Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 23:40
Amarant_89, przypominasz mi go: Obrazek Z serialu. Był moją ulubioną postacią, przystojniak :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 23:46
Indifference1, słodzisz mi, chyba Ci się spodobałem :P
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 23:49
Amarant_89, no dobra to żeby nie było tak dobrze mogę napisać co mi się nie spodobało ^^ Wykreśliłabym nieśmiałość, to niepotrzebne. Wystarczy moim zdaniem "skromny". No i mam wrażenie, że brakuje ci spontaniczności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Posejdon 28 mar 2014, 23:54
Candy14, dlatego napisałem byleby nie zniechęcał, co ewidentnie takie profile robią. Jak widzę święcący pustkami profil dziewczyny i nie ma nawet do czego rozmowy nawiązać to też omijam szerokim łukiem.

Indifference1, to kwestia wieku i możliwości tak naprawdę. Jak jeszcze masz lat -naście lub jesteś na studiach dziennych to są lepsze sposoby na poznawanie osób płci przeciwnej (bądź tej samej płci, jak kto woli) i o wiele więcej czasu oraz okazji na poznawanie. Jak pracujesz na pełen etat i jeszcze co gorsza studiujesz zaocznie to jest z tym bardzo ciężko, a pula potencjalnych partnerów maleje z każdym rokiem. Jak ludzie robią się starsi to to rozumieją i nie szydzą z nikogo, normalna rzecz w końcu, że jakoś ludzi trzeba poznawać. W poprzedniej pracy miałem koleżanki z których jedna czwarta poznała aktualnych partnerów na jakimś portalu randkowym.

Ja osobiście mam podejście, że mam wyrąbane na to czy znajomym się podoba czy nie, że korzystam z portali randkowych. Sposób jak każdy inny, ma swoje zalety nad "tradycyjnymi" formami takimi jak łażenie po klubach (np. z góry wiadomo, że osoba nie jest w związku*, nie pali, ma jakieś zainteresowania po za imprezami w klubach itp.). Ma też swoje wady, jak by na to nie patrzeć lepiej jest poznać kogoś osobiście "face to face", mowy ciała, tonu głosu i całej masy innych niewerbalnych sygnałów w profilu, tekście i na zdjęciach nie zawrzesz. A to spory kawał tego co powoduje, że ktoś jest dla nas atrakcyjny.

*przynajmniej teoretycznie, niektórzy szukają na czegoś na boku.

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 23:55
Indifference1, nie wiem, jak to zrobiłaś, ale masz rację... Jednak spontaniczny się robię - po kilku piwach ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 23:58
Amarant_89, wtedy to każdy robi się spontaniczny :D I nawet pewny siebie.
Posejdon, kluby też nie są takie złe. Ale o tym pisaliśmy tutaj jakiś czas temu i nie ma sensu powtarzać tematu.

Samotność

przez Candy14 29 mar 2014, 00:04
Ostatnio na fejsie natknelam sie na cos takiego. Jestem w grupach w ktorych sie kupuje i sprzedaje rozne rzeczy i powstala grupa ostrzegajaca przed oszustami.
Jedna z lasek wrzucila profil tego faceta ostrzegajac ze to oszust( w sumie niz gruchy ni z pietruchy bo grupy glownie ciuchowe sa), juz pare lasek zbajerowal przelecial i zostawil. I tak czytam to sobie i mysle ...ja /cenzura/ czy one jakies niepelnosprytne? Nie dosc ze facet wyglada jak menel to jeszcze wyraznie pisze czego oczekuje i nie jest to raczej milosc po grob. Jaka trzeba byc zdesperowana idiotka zeby oczekiwac czegos wiecej :shock:
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Indifference1 29 mar 2014, 00:12
Candy14, no dokładnie, trzeba być zdesperowaną idiotką :bezradny:

Samotność

przez Candy14 29 mar 2014, 00:17
Indifference1, kiedy to tam napisalam to myslalam ze mnie zlinczuja :lol: Uparly sie ze to oszust i juz!
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Absinthe 29 mar 2014, 00:19
Candy14, no cóż ludzie mają to do siebie że ciężko im ocenić samych siebie a zwłaszcza publicznie się do tego przyznać
A może czytanie z zrozumieniem u nich kuleje :lol:
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Samotność

przez Candy14 29 mar 2014, 00:23
Absinthe, najwyrazniej... facet pisze seks a one czytaja zwiazek :lol:

Samotność

przez Absinthe 29 mar 2014, 00:26
Candy14, no poprostu bij mnie laciem :lol:
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Samotność

przez Abbey 29 mar 2014, 00:36
Indifference1 napisał(a):Vett, może właśnie tacy są dlatego, że nic nie robisz? Nikt nie przepada za szarymi myszkami. Próbowałaś się jakoś zakręcić przy nich?

Yep. Ale gdy tylko mnie olali, postanowiłam nikomu w dupę nie włazić. Nikt nie chce nowych znajomych. Wolą swoje doborowe towarzystwo.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 29 mar 2014, 00:41
Vett, to w takim razie też ich olewaj ;)

Sortuj wg