Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Maggda92 10 kwi 2014, 11:53
khaleesi, jest źle, dzisiaj źle się czuje :why: a o chorobie rzeczywiście lepiej nie mówić :roll:
Maggda92

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 11:56
Anel92, tak ale na takich forum liczy człowiek na wsparcie a nie na takie pozbawione i suche odpowiedzi i zachowania. To potworne. Tyle się ciesze, ze mam swojego chłopaka bo jakbym nie miała mogłoby sie to skończyć tragicznie bo byłam w tak złym stanie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Arhol 10 kwi 2014, 11:57
Lepiej kogoś mieć niźli nikogo,choć to zależy w jakim stopniu można znieść siebie i własne szaleństwo,bo gdy czasem szaleństwo nas przerasta,może tam ktoś 2 to pomoże znieść,czy jakoś tak.

Choć preferuje filozofię deal with your psycho shit alone.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Maggda92 10 kwi 2014, 12:02
khaleesi, :*** ludzie czasami są straszni :evil:
Maggda92

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:02
tak zalezy też jaki ktoś ma stan choroby. Jeśli ktoś jest skłonny popełnić samobójstwo niech wcześniej idzie na terapie i prędzej czy póżniej znajdzie kogoś sobie.
Anel92, tak dlatego mnie to tak zabolało bo kawał czasu z [ok8 mięsiecy]rozmawiałam z tą osobą przez pw potem na gg telefonicznie bo myśli o samobójstwie miał wspierałam, że sobie znajdzie dziewczynę itd a otrzymałam w zamian kiedy ja sie zle poczułam? szkoda słów.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez JERZY62 10 kwi 2014, 12:09
Siedzę w domu sam a dobrze by było żeby ktoś był, ze mną tak na luzie od czasu do czasu powiedział coś a ja do niego wtedy kiedy by się chciało mówić.
♪♪♪

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:11
LATEK1962, rozważ zakup papugi :P a tak serio patrzyłeś po portalach randkowych?
Mistrz Avatara

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 10 kwi 2014, 12:11
Zachowujecie się dokładnie jak laski bordelinem. Spierdolenie połączone z ukrytą megalomanią to najgorsze combo jakie może być. Skoro rzeczywistość jest taka do dupy to się zabijcie i po problemie. Po co się męczyć? Nikt nie będzie po was płakał, ludzi jest kilka miliardów.

Piosenka powiązana.
https://www.youtube.com/watch?v=xxfqzx-sowI

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 12:13
khaleesi, Dlatego jak ja pomagam to nie oczekuje nic w zamian. Unikam w ten sposób rozczarowania.

Samotność

przez tanczaca_skarpetka 10 kwi 2014, 12:14
A jak, /cenzura/, chcecie żyć to żyjcie, a nie pierdolcie farmazony o rzeczywistości

Samotność

przez JERZY62 10 kwi 2014, 12:15
khaleesi, jestem żonaty, żona w pracy a ja sam zostaje w domu a dobrze by było z kim pogadać, być z kimś.
♪♪♪

Samotność

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:15
KochajacyFacet, dobrze ale chyba nie oczekujesz takiego potraktowania jeśli sam traktujesz w porządku drugą osobę?
Ostatnio edytowano 10 kwi 2014, 12:28 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Samotność

przez Lethality 10 kwi 2014, 12:22
khaleesi, Tak jak pisałem nic nie oczekuje. Możesz się spodziewać na podstawie obserwacji zachowania człowieka określonego sposobu działania w danej sytuacji. Ale jak będzie na prawdę to nie wiesz. Ludzie są różni :)

Samotność

przez macieywwa 10 kwi 2014, 12:23
tanczaca_skarpetka napisał(a):Zachowujecie się dokładnie jak laski bordelinem. Spierdolenie połączone z ukrytą megalomanią to najgorsze combo jakie może być. Skoro rzeczywistość jest taka do dupy to się zabijcie i po problemie. Po co się męczyć? Nikt nie będzie po was płakał, ludzi jest kilka miliardów.

Ty, skarpeta, 25 lipca 2013 roku, nie byleś taki hej do przodu..
tanczaca_skarpetka napisał(a):ja też bym ze sobą skończył tylko hamuje mnie moja rodzina. Pewnie by się obwiniali, spierdolił bym im życie a i tak mają ze mną ciężko

a swoja droga laski z bordeline sa o.k..tylko trzeba miec do nich odpowiednie podejście i zajebista cierpliwosc :smile:
Ostatnio edytowano 10 kwi 2014, 12:34 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg