Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:24
macieywwa, :P zgadzam się po raz pierwszy chyba Macieju

-- 10 kwi 2014, 12:24 --

KochajacyFacet, no widzisz a ja chyba jestem idealistą i oczekuje takiego samego traktowania jak ja traktuje ludzi.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 10 kwi 2014, 12:28
a ja UWIELBIAM rutynę. Rutyna jest czymś pewnym. Nie lubię niepewności. Nie mam w swoim zestawie wymagań czegoś w stylu: "moja kobieta ma mnie codziennie zaskakiwać". Fuck that, wystarczająco dużo rzeczy zaskakuje mnie w pracy czy w pieprzonym sklepie, i do tego mają dochodzić zaskakiwajki jeszcze w domu - jedynym "bezpiecznym" miejscu, w mojej twierdzy?? No, thanks. To jeden z powodów dla którego w 90% przypadków lądowałem we friendzone bo większość ludzi najbardziej lubi tą początkową ekscytację, nowość, itede... Tymczasem ja pierwsze miesiące znajomości wolę spędzić na poznawaniu tej drugiej osoby, zaprzyjaźnieniu się, dopiero po czasie mogę bowiem w mózgu zrobić sobie podsumowanie "za i przeciw" i zdecydować czy "to ma przyszłość". Tyle że z moich obserwacji wiekszość ludzi ma podejście totalnie odwrotne :D a postępowanie wedle ich schematu (znamy się tydzień i poszliśmy do łóżka = jesteśmy parą, yay) kończyło się u mnie zawsze szybkim bolesnym przypierdzieleniem o rzeczywistość ;)

Nie moge znalezc autora tego cytatu z postu Kestrala ale podpisuje sie pod nim wszystkimi konczynami. Cale zycie mialam hustawki , wszyscy bliscy byli nieprzewidywalni, nastroj im sie zmienial z minuty na minute, nigdy nie wiedzialam czego sie spodziwac i ciagle musialam byc czujna. Rany jak ja kocham teraz przewidywalnosc, bezpieczne "wiem jak zareagujesz" :105: to ze moge sie odprezyc, byc soba. Kocham to! Nienawidze niespodzianek..nawet tych romantycznych, milych ale burzacych moje poczucie bezpieczenstwa bo nie przewidzialam ich.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:30
LATEK1962, to rozważ tą papugę :P Piszę całkiem serio
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 12:42
khaleesi napisał(a):LATEK1962, to rozważ tą papugę :P Piszę całkiem serio

na hooj papuga, nie ma to jak pies :smile:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:44
macieywwa, ale chodzi, że pies nie odpowie :mrgreen:
Mistrz Avatara

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 12:48
khaleesi, a pierzak odpowie, ..miałas kiedys psa :?:

Samotność

przez mark123 10 kwi 2014, 12:49
a ja UWIELBIAM rutynę. Rutyna jest czymś pewnym. Nie lubię niepewności. Nie mam w swoim zestawie wymagań czegoś w stylu: "moja kobieta ma mnie codziennie zaskakiwać". Fuck that, wystarczająco dużo rzeczy zaskakuje mnie w pracy czy w pieprzonym sklepie, i do tego mają dochodzić zaskakiwajki jeszcze w domu - jedynym "bezpiecznym" miejscu, w mojej twierdzy?? No, thanks. To jeden z powodów dla którego w 90% przypadków lądowałem we friendzone bo większość ludzi najbardziej lubi tą początkową ekscytację, nowość, itede... Tymczasem ja pierwsze miesiące znajomości wolę spędzić na poznawaniu tej drugiej osoby, zaprzyjaźnieniu się, dopiero po czasie mogę bowiem w mózgu zrobić sobie podsumowanie "za i przeciw" i zdecydować czy "to ma przyszłość". Tyle że z moich obserwacji wiekszość ludzi ma podejście totalnie odwrotne :D a postępowanie wedle ich schematu (znamy się tydzień i poszliśmy do łóżka = jesteśmy parą, yay) kończyło się u mnie zawsze szybkim bolesnym przypierdzieleniem o rzeczywistość ;)

Też wolę rutynę, zmiany mogą ewentualnie być, ale takie, żebym wcześniej wiedział, jakie one będą i kiedy nastąpią.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:51
macieywwa, miałam :P ale chodzi o gadającą papugę :P
Mistrz Avatara

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 13:01
khaleesi, papuga nie gada, spróbuj z taka porozmawiać, może odpowiedzieć słowkami których ja nauczysz to tak jakbyś prowadziła monolog.. zadaj jej pytanie np. jak sie czujesz a ona pjjeeerdooolll sie bo tylko takie zna..

