Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:35
Amarant_89, też to właśnie miałam dopisać, że jeśli się z kimś rozmawia jakiś czas to raczej takiej niespodzianki nie powinno być. A spotkania po paru wiadomościach raczej nie mają sensu. Przynajmniej ja bym się na takie nie pisała. Ale to byłoby przykre. Już sobie to wyobrażam. Jakiś macho w białych spodniach, solara, z okularami przeciwsłonecznymi i jakiś żenujący tekst na przywitanie. Zwymiotowałabym jak boga kocham. Albo raczej jak w boga nie wierzę. Nie, takie strony zdecydowanie nie są dla mnie xD

-- 28 mar 2014, 21:40 --

carlosbueno, to było dawno i nie prawda. Stare konto i i tak zdjęcia były potem usunięte. Mam nadzieje, że nikt kto mnie zna tego nie widział. Paru osobom wysyłałam zdjęcia na pw ale najpierw upewniam się, że nie ma szans żebyśmy się znali :P Zresztą wyglądam teraz trochę inaczej niż na tamtych fotkach które dodawałam. Całkiem inna fryzura, włosy mi ściemniały, no i noszę okulary. Tamte fotki to były z ponad rok temu o_O
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:40
Indifference1, takich jest tam pełno, ALE są też w porządku kolesie, z którymi możesz porozmawiać o kinie, o muzyce innej niż tej rodem z wiejskich dyskotek, o astronomii, biologii, ostatniej przejażdżce rowerowej, o tym co dziś ugotowałaś i jak to zrobiłaś itd. itd. Wystarczy długo szukać, a prawdą jest (i tu pewnie się zgodzisz ze mną), że gdy coś trafia w nasze ręce bez wysiłku nie sprawia nam wielkiej przyjemności ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:43
Amarant_89, a no masz rację. Tak czy siak jestem młoda, przede mną studia (chociaż nie wiem jakie -_-) więc może kogoś poznam. Obym nie musiała odwiedzać takich stron :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 28 mar 2014, 22:46
Ech mam nadzieję że w końcu zmądrzeje i nie dam się manipulowąc byle głupim laskom.;/
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:47
Indifference1, właśnie przed chwilą zrobiłem sobie autoreklamę, ale chyba nie zadziałała :P Miejsce jak każde inne, ale złota zasada głosi, że nie powinno się szukać na siłę. Ja za szukanie dziewczyny (pierwszej) zabrałem się jakieś 3 lata temu. Teraz mam 25 i jak na razie, coś tak pięknego i tajemniczego jak "dziewczyna", nadal jest mi całkowicie obce ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Candy14 28 mar 2014, 22:50
Profil od konta faceta może być przeciętny, byle by nie zniechęcał

co za bzdura :D Wszystkie profile typu "jestem jaki jestem" albo "trudno pisac o sobie" omija sie szerokim lukiem bo od razu widac ze nie bedzie o czym gadac. Z 7 lat temu kolezanka namowila mnie na Sympatie. Jako ze nie mialam parcia na faceta swietnie sie tam bawilam i mozna bylo nawiazac naprawde fajne znajomosci z ludzmi nadajacymi na tych samych falach. Do tej pory utrzymuje z niektorymi kontakt zarowno babeczkami jak i facetami ale ich profile byly zabawne, blyskotliwe, i zadnych tam "uwielbiam kolacje przy swiecach i chce znalezc milosc na cale zycie"
Ostatnio edytowano 28 mar 2014, 22:51 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:50
właśnie przed chwilą zrobiłem sobie autoreklamę, ale chyba nie zadziałała :P

Hahaha spokojnie, zauważyłam :P

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 22:53
Wszystkie profile typu "jestem jaki jestem" albo "trudno pisac o sobie" omija sie szerokim lukiem

Amen! :lol:

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 22:59
Ale w sumie to też nie wiedziałabym co o sobie napisać. Przychodzą mi na myśl same negatywne rzeczy. Zjebane cechy charakteru, brzydka, możliwa depresja w przyszłości. To już lepiej nie pisać nic :D Chociaż może "lubie matematykę i biologię"? I zaraz napisałby do mnie ktoś taki:
Obrazek

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 23:03
Indifference1, wybredna jesteś :P

Muszę sprawdzić co ja napisałem, ale chyba jednocześnie krótki, zabawny i lekko zadziorny opis opierający się na wypunktowaniu ważnych zainteresowań i cech charakteru.
Ostatnio edytowano 28 mar 2014, 23:05 przez Amarant_89, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Arhol 28 mar 2014, 23:03
Indifference1 napisał(a):Ale w sumie to też nie wiedziałabym co o sobie napisać. Przychodzą mi na myśl same negatywne rzeczy. Zjebane cechy charakteru, brzydka, możliwa depresja w przyszłości. To już lepiej nie pisać nic :D Chociaż może "lubie matematykę i biologię"? I zaraz napisałby do mnie ktoś taki:
Obrazek

Jak krótko żyje, w życiu nie widziałem tego typu facjaty w realu,nie wiem z jakiej szafy biorą takich rasowych nerdów z dżordżami jak syberia i okularami sprzed 5 pokoleń ^_-.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 23:08
Kestrel, ahahahahaha właśnie sobie przypomniałam. Dzisiaj w szkole u mnie takiego gimba widziałam. Z 3 klasy. Był nawet gorszy, miał jedną brew hahahahaha

-- 28 mar 2014, 22:09 --

Amarant_89, wklej go tu, poczytamy :D

Samotność

przez Amarant_89 28 mar 2014, 23:10
Kiedyś czytałem jeden opis, który mi się naprawdę podobał (kobieta też była niczego sobie, jednak kilka lat starsza, więc i tak byłyby nici), a było to przedstawienie idei serwisu randkowego, jako straganu na którym każdy się przekrzykuje, aby zwrócić na siebie uwagę. Był to jedyny opis, przy którym się naprawdę ubawiłem, a było z czego :smile:

-- 28 mar 2014, 22:11 --

Nie. Wstydzę się :P

Samotność

przez Indifference1 28 mar 2014, 23:11
Amarant_89, interesujące. Ja nie wpadam na takie rzeczy, brak mi wyobraźni.

-- 28 mar 2014, 22:12 --

Oj daj spokój!

Sortuj wg