego dziale bo on "dyryguje" czterema osobami. Nie znoszę jak ktos mi każe coś robić --> nie czuję się dobrze kiedy sam muszę komuś kazać coś robić. Jakby co, to zaznaczam że nie chodzi mi o to że przychodzę do pracy i migam się od roboty; po prostu lubię pracowac własnym tempem i metodami. Jak przychodzi zlecenie od mojego klienta i je od razu przyuważę w firmowej poczcie, to najczęściej (jesli nie jest to jakaś pojebana robota) zabieram się do pracy z uśmiechem. Ale jak maila wcześniej przyuwazy szef i dzwoni do mnie na wewnętrzny z poleceniem "przyszedł mail od X, zrób to" to wewnętrznie się gotuję i buntuję :P Przecież to zrobię, nie trzeba mnie pośpieszać! :D

Natomiast miałem kiedyś piękny sen - wygrałem w totka i wykupiłem teren centralnie na przeciwko obecnego miejsca pracy, postawiłem drukarnię, zatrudniłem wszystkich z którymi obecnie pracuję a klienci wszyscy przeszli do mnie bo też irytują ich kontakty z moim szefem :D To był piękny sen... :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 17:45
deader, To każ komuś, aby rozkazywał ludziom za Ciebie i nie będziesz już musiał :D

-- 10 kwi 2014, 16:47 --

deader napisał(a):No i jakieś powiedzmy 20 milionów Euro w gotówce i nieoznakowanych banknotach żeby mnie przekonać do zabrania się do zakładania swojej własnej działalności :P

Z takimi pieniędzmy to mnie już by tu nie było :D Willa, z tuzin seksownych kobiet i używki :papa:

Samotność

przez deader 10 kwi 2014, 18:35
KochajacyFacet napisał(a):deader, To każ komuś, aby rozkazywał ludziom za Ciebie i nie będziesz już musiał :D

Tak było w moim śnie :105:

KochajacyFacet napisał(a):Z takimi pieniędzmy to mnie już by tu nie było :D Willa, z tuzin seksownych kobiet i używki :papa:

A myslisz że po co uwzględniłem je w swoich wymaganiach, hiehiehie? :D Argentyna, nowa osobowość, tyle wygrać xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 18:42
deader napisał(a):
KochajacyFacet napisał(a):deader, To każ komuś, aby rozkazywał ludziom za Ciebie i nie będziesz już musiał :D

Tak było w moim śnie :105:

KochajacyFacet napisał(a):Z takimi pieniędzmy to mnie już by tu nie było :D Willa, z tuzin seksownych kobiet i używki :papa:

A myslisz że po co uwzględniłem je w swoich wymaganiach, hiehiehie? :D Argentyna, nowa osobowość, tyle wygrać xD

Z Twoimi zapędami do używek/bez urazy,sam mam z tym problem/ powiem tylko tyle veni vidi vici
polecam Ekwador :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez kinia13210 10 kwi 2014, 18:48
Czy mógłby mi ktoś pomóc? Popisać ze mną,wesprzeć...Jestem w złym stanie psychicznym i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić.

Samotność

przez izaa 10 kwi 2014, 19:03
Co sie dzieje kinia? :)

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 19:28
Co tydzień to samo. Perspektywa weekendu w samotności mnie dobija. Dzisiaj szybciej, bo w piątek mam urlop.
Wszyscy w domu mnie wkurwiają. Matka pierdoli "w Wielkim Poście się nie pije", "co to jest żeby ktoś pił samemu". Muszę się stąd wynieść, bo nie wyrobię.

Samotność

przez Candy14 10 kwi 2014, 19:32
Ja tam raczej uważam że tylko w jednej (wiadomej :D) kwestii się nie zgadzamy :)

Mozna i w ten sposob to ujac :D

KochajacyFacet, wejdz na temat trojmiejski
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez inbvo 10 kwi 2014, 19:34
macieywwa napisał(a):a swoja droga laski z bordeline sa o.k..tylko trzeba miec do nich odpowiednie podejście i zajebista cierpliwosc :smile:
jedne tak drugie nie...wiem co mówię. jeden border potrafi tylko wyniszczać, okrutnie..nieraz nie wiadomo skąd tyle w nim zła...ale są inni, do nich musisz mieć cierpliwość. i tyle.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez deader 10 kwi 2014, 19:42
macieywwa napisał(a):Z Twoimi zapędami do używek/bez urazy,sam mam z tym problem/ powiem tylko tyle veni vidi vici
polecam Ekwador :mrgreen:

Absolutnie się nie obrażam i skontruję: Kolumbia! ;)

Samotność

przez Arhol 10 kwi 2014, 19:42
Co z mexico?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 19:49
inbvo napisał(a):
macieywwa napisał(a):a swoja droga laski z bordeline sa o.k..tylko trzeba miec do nich odpowiednie podejście i zajebista cierpliwosc :smile:
jedne tak drugie nie...wiem co mówię. jeden border potrafi tylko wyniszczać, okrutnie..nieraz nie wiadomo skąd tyle w nim zła...ale są inni, do nich musisz mieć cierpliwość. i tyle.

Wiesz co, pisze z wlasnego doswiadczenia i watpie czy ktokolwiek na forum byl w zwiazku z borderem az 4 lata i wyszedl z tego bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym :D
Ja bylem i chyba tylko dlatego dałem rade ze sam jestem chadowcem i juz bardziej psychicznie nie dalo sie mnie zjebac :mrgreen:

-- 10 kwi 2014, 20:08 --

Kestrel napisał(a):Co z mexico?

Boje sie tego kraju, za duzo zjebów ktorzy za krzywe spojrzenie sa gotowi wjebac w ciebie cały magazynek z uzi bez mrugnięcia okiem :D
Ekwador polecam bo byłem, wrocilem po dwóch miesiacach do kraju wjebany w koke bardziej niz niemowlak w bebico :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez deader 11 kwi 2014, 09:38
macieywwa napisał(a):
Kestrel napisał(a):Co z mexico?

Boje sie tego kraju, za duzo zjebów ktorzy za krzywe spojrzenie sa gotowi wjebac w ciebie cały magazynek z uzi bez mrugnięcia okiem :D

Przy dużej dozie szczęścia :D Meksykańce uwielbiają maczety, zwłaszcza w cudzych szyjach :D

Samotność

przez apartek 11 kwi 2014, 10:06
Czasami wydaje mi się, ze sam dla siebie jestem najlepszym towarzystwem. Jednocześnie przydałaby mi się bratnia dusza w postaci dziewczyny, ale to chyba skomplikowane. Były w przeszłości 2 osoby z którymi mogłem stworzyć zwiazek, ale oczywiście nic z tego nie wyszło poniekąd też przeze mnie.
The breakfast club

Sortuj wg