Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 19:14
Kobieta przede wszystkim chce się czuć bezpieczna. Chce takiego, który w razie czego będzie gotowy dać komuś w gębę a nie w nią dostać :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 19:16
Noszenie khukri/maczety = +100 do podrywu D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Semir 03 kwi 2014, 19:23
Kestrel, Zawsze można wziąć paralizator może kiedyś między mną a jakąś kobietą zaiskrzy:D
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 19:27
Indifference1, to że nic nie mówi nie znaczy, że niema nic do powiedzenia ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 19:31
Amarant_89, zdaje sobie z tego sprawę. Ale raczej nikogo nie zainteresuje milczący facet. Może jakby był niesamowicie przystojny :mrgreen:

-- 03 kwi 2014, 18:32 --

Kestrel, Semir, bardzo zabawne :roll:

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 19:35
Indifference1, Obrazek

Co do milczenia,różnie bywa...czasem wręcz jest złotem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 19:38
Oczywiście. Czasem. Jak ktoś milczy a potem jęczy na forum, że nie ma dziewczyny i czuje się samotny to niech się za bardzo nie dziwi.

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 19:39
Indifference1, "Dlaczego dzwon głośny? Bo próżny w środku" - tak określam pewnych siebie facetów, którzy wręcz przeginają ze swoją cechą. Wybacz, ale nie sztuką jest "wyrywać" kobiety, tylko robić to w odpowiedni sposób ;) Idę o zakład, że taki niepozorny, cichy facet będzie lepszym dżentelmenem niż ten "cwaniaczek" :P
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 19:43
Wszystko to jest bardzo płynne,zależne od miliarda czynników,jaki ktoś będzie później,zaś 1 wrażenie,to zwykle gra pozorów.
Ale bad boyostwo zawsze było w cenie i pewnie będzie.
Moderator

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 19:44
Amarant_89, ale ja nie mówię o takich. Nie mówię o "cwaniaczkach", którzy jak mówisz przeginają. Przecież już kiedyś pisałam, że tacy są beznadziejni do kwadratu. Chodzi mi o normalnego, wyluzowanego mężczyznę, z którym można porozmawiać.

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 19:49
Indifference1, My Bad!!! :lol: Zapomniałem, jakie masz preferencje, wybacz. Tylko widzisz, to że ten facet jest cichy i nieśmiały (i załóżmy że jest niezwykle przystojny, coś jak ja :mrgreen: ), nie znaczy, że nie będzie wyluzowany w sprzyjających warunkach. Tak jak wspomniał Kestrel, to mogą być tylko pozory i (to już moje słowa) możesz mieć prawdziwego faceta na wyciągnięcie ręki. Przemyśl to ;)

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:00
Amarant_89, a skąd mam wiedzieć jaki na prawdę jest facet jak się słowem nie odzywa? :D Na przykład jestem na imprezie. Chyba logicznym jest, że będę zwracała uwagę na facetów z którymi rozmawiam czy tańczę a nie na takiego, który siedzi przy stoliku i myśli tylko o tym żeby wrócić do domu. Chyba nie myślicie że dziewczyny podchodzą do takich i chcą ich bliżej poznać? Być może jest inteligentny, może jest dżentelmenem. Ale co z tego? :D

Zresztą z dziewczynami jest tak samo. Jak kiedyś wychodziłam z domu to właśnie "za karę" i się nie odzywałam bo przecież oni są tępi i ja nie będę rozmawiała z nimi na takie głupie tematy. A jak wszyscy szli na parkiet to ja do domu. Myślicie, że ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę?

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 20:07
Indifference1, ok, to zróbmy tak. Po pierwsze: nie masz pojęcia o czym myśli ;) Po drugie: nie mam na myśli jakiegoś smutasa. Chodzi mi o gościa, który siedzi przy stoliku, sączy piwo i... obserwuje ludzi ;) Być może, tylko po to przyszedł na tą imprezę?
Sama znasz to z autopsji, więc teraz mi odpowiedz: Czy nie byłaś warta uwagi? :D

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 20:10
Amarant_89, nie rozumiesz o co mi chodzi. Byłam warta uwagi. I ty też jesteś. Tylko skąd ludzie to mają wiedzieć? Wolę spędzić wieczór z kimś kto bawi się równie dobrze jak ja i z kim mogę potańczyć, niż dosiąść się do "obserwatora" i namawiać go, żeby ze mną zatańczył. Zresztą skąd mam wiedzieć, że tego chce?

Sortuj wg