Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Maggda92 10 kwi 2014, 12:02
khaleesi, :*** ludzie czasami są straszni :evil:
Maggda92

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:02
tak zalezy też jaki ktoś ma stan choroby. Jeśli ktoś jest skłonny popełnić samobójstwo niech wcześniej idzie na terapie i prędzej czy póżniej znajdzie kogoś sobie.
Anel92, tak dlatego mnie to tak zabolało bo kawał czasu z [ok8 mięsiecy]rozmawiałam z tą osobą przez pw potem na gg telefonicznie bo myśli o samobójstwie miał wspierałam, że sobie znajdzie dziewczynę itd a otrzymałam w zamian kiedy ja sie zle poczułam? szkoda słów.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez JERZY62 10 kwi 2014, 12:09
Siedzę w domu sam a dobrze by było żeby ktoś był, ze mną tak na luzie od czasu do czasu powiedział coś a ja do niego wtedy kiedy by się chciało mówić.
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:11
LATEK1962, rozważ zakup papugi :P a tak serio patrzyłeś po portalach randkowych?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 10 kwi 2014, 12:11
Zachowujecie się dokładnie jak laski bordelinem. Spierdolenie połączone z ukrytą megalomanią to najgorsze combo jakie może być. Skoro rzeczywistość jest taka do dupy to się zabijcie i po problemie. Po co się męczyć? Nikt nie będzie po was płakał, ludzi jest kilka miliardów.

Piosenka powiązana.
https://www.youtube.com/watch?v=xxfqzx-sowI

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 12:13
khaleesi, Dlatego jak ja pomagam to nie oczekuje nic w zamian. Unikam w ten sposób rozczarowania.

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 10 kwi 2014, 12:14
A jak, /cenzura/, chcecie żyć to żyjcie, a nie pierdolcie farmazony o rzeczywistości

Samotność

przez JERZY62 10 kwi 2014, 12:15
khaleesi, jestem żonaty, żona w pracy a ja sam zostaje w domu a dobrze by było z kim pogadać, być z kimś.
®

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:15
KochajacyFacet, dobrze ale chyba nie oczekujesz takiego potraktowania jeśli sam traktujesz w porządku drugą osobę?
Ostatnio edytowano 10 kwi 2014, 12:28 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 12:22
khaleesi, Tak jak pisałem nic nie oczekuje. Możesz się spodziewać na podstawie obserwacji zachowania człowieka określonego sposobu działania w danej sytuacji. Ale jak będzie na prawdę to nie wiesz. Ludzie są różni :)

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 12:23
tanczaca_skarpetka napisał(a):Zachowujecie się dokładnie jak laski bordelinem. Spierdolenie połączone z ukrytą megalomanią to najgorsze combo jakie może być. Skoro rzeczywistość jest taka do dupy to się zabijcie i po problemie. Po co się męczyć? Nikt nie będzie po was płakał, ludzi jest kilka miliardów.

Ty, skarpeta, 25 lipca 2013 roku, nie byleś taki hej do przodu..
tanczaca_skarpetka napisał(a):ja też bym ze sobą skończył tylko hamuje mnie moja rodzina. Pewnie by się obwiniali, spierdolił bym im życie a i tak mają ze mną ciężko

a swoja droga laski z bordeline sa o.k..tylko trzeba miec do nich odpowiednie podejście i zajebista cierpliwosc :smile:
Ostatnio edytowano 10 kwi 2014, 12:34 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:24
macieywwa, :P zgadzam się po raz pierwszy chyba Macieju

-- 10 kwi 2014, 12:24 --

KochajacyFacet, no widzisz a ja chyba jestem idealistą i oczekuje takiego samego traktowania jak ja traktuje ludzi.
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 10 kwi 2014, 12:28
a ja UWIELBIAM rutynę. Rutyna jest czymś pewnym. Nie lubię niepewności. Nie mam w swoim zestawie wymagań czegoś w stylu: "moja kobieta ma mnie codziennie zaskakiwać". Fuck that, wystarczająco dużo rzeczy zaskakuje mnie w pracy czy w pieprzonym sklepie, i do tego mają dochodzić zaskakiwajki jeszcze w domu - jedynym "bezpiecznym" miejscu, w mojej twierdzy?? No, thanks. To jeden z powodów dla którego w 90% przypadków lądowałem we friendzone bo większość ludzi najbardziej lubi tą początkową ekscytację, nowość, itede... Tymczasem ja pierwsze miesiące znajomości wolę spędzić na poznawaniu tej drugiej osoby, zaprzyjaźnieniu się, dopiero po czasie mogę bowiem w mózgu zrobić sobie podsumowanie "za i przeciw" i zdecydować czy "to ma przyszłość". Tyle że z moich obserwacji wiekszość ludzi ma podejście totalnie odwrotne :D a postępowanie wedle ich schematu (znamy się tydzień i poszliśmy do łóżka = jesteśmy parą, yay) kończyło się u mnie zawsze szybkim bolesnym przypierdzieleniem o rzeczywistość ;)

Nie moge znalezc autora tego cytatu z postu Kestrala ale podpisuje sie pod nim wszystkimi konczynami. Cale zycie mialam hustawki , wszyscy bliscy byli nieprzewidywalni, nastroj im sie zmienial z minuty na minute, nigdy nie wiedzialam czego sie spodziwac i ciagle musialam byc czujna. Rany jak ja kocham teraz przewidywalnosc, bezpieczne "wiem jak zareagujesz" :105: to ze moge sie odprezyc, byc soba. Kocham to! Nienawidze niespodzianek..nawet tych romantycznych, milych ale burzacych moje poczucie bezpieczenstwa bo nie przewidzialam ich.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:30
LATEK1962, to rozważ tą papugę :P Piszę całkiem serio
Mistrz Avatara

Sortuj wg