Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 23:53
Mam wrazenie ,ze mowimy dwoma roznymi jezykami...nie bede kontynuowac bo widac nie jestem w stanie przekazac sensu w tej kwestii. Po Waszych wypowiedziach zauwazam inna interpretacje tego co probuje wyrazic. No kobiety pochodza z Wenus a Mezczyzni z Marsa ;)

-- 03 kwi 2014, 23:57 --

jetodik napisał(a):Perplessa, no to w końcu jak mam rozumieć zwrot, "zasłaniacie się" kiedy piszesz to do mnie, że to dotyczy mnie, czy nie dotyczy, czy niby nie dotyczy ale tak jakby :D

No nie do Ciebie ale do sensu wypowiedzi ogolnej logicznie jakby do Ciebie ale nie wymagam niczego od Ciebie bo jestes w porzo taki jaki jestes ;)

Samotność

przez jetodik 03 kwi 2014, 23:58
no najwyraźniej nie możemy się zrozumieć, ale jednak coś sobie uświadomiłem dzięki tej wymianie zdań...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 23:59
jetodik napisał(a):no najwyraźniej nie możemy się zrozumieć, ale jednak coś sobie uświadomiłem dzięki tej wymianie zdań...

nawet nie zapytam co bo znow zle sie zrozumiemy :D

-- 04 kwi 2014, 00:00 --

Perplessa napisał(a):
jetodik napisał(a):no najwyraźniej nie możemy się zrozumieć, ale jednak coś sobie uświadomiłem dzięki tej wymianie zdań...

nawet nie zapytam co bo znow zle sie zrozumiemy :D

a co? :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jetodik 04 kwi 2014, 00:07
że mam fajne życie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Perplessa 04 kwi 2014, 00:12
No to wspaniala wiadomosc :)

Samotność

przez mark123 04 kwi 2014, 00:15
Kalebx3 napisał(a):
występują przeciw dyskryminacji introwertyków

są kobiety aktywne , których pociąga taka nieśmialośc u facetów ,,, i chyba na taką Ci trafić .Ale zagadac to chyba musisz pierwszy . Babkom sie wydaje,że jak one pierwsze wyskoczą do faceta , to facet sobie o nich pomysli ,że są "łatwe " , co jest ostatnia bzdurą.

Zdarzają się dziewczyny, które zagadują.
Np. do mnie na początku studiów próbowała trochę zagadywać pewna dziewczyna, no ale potem przeniosła się na jakąś inną uczelnię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Arhol 04 kwi 2014, 08:44
Z moich obserwacji co do rytuałów godowych humanoidów którymi jesteśmy..najważniejsze jest nastawienie i podejście,do płci przeciwnej,trzeba pamiętać że to ten sam humanoid,jak my,nie istota z innej galaktyki,no i też działanie w owym kierunku,próby poznawania itd...
Po drugie charyzma,gadka szmatka,poczucie humoru,opiewana legendarnością Pewność siebie, tutaj fortuna/los faworyzuje odrobinę kobiety ponieważ powszechnie jest przyjęte że to chłop ma być inicjatorem,aczkolwiek są różne odstępstwa i to czasem panie zainicjują proces,jednak by to miało ład i skład,niezależnie od kogo sie zacznie,obie strony muszą się starać,nie zaś że jeden/jedna goni jak z piórem i dynamitem w doopie a drugi/a siedzi jak pieprzony monarcha czy coś innego i biernie oczekuje.

Pozostałe czynniki to szata graficzna,wiedza,ka$a, również tzw czynnik losowy .
Koniec audycji
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 04 kwi 2014, 09:38
Kestrel padlam :D straszne te rytuały godowe ..
Saraid

Samotność

przez Amarant_89 04 kwi 2014, 10:04
Teraz żałuję, że wcześniej polazłem spać, bo widzę że była tu gorąca wymiana argumentów :mrgreen: Damn... A miałem tyle do powiedzenia...
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 04 kwi 2014, 10:07
Fajnie, milo mi. Pokonalam samotnosc, depresje i chcialam podzielic sie rada ktora brzmi "otworzyc sie na ludzi". Nic innego nie mialam na celu. A w zamian mnie obrazacie pod moja nieobecnosc z powodu odmiennego zdania. Cale zycie bylam przekonana ze mezczyzna zdobywa kobiete a nie odwrotnie. Byc moze wychowywalam sie w innym swiecie. A ze podalam przyklad imprezy to znaczy, ze jestem niedojrzala? W porzadku. Ale nikt z was mnie nie zna wiec nie zycze sobie zeby pisac o mnie takie rzeczy :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 04 kwi 2014, 10:11
Indifference1, nie zauważyłem, aby ktoś Cię tu obrażał ;) Został Ci tylko wytknięty Twój punkt widzenia, nic więcej.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 04 kwi 2014, 10:18
Ktos napisal ze jestem niedojrzala a tak w sumie to ostatnie co mozna o mnie powiedziec. No ale przeciez nikt tu mnie nie zna. Wiec nie wiem czemu wysuwa takie wnioski. Dopiero 10 rano i juz mam zjebany dzien. Wielkie dzieki.

Samotność

przez Amarant_89 04 kwi 2014, 10:22
Indifference1, daj spokój :D Dzień dopiero się zaczął, a już spisujesz go na straty.

Samotność

przez Indifference1 04 kwi 2014, 10:26
Jak ktos mnie z samego rana obraza... Wiem ze powinnam miec to gdzies aczkolwiek mnie rusza cos podobnego.

Sortuj wg