Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 16:50
avest napisał(a):
Astronomia jest cudowna
To kup mi teleskop. :oops:

To mi od razu też, hurtowo będzie taniej :mrgreen:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Stark 29 lut 2012, 16:50
avest, Nie, nie masz dziwnych zainteresowań, numizmatyką choćby mój brat trochę się interesował.

Ja zaś... zbieram noże i zegarki, to dopiero dziwactwo, jak ktoś zobaczy ileś tam żelastwa na półce.

Też jestem no-lifem,i dziwakiem przeważnie zasępionym,myślę że stan obecny w jakim jestem, najbardziej do mnie pasuje, ale mi to jakoś nie podchodzi z czasem....
Nie znam nikogo w tym bajzlu obecnie gdzie mieszkam, dodatkowo, coś chyba zniechęca ludzi do mnie.

BTW, dziś 2 osoba twarzą w twarz powiedziała mi że widzi że czegoś mi brakuje. (tj kontaktu z ludźmi w "rzeczywistości"). Coś chyba w tym jest.
Stark

Samotność

przez carlosbueno 29 lut 2012, 16:50
a ja się interesuje statystykami, demografią, historią sportu choć to dla większości ludzi nudy.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Abbey 29 lut 2012, 16:52
ladywind napisał(a):
.Kinga. napisał(a):
dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek

Ja mam 20 a takich rzeczy w głowie nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od środowiska w którym szukasz a nie do końca od wieku. Znajdziesz 16 które są bardziej dojrzałe niż 25.

z tym się zgodzę, zawsze wydawało mi się że jestem dojrzalsza od rówieśników, i
nigdy nie interesowały mnie ploteczki koleżanek o chłopakach typu kto z kim itp. jak
i takie bzdury typu paznokietki, kosmetyki czy włoski...blee

Mam lat 16, nienawidzę tego powszechnego lansu na modę, cudowny makijaż itd. Dlatego właśnie jestem sama. W tych czasach lepiej być pięknym pustakiem... :roll:

Kiya napisał(a):
avest napisał(a):
Astronomia jest cudowna
To kup mi teleskop. :oops:

To mi od razu też, hurtowo będzie taniej :mrgreen:

I mi, i mi! :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 16:52
arhol, takich "dziwaków" jak Ty to też znam. Pogranicza militaryzmu i steam punk?

Samotność

przez idle 29 lut 2012, 16:53
A może Wy mi kupicie, co? 8)
idle

Samotność

przez Stark 29 lut 2012, 16:55
Kiya, mniej więcej tak, ale nie zbieram noży jako "artefakt pseudokibica", raczej jako narzędzia, bądź przedmioty do oglądania.
Ale to i tak ciekawe, nie znam osobiście innych osób które też zbierają żelastwo..
Stark

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 17:01
arhol, mój były zasypiał z nożem pod poduszką... Bo był do niego emocjonalnie przywiązany :mrgreen: Pseudokibiców żadnych nie znam, ostrożnie dobieram sobie grono znajomych ;)

Samotność

przez Stark 29 lut 2012, 17:19
Kiya, oj, u mnie aż tak to nie... ale zawsze jakiegoś mam obok siebie :P, coby sobie "poklikać" składając go i rozkładając, fajna zabawa.
Stark

Samotność

przez SadSlav 29 lut 2012, 23:19
Dopadło mnie... Czy ja się muszę wszędzie czuć niedopasowany i samotny? Fajnie dzień mi mijał, poznałem fajną osobę i miło z nią sobie pogadałem. Ale wracam do domu i pustka... w sercu, w duszy, w myślach czarnowidztwo, wszystko jest do dupy... /cenzura/, bez leków nie dam rady jednak... Wychodzę do ludzi, staram się, chcę zmienić swoje życie ale /cenzura/ jestem puzzlem pochodzącym z innego pudełka. Nawet jak kształt pasuje to ani kolor ani obrazek ni w ząb... Ja /cenzura/ jestem jednak zdrowo posrany... Samotność w tłumie, samotność w samotności, samotność w głowie... Nienawidzę siebie...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 23:25
SadSlav, wszyscy to mamy... W każdym razie większość... Nawet ci "normalni" (niezdiagnozowani) też to czują, choć pewnie rzadziej...

Samotność

przez SadSlav 01 mar 2012, 00:05
Kiya, niby tak ale jak tak patrzę na to wszystko to przez całe życie tak miałem. Czy ja byłem naprawdę nienormalny, że wielu rzeczy nie potrafiłem zauważyć? Nic nie rozumiem z tego wszystkiego... Jak można czuć się aż tak bezwartościowo? Nawet nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie czy pragnę akceptacji innych ludzi czy czegokolwiek... Może zbyt długo byłem outsiderem, chodzącym swoimi pokrętnymi ścieżkami? Może jest już dla mnie za późno... Może po prostu za dużo myślę...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Kiya 01 mar 2012, 00:17
Może po prostu za dużo myślę...

Myślę, że to główna przyczyna... I że nikt nie jest stracony...

Samotność

przez Stark 01 mar 2012, 00:45
SadSlav, Każdy tak czasem ma.... przynajmniej sam nie znam osobiście osoby, przy której czułbym się dobrze w 100%. Ciężko znaleźć ludzi którzy cie zrozumieją i zaakceptują w 100%... jeśli ktoś taki się znajdzie, to zawsze jest szansa.
wierzę że znajdziesz przyjaciół, dziewczynę która cię pokocha itd. ;).

z innej strony mówią tak, a mam prawie że to samo, nigdzie nie czuje się zbyt dobrze, wątpię czy są w ogóle ludzie którzy mnie zaakceptują...

W samotności, chociaż nic cię nie zdradzi... ale ten stan, życie samemu mnie coraz bardziej przeraża i zżera od środka....
Stark

Sortuj wg