Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez deader 01 kwi 2014, 12:38
Candy14 napisał(a):zawsze mi ladnie mowi dzien dobry i wyciaga fajki :P

W sensie - żeby poczęstować? :P To by był prawdziwy gentmenel !! :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Candy14 01 kwi 2014, 12:43
ano.. przeciez bezdomny na fajki nie ma. Jego czestuje bo jaks tak..sympatyczny jest :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez macieywwa 01 kwi 2014, 12:46
elo napisał(a):poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej
fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 01 kwi 2014, 12:58
macieywwa napisał(a):
elo napisał(a):poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej
fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D

Problem solved.
Przy okazji miałbym żywy kanał przerzutowy noży z USA i możliwość omijania cła + vatu,do biletu mógłbym się dorzucić.
Tyle wygrać.

Co do tematu,nie doskwiera,dobre jest.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez macieywwa 01 kwi 2014, 13:05
Kestrel, jak potrzebujesz cos z usa to pisz do mnie na priv..
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Samotność

przez Arhol 01 kwi 2014, 13:07
macieywwa, W najbliższym czasie nie planuje nic,ale będę pamiętał,dzięki.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez elo 01 kwi 2014, 13:35
Kestrel napisał(a):
macieywwa napisał(a):

Problem solved.
Przy okazji miałbym żywy kanał przerzutowy noży z USA i możliwość omijania cła + vatu,do biletu mógłbym się dorzucić.
Tyle wygrać.

Co do tematu,nie doskwiera,dobre jest.

wow jaki powiew optymizmu chlopcy nie poznaje was czyzby to prima aprilis :P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Arhol 01 kwi 2014, 13:40
wow jaki powiew optymizmu chlopcy nie poznaje was czyzby to prima aprilis :P

heuheuahuehauh
Obrazek
Moderator

Samotność

przez mark123 03 kwi 2014, 13:24
Kestrel napisał(a):Nieno,jak na moje,nie łudźmy się...Szata graficzna,ma spory wpływ,zwłaszcza na 1 wrażeniu,początku,zwykle na tym często opiera się nasza ocena innej osoby jako potencjalnej/go partnerki/ra później również,jednakowoż z czasem,jeśli 1 górki lodowe zostaną rozyebane,bardziej liczy się już to,co pod kopułą zainstalowane,czy to ten osobnik/czka z ładną obudową,posiada równie ładne to coś pod pokrywą,albo choć częściowo,jak to na zewnątrz.
Z tego,wtedy owszem coś będzie.

Aczkolwiek jeśli patrzeć czysto praktycznie,na wygląd,osobowość i resztę, i odciąć osobowość,to zdecydowanie statystycznie,większym zainteresowaniem będzie cieszył się ten szczupły,koks,wysportowany.
Jednak pikna powłoka,jak ma się pod beretem nasrane (negatywnie),to z tego nic nie bydzie.
No chyba że komuś zależy tylko by móc się przespać z atrakcyjną fizycznie osobą,czy jest z ową osobą tylko dla wyglądu,to sorry,takie coś daleko nie zajedzie i jest o kwadratowy kant dupy potłuc.

Przyjaźń jest o tyle lepsza,że czynnik zwany wyglądem jest bez znaczenia raczej (Albo ja jestem dziwny) i jeśli chodzi o relacje czysto przyjacielskie,zwisa mi,jak kto wygląda.

Ja to i wygląd i osobowość mam bardzo kiepskie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Semir 03 kwi 2014, 18:51
mark123, Ja też nie uważam siebie za boga seksu i co fakt wygląd się liczy ale do pewnego stopnia. Ciężko jest pokazać się z tej mentalnej strony ale jak się już to zrobi to dalej może być już tylko z górki:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Perplessa 03 kwi 2014, 18:56
To czy atrakcyjny to kwestia wzgledna. Kazdego jara co innego. Mnie nie pociagaja piekni faceci, nigdy tacy mnie nie pociagali, tacy z katalogu. Facet musi miec cos, osobowosc. Jak sie zajebiscie rusza to juz odlot. Zajebiscie znaczy na luzie. No i wystraczy jak ma piekne usta. Zreszta spotkalam chlopakow, ktorzy byli bardzo przystojni a nawet nie zdawali sobie z tego sprawy bo zakompleksieni.

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 19:03
Perplessa, zgadzam się. Zresztą najbardziej pociągający są pewni siebie mężczyźni. Przynajmniej dla mnie. Raczej nie zwróciłabym uwagi na takiego, który siedzi w kącie, milczy, nie bawi się, jest zestresowany. Raczej tacy nie powinni liczyć, że jakaś ich poderwie. To faceci są od podrywania :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Semir 03 kwi 2014, 19:08
Indifference1 napisał(a):Perplessa, zgadzam się. Zresztą najbardziej pociągający są pewni siebie mężczyźni. Przynajmniej dla mnie. Raczej nie zwróciłabym uwagi na takiego, który siedzi w kącie, milczy, nie bawi się, jest zestresowany. Raczej tacy nie powinni liczyć, że jakaś ich poderwie. To faceci są od podrywania :)

To po pierwsze a po drugie dzieli się takich na 2 oddzielne typy: tacy co dostają buziaka i tacy co dostają w mordę:P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 19:12
We wszystkim trzeba zachować godność i jakiś stajl.
Moderator

Sortuj wg