Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 26 mar 2014, 15:43
Candy14, dokładnie byle kto byle by był. dla mnie to również bezsensowne.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Semir 26 mar 2014, 17:01
U mnie z wyglądem tak sobie,charakter mam trudny ale myślę że do przyjaźni od której chce się przyzwyczajać do ponownego bytu wśród ludzi nie jest aż taka ważna. Może zdarzy się coś więcej ale nie liczę na to :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Rebelia 26 mar 2014, 21:18
Candy14, też mi sie wydaje, że to po człowiekach widać. Wszystko w sumie, od radości po chujowizny, od pewności siebie po dno i 10 metrów mułu. A jeśli ktoś sie nastawia na "nie", to choćby skały srały to "nie" i tak będzie wychodziło. Ot, nastawienie, jak napisałaś.

Semir, nie wiem jak u Ciebie z wyglądem i z charakterem, ale często oceniamy siebie ogólnie zbyt surowo (ergo, odbiór Ciebie przez innych może być totalnie odmienny niż Twoja własna opinia o sobie).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Pieprz 26 mar 2014, 21:33
Mój wygląd,osobowość albo nie wiem co sprawia że nikt mnie nie chce

raczej stawiałbym na osobowość, chyba że jesteś bardzo brzydki albo zaniedbany (bycie grubym też tu podchodzi)
też kiedyś myślałem że pewnie jestem bardzo brzydki skoro żadna mnie nie chce a prawda była taka że byłem totalną pizdą (z tragiczną fryzurą :P )
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Rebelia 26 mar 2014, 21:39
Mushroom, nie wiem czemu, ale tragiczną fryzurę wyobraziłam sobie mniej więcej tak:

Obrazek

Samotność

przez Pieprz 26 mar 2014, 21:50
coś w tym stylu tylko nieuczesana i włosy z boku do uszu
Król Balu

Samotność

przez Candy14 26 mar 2014, 21:58
(bycie grubym też tu podchodzi)

Nie znasz zadnego puszystego ktory nie ma problemu ze znalezieniem dziewczyny? Ja znam i uwielbiam go za poczucie humoru i osobowosc i jakos te jego kg nie przeszkadzaja . Hajtnal sie w tamtym roku ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Harry Haller 26 mar 2014, 22:20
nie zasługuje się na miłość

A co to za tekst w ogóle? Jesteście jakimiś potworami, krzywdzicie namiętnie innych? To raczej nie jest dobre określenie. Na miłość każdy zasługuje i w pary łącza się różne osoby... Może po prostu z różnych powodów trudno wam budować trwałe relacje z innymi albo nie chcecie wchodzić w związki?

Sam jestem samotny i coraz bardziej jestem przekonany, że do związku się nie nadaję (lub już nie nadaję), co przy mojej emocjonalności i dziwnej wrażliwości bywa cholernie bolesne... Ale w życiu bym o sobie, albo o kimś nie powiedział, że nie zasługuję na miłość. Nie rozumiem was.

Samotność

przez khaleesi 26 mar 2014, 22:23
Harry Haller, ale niektóre osoby nie powinny wiązać się dopóki same nie uporają się ze sobą. Wtedy świadomie nieswiadomie krzywdzą drugą osobę.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Pieprz 26 mar 2014, 22:25
Nie znasz zadnego puszystego

znam ale wyjatki wyjątkami a reguła regułą. Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany. A to szczególnie jest prawda wśród nastolatków bo dla nich wygląd jest wazniejszy niż dla ludzi powiedzmy koło 30tki.
Król Balu

Samotność

przez carlosbueno 26 mar 2014, 22:30
Mushroom napisał(a):
Nie znasz zadnego puszystego

znam ale wyjatki wyjątkami a reguła regułą. Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany. A to szczególnie jest prawda wśród nastolatków bo dla nich wygląd jest wazniejszy niż dla ludzi powiedzmy koło 30tki.

można być grubym i wysportowanym np. kulomioci, sztangiści, walczący w sumo, zapasach, mma :mrgreen:
A co do wyglądu to rzeczywiście z wiekiem jego rola maleje ale akurat to mi specjalnie nie odpowiada bo z dwojga złego to mam lepszy wygląd niż inne cechy ważne u faceta typu zaradność, dojrzałość, męskość.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 26 mar 2014, 22:35
Harry Haller, :brawo:

Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany.

etam... mierzysz swoja miarka bo masz hopla na puncie wagi. Puszysty, pewny siebie facet z poczuciem humoru i bedacy w porzadku ma wieksze szanse na dziewczyne niz wysportowany dupek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Harry Haller 26 mar 2014, 22:43
khaleesi napisał(a):Harry Haller, ale niektóre osoby nie powinny wiązać się dopóki same nie uporają się ze sobą. Wtedy świadomie nieswiadomie krzywdzą drugą osobę.

Ale to akurat nie ma nic wspólnego z tym, czy się na coś zasługuje, czy nie. Bo i jak się zasługuje na miłość? Człowiek jest tylko człowiekiem, nie przesadzajmy. A miłość, właściwie mało racjonalna jest. Nie zawsze mamy wpływ na kto i kiedy nas nią obdarzy, a my obdarzymy jego i na odwrót.

Samotność

przez PJT 26 mar 2014, 22:46
khaleesi napisał(a):Harry Haller, ale niektóre osoby nie powinny wiązać się dopóki same nie uporają się ze sobą. Wtedy świadomie nieswiadomie krzywdzą drugą osobę.

ja np nie chce sie teraz z nikim wiązać, chociaż są pokusy to tak naprawde nie chce tego.

-- 26 mar 2014, 22:49 --

Candy14 napisał(a):Harry Haller, :brawo:

Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany.

etam... mierzysz swoja miarka bo masz hopla na puncie wagi. Puszysty, pewny siebie facet z poczuciem humoru i bedacy w porzadku ma wieksze szanse na dziewczyne niz wysportowany dupek

ja mam porownanie tego jak bylem wysportowany i jak jestem gruby... nawet nie wiem czy pisac jak to sie przeklada na powodzenie bo to jest dla mnie oczywista oczywistosc
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg