Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Amarant_89 04 kwi 2014, 10:28
Indifference1, zauważ że to było wczoraj ;) Dziś mamy nowy dzień. Z resztą, moim zdaniem z każdej uwagi, konfrontacji, przytyku można wyciągnąć pozytywne wnioski :smile:

-- 04 kwi 2014, 09:33 --

Poza tym, gdy prowadzi się dyskusję, trzeba być przygotowanym na to, że ktoś może nie zgadzać się z Twoim punktem widzenia ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 04 kwi 2014, 10:36
Oczywiscie, wiem o tym. Ale zeby obrazac? Czy ja kogos obrazilam? :) Przestane tu wchodzic i czytac zeby sie nie wkurzac niepotrzebnie. Mam dzisiaj kartkowke i probna mature i na tym sie skupie. Papa
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 04 kwi 2014, 11:55
Czasem w dyskusji się po doopie dostanie,z wszystkimi człowiek nie pożyje w zgodzie ^_-
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Perplessa 04 kwi 2014, 13:22
Kestrel napisał(a):Z moich obserwacji co do rytuałów godowych humanoidów którymi jesteśmy..najważniejsze jest nastawienie i podejście,do płci przeciwnej,trzeba pamiętać że to ten sam humanoid,jak my,nie istota z innej galaktyki,no i też działanie w owym kierunku,próby poznawania itd...
Po drugie charyzma,gadka szmatka,poczucie humoru,opiewana legendarnością Pewność siebie, tutaj fortuna/los faworyzuje odrobinę kobiety ponieważ powszechnie jest przyjęte że to chłop ma być inicjatorem,aczkolwiek są różne odstępstwa i to czasem panie zainicjują proces,jednak by to miało ład i skład,niezależnie od kogo sie zacznie,obie strony muszą się starać,nie zaś że jeden/jedna goni jak z piórem i dynamitem w doopie a drugi/a siedzi jak pieprzony monarcha czy coś innego i biernie oczekuje.

Pozostałe czynniki to szata graficzna,wiedza,ka$a, również tzw czynnik losowy .
Koniec audycji

swietnie to ujales i to jest wlasnie moj punkt widzenia-nie mowmy tutaj o jednej czesci sytuacji tylko o ogole. Dyskusja wczorajsza niestety nie byla zsynchronizowana bo ja staralam sie wlasnie napisac podobnie jak Ty to wyraziles z podkresleniem,ze w stadzie ludzkim facet zawsze zdobywal kobiete i wg mnie tak powinno zostac. Ale nie zaczy to-jak to pieknie napisales-ze kobieta ma miec go w doopie a on lata za nia jak strus pedziwiatr. Dla mnie swiat, w ktorym kobieta proponuje mezczyznie kolacje wieczorna jest niestety przestawiony. Co innego w relacji przyjzacielskiej ale nie na randke. Natomiast chlopacy wczoraj bardzo domagali sie sensu poszczegolnych slow a tak sie nie da wyjac z kontekstu. Widac nie potrafie rozmawiac juz z plcia przeciwna :)lub jestesmy z roznych pokolen iz roznych kultur.

Samotność

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 13:25
samotność jest gorsza od najgorszej w swoim życiu sraczki ,,, chyba tak myślę . :idea:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 13:39
Perplessa, Indifference1,

jak facet powie, że rolą baby jest siedzieć przy garach, to zabrzmi to jak narzucanie czegoś nie?
a jak powie, że chce taką, która będzie siedziała przy garach, to już będzie ok, tak samo gdybyście wy napisały, że nie podobają wam się nieśmiali, czy tacy co nie zagadują pierwsi byłoby ok, ale jak stawiacie sprawe w taki narzucający sposób - facet nie ma prawa być nieśmiały, czy jego rolą jest..., napotykacie na sprzeciw.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 13:46
facet nie ma prawa być nieśmiały,

jak typaś jest nieśmiały , to niech cos z tym zrobi i zacznie ćwiczyć sie w nabywaniu Odwagi . Niesmialośc to jest wada charakteru i trzeba sie jej pozbywac . Nikt tu nie mówi o jakiś wielkich wyczynach , ale bardziej tych zwyklych codziennych ,a w sumie do siebie podobnych . W tym życiu nie wolno byc nieśmiałym ( kobiety czy mężczyżni , jeden czort ) , utrudnia to życie , rozwijanie jego możliwości i władzy ,,,ba poczucia szczęścia . Zadal bym inne pytanie , do czego nieśmiały lub kogo ? No bo nieśmialośc nie jest monolitem i ta sama ma wiele zdarzen . Ktoś może być nieśmiały w stosunku do kobiet , ale może byc wielce śmiały w kontakcie w kontakcie z ludżmi jak dyrektor w firmie , czy zwykły pracownik . Sytuacji antonimicznych może być dużo ,,,dobrze czaję ? :?:

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 13:51
Kalebx3, nieśmiały w związku. mnie to tam rybka czy ktoś jest nieśmiały czy nie, każdy ma takie prawo uważam, a że jest to cecha utrudniająca życie - wiadomka - ale mojego życia czyjaś nieśmiałość nie utrudnia.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2014, 13:56 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 13:55
mnie to tam rybka czy ktoś jest nieśmiały czy nie,

, i mnie rybka ;) . ,,,i jak tó mowią o kobietach >>>przez uszko do łożka>>> ,,, i bara bara do końca nocy ;)

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 14:00
:D a jak ktoś jest niemową? :smile:

Samotność

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 14:01
a jak ktoś jest niemową?

jak ktoś jest niemową to szuka szmuli w Polskim Związku Głuchych . :lol: ;)

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 14:12
Kalebx3, znałem jednego niemowę i miał całkowicie sprawną kobietę, w dodatku bardzo atrakcyjną, historia autentyk, choć nie wiem czy są jeszcze ze sobą.

Samotność

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 14:28
Jetodik , niektórzy mężczyżni ( pewnie z dobrą bajerą i poukladaną osobowością ) trafiają na zdrowe , chodzące kobiety i tworzą razem udane związki . Coś w tym musi być.
Powiem Ci szczerze ,że jakbym był sam ( beż żony ) a potrzebował do życia kobiety ,to zainwestowałbym( mówie poważnie ) w feromony seksualne , ale nie te za 50 zł tylko te za około 1000zł . Podobnież dziewczynki lecą wtedy na Ciebie jak pszczoły do miodu ,,, i wcale nie musisz byc piękny ani krasomówczy . Odpowiedni zapach to z 70 % sukcesu .

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 15:13
Kalebx3, no nie wiem czy ten cały rozgłos wokół feromonów nie został wywołany jedynie w celach biznesowych :) może pomaga w jakimś tam stopniu tak jak ładny ubiór, ale zastrzegam, że nie znam się na tym, wiem, że są takie dla kobiet i jak się popsika nieładna to zacznie się podobać nagle facetom?

Sortuj wg