Samotność

przez deader 10 kwi 2014, 14:39
Candy14 napisał(a):Nie moge znalezc autora tego cytatu z postu Kestrala ale podpisuje sie pod nim wszystkimi konczynami.

To ja, to ja! :D

Candy14 napisał(a): Nienawidze niespodzianek..nawet tych romantycznych, milych ale burzacych moje poczucie bezpieczenstwa bo nie przewidzialam ich.

Nie mam jeszcze AŻ TAK bo myślę że nie obraziłbym się jakby mi kobieta z zaskoczki zrobiła loda rano w sobotę (proszę się nie obrażać przypadkiem, to przecież męski ekwiwalent otrzymania kwiatka ;) ) ale generalnie jestem w stanie zrozumieć takie podejście ;)

tanczaca_skarpetka napisał(a):A jak, /cenzura/, chcecie żyć to żyjcie, a nie pierdolcie farmazony o rzeczywistości

Ależ - czym byłoby takie życie? :D To wegetacja raczej by była... Takie pierdolenie nawet ma swoją nieco ładniejszą nazwę, nazywa się filozofia i nie wiem czy uwierzysz, ale nawet na uniwersytetach są zajęcia z pierdolenia o rzeczywistości :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 14:54
deader, Rozumiem ze robisz banery, plakaty i inne wielkopowierzchniowe pierdy.
Powiedz mi dużo pinionszkuf potrzeba abys sam otworzył taki bissnes składający sie tylko z Twojego działu.

Samotność

przez deader 10 kwi 2014, 15:10
macieywwa napisał(a):deader, Rozumiem ze robisz banery, plakaty i inne wielkopowierzchniowe pierdy.
Powiedz mi dużo pinionszkuf potrzeba abys sam otworzył taki bissnes składający sie tylko z Twojego działu.

Myślę że kilkaset tysięcy, bo trzeba by było kupić maszyny, wynająć pomieszczenia i tak dalej.

No i jakieś powiedzmy 20 milionów Euro w gotówce i nieoznakowanych banknotach żeby mnie przekonać do zabrania się do zakładania swojej własnej działalności :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 15:26
deader napisał(a):
macieywwa napisał(a):deader, Rozumiem ze robisz banery, plakaty i inne wielkopowierzchniowe pierdy.

Myślę że kilkaset tysięcy, bo trzeba by było kupić maszyny, wynająć pomieszczenia i tak dalej.

No i jakieś powiedzmy 20 milionów Euro w gotówce i nieoznakowanych banknotach żeby mnie przekonać do zabrania się do zakładania swojej własnej działalności :P

Kilkaset tysiecy to sporo, mozna zakręcić sie za leasingiem.
Masz taki sam problem jak ja z 20 bankami tylko ze mnie bardzo ciężko przekonać do pracy u kogoś na etacie.
Pomysl jak wkurwiłby sie ten Twój wredny szef gdybyś podpierdolił mu baze klientów i zaczał sam drukować na własny rachunek a do tego w bardzo atrakcyjne cenie.

Samotność

przez Candy14 10 kwi 2014, 16:34
To ja, to ja! :D

No patrz :D w tej kwestii sie zgadzamy

Nie mam jeszcze AŻ TAK bo myślę że nie obraziłbym się jakby mi kobieta z zaskoczki zrobiła loda rano w sobotę

Na seks z zaskoczenia tez sie nie obrazam...ale np. niespodziewane wizyty wyprowadzaja mnie z rownowagi bo burza moj porzadek dnia i nie wazne ze lubie/ kocham te osoby
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg