Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Amarant_89 18 mar 2014, 21:02
Indifference1, Vett, Nie ma się czego obawiać :smile: Jeśli traficie na dobrego instruktora (czego wam życzę) to zobaczycie, że nie jest to takie straszne.

Co do tej dyskusji dotyczącej uogólniania (którego kur*a nie cierpię), imprez i alkoholu i młodzieży... Śledziłem ją od początku i muszę przyznać że ubaw po pachy :D This s*it made my day!
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 21:06
Nie ma się czego obawiać :smile: Jeśli traficie na dobrego instruktora (czego wam życzę) to zobaczycie, że nie jest to takie straszne.

Boję się, że jestem sierotą, która nie potrafi nic ogarnąć i nie dość, że zmarnuję kasę to jeszcze się ośmieszę.

i muszę przyznać że ubaw po pachy :D This s*it made my day!

A spadaj :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Amarant_89 18 mar 2014, 21:19
Indifference1, nie jesteś sierotą i poradzisz sobie! :D Wiesz, to że Ty dajesz kasę nie znaczy, że Ty jesteś dla nich - :nono: oni są dla Ciebie, więc mają obowiązek nauczyć Cię najlepiej jak się da.

... Podobały mi się Twoje kontrargumenty :great: Umiesz postawić na swoim.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 18 mar 2014, 21:22
Boję się, że jestem sierotą, która nie potrafi nic ogarnąć i nie dość, że zmarnuję kasę to jeszcze się ośmieszę.

Jeśli masz dobry refleks,podzielność uwagi i względną orientację w terenie,jak najbardziej dasz sobie radę.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 21:27
Amarant_89, oj dzięki :P
Ogólnie boję się, bo to coś takiego nowego. Do tej pory jedyne w czym się sprawdziłam to nauka do szkoły... :roll: Żadnych praktycznych umiejętności. Pracować też nigdy nie pracowałam a w wakacje planuję czegoś poszukać. No i gdzie? W barze? Kurcze nie wiem czy się nadaję do takich rzeczy, nie wiem czy ogarnę prowadzenie pojazdu o_O Rozumiecie, o co mi chodzi.

Samotność

przez Arhol 18 mar 2014, 21:35
Indifference1, w pracy cierpliwość,obycie z ludźmi (jeśli mówisz o barach itd) .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Amarant_89 18 mar 2014, 21:39
Indifference1, strach przed nieznanym jest czymś naturalnym (w pewnym stopniu), ale jak wejdziesz w daną sytuację i przyzwyczaisz się do niej, to zobaczysz, że potrafisz zrobić to o co Cię proszą :smile: Masz wysoki intelekt (wywnioskowałem z Twoich wypowiedzi) więc pojmiesz tą wiedzę - czy to naukę jazdy samochodem, czy w pracy, gdziekolwiek się znajdziesz. Jesteś bystra - zrób z tego użytek :smile:

Samotność

przez elo 18 mar 2014, 21:53
no kiedys czytalam artykul ze glupsze osoby lepiej se radza na drodze

nie wiem ile w tym prawdy ale wlasnie na podstawie wlasnych obserwacji moge powiedziec ze wiele osob mniej bystrych zdalo za pierwszym razem zas chodzace ogarnietosci dopiero za 3 :P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 22:05
Amarant_89, miło mi to słyszeć :D
No cóż, zobaczymy jak będzie. Na razie muszę myśleć o maturze :zonk:

Samotność

przez koszykova 18 mar 2014, 22:10
Candy14, Luktar, może chciała jakieś swoje frustracje przelać... h... wie. Teraz widze ze nie ma sie czym po prostu przejmowac.

Jeszoswiesz,
O ile ktoś tu nie ma zbyt bujnej wyobraźni, to chyba był to szarlatan jakiś, a nie psycholog ;)

przyznaje się, fantazjuje o złych psychologach, którzy w realu nie istnieja

Indifference1, jeśli umiesz pracować z ludźmi to spokojnie powinnaś znaleźć prace w barze, kawiarni, itd. Jesli nie to może jakieś zbiory, typowo praca fizyczna. Co do prowadzenia samochodu. Wg mnie to się czuje albo nie. Nawet jak nie zostaniesz mistrzem kierownicy to nie oznacza przeciez że nie bedziesz jeździc autem ;) Nie ma co sie przejmowac tym.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Abbey 18 mar 2014, 22:13
Indifference1 napisał(a): nie wiem czy ogarnę prowadzenie pojazdu o_O Rozumiecie, o co mi chodzi.

Też się boję nieznanego. Najbardziej to się boję pierwszego razu za kierownicą, że będę jak przysłowiowa blondynka mieszająca pedały albo coś całkiem żałosnego :mrgreen: A gdy już ruszę, panicznie się boję swojej ciężkiej stopy. Bo lubię szybszą jazdę.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 22:14
Nie wiem czy tak spokojnie ją znajdę, w wakacje to mnóstwo młodzieży chce pracować. Miałam możliwość wyjazdu do Niemiec na truskawki ale cholera, za późno się zorientowałam :evil: Taka praca bardziej by mi odpowiadała, niż w zatłoczonym barze no ale zobaczymy.

Samotność

przez koszykova 18 mar 2014, 22:17
A gdy już ruszę, panicznie się boję swojej ciężkiej stopy. Bo lubię szybszą jazdę.

spoko, opierd.. Cie i po hamulcach :D z 10 razy a Twoj żołądek sam Ci bedzie przypominal o ograniczeniach :mrgreen:

Indifference1, haaa też mialam jechac :D tylko praktyki mi wypadaja... jeszcze w przemyśle mi się fajnie robiło. 8h i do domu, praca monotonna. Mi to pasowało.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 22:19
Najbardziej to się boję pierwszego razu za kierownicą, że będę jak przysłowiowa blondynka mieszająca pedały albo coś całkiem żałosnego

Hahaha też się tego boję :D

Sortuj wg