Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 18 mar 2014, 19:11
Indifference1 napisał(a):mark123, tylko, że trochę bez sensu te twoje "dane"

Pozostanę przy stwierdzeniu, że są z sensem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Abbey 18 mar 2014, 19:12
koszykova, jasne, rozumiem, że
wkurwia mnie to, że wiekszosc ludzi mysli, ze da sie zyć samą miłością, przytulaniem, itd.
Mnie samą irytuje podobny pogląd. ;)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 19:36
mark123, a na jakiej podstawie założyłeś te 60 70%? Przeprowadzałeś ankietę?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 18 mar 2014, 19:39
Indifference1 napisał(a):mark123, a na jakiej podstawie założyłeś te 60 70%? Przeprowadzałeś ankietę?

Na podstawie obserwacji młodzieży.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 19:45
mark123, wybacz, że to napiszę ale nie rozśmieszaj mnie... Chcesz mi powiedzieć, że obserwowałeś młodzież na całym świecie? Mnie też? Czy raczej wyciągnąłeś sobie te procenty z tyłka? Początkowo się zgodziłam ale miałam na myśli, że nie wszyscy są tacy źli jak twierdzicie ale ty widzę brniesz w coś innego.

Samotność

przez mark123 18 mar 2014, 19:50
Indifference1 napisał(a):mark123, wybacz, że to napiszę ale nie rozśmieszaj mnie... Chcesz mi powiedzieć, że obserwowałeś młodzież na całym świecie? Mnie też? Czy raczej wyciągnąłeś sobie te procenty z tyłka? Początkowo się zgodziłam ale miałam na myśli, że nie wszyscy są tacy źli jak twierdzicie ale ty widzę brniesz w coś innego.

Nie przekonasz mnie, żebym zaczął uważać, że większość młodzieży jest dobra.

Samotność

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 19:52
Okej, a czy była to obserwacja taka na serio jako narzędzie badań, diagnozy itp.? Może pośrednia? Albo bezpośrednia? I odpowiednio odkomentowana? Nie chodzi mi by tu się mądrzyć, ale żeby pokazać pewne różnice. Czy może po prostu tak sobie "obserwowałeś" otoczenie, sieć, TV? Jeśli to drugie, to psychologia społeczna ma nawet na to swoje określenie, na temat wyciągania jakiś wniosków jednie na podstawie "tak o" zaobserwowanych zdarzeń wokoło i nadania im znaczenia ogólnego co do społeczeństwa w jakim żyjemy. I jest to po prostu błąd po twojej stronie. Twoje dane, jeśli nadal uważasz je za wartościowe, niestety obiektywnie wciąż są do niczego ;d.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

Samotność

przez mark123 18 mar 2014, 19:56
Nie mam zamiaru przekonywać nikogo do swojego zdania, ale sam przy nim zamierzam zostać.

Samotność

przez Indifference1 18 mar 2014, 19:59
mark123, nie powiedziałam, że WIĘKSZOŚĆ jest dobra. Chociaż być może i tak jest. Nie znam każdej jednej osoby, nie przeprowadzałam żadnych badań czy ankiety. W moim otoczeniu jest sporo inteligentnej młodzieży, uprawiającej sporty, uczęszczających na inne dodatkowe zajęcia jak taniec itd, takiej której zależy na nauce. Wszystkie moje kuzynki/kuzyni byli jako młodzież bardzo spokojni i teraz kończą dobre studia. Więc ja mogłabym powiedzieć, że no nie wiem, 90% młodzieży jest dobra. I to będą dane tak samo wzięte z d... jak twoje. Przyjmij do wiadomości, że można wyjść ze znajomymi posiedzieć przy jednym piwie i pogadać a nie trzeba wcale chlać wódki w lesie, rzygać i się awanturować. Przyjmij do wiadomości, że są faceci (wśród młodzieży), którzy nie myślą tylko o tym, żeby zaliczyć panienkę. Tak samo nie wszyscy się popisują, palą czy dokuczają innym...

-- 18 mar 2014, 19:01 --

mark123 napisał(a):Nie mam zamiaru przekonywać nikogo do swojego zdania, ale sam przy nim zamierzam zostać.

To nawet nie jest upartość tylko ograniczenie :) Widzisz co chcesz widzieć.

Samotność

przez Candy14 18 mar 2014, 20:01
dzisiaj wpadła do mojej matki jej koleżanka - psycholog. Po dosc dlugiej rozmowie ze mna stwierdzila, ze jestem potworem bez uczuc. A ludziom którzy będą ze mną bliżej zniszczę życie.

Ze co? :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Zupapomidorowa 18 mar 2014, 20:06
Candy14 napisał(a):
dzisiaj wpadła do mojej matki jej koleżanka - psycholog. Po dosc dlugiej rozmowie ze mna stwierdzila, ze jestem potworem bez uczuc. A ludziom którzy będą ze mną bliżej zniszczę życie.

To jakaś pała nie psycholog!
Dawniej Luktar

Samotność

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 20:11
Dokładnie, sam się niestety mark ograniczasz w takim wypadku. No ale wierze że masz ku temu powody. jedynie twoje wypowiedzi tracą na znaczeniu w pewnych sytuacjach. Szkodzisz sobie.

Samotność

przez mark123 18 mar 2014, 20:13
Indifference1 napisał(a):mark123, nie powiedziałam, że WIĘKSZOŚĆ jest dobra. Chociaż być może i tak jest. Nie znam każdej jednej osoby, nie przeprowadzałam żadnych badań czy ankiety. W moim otoczeniu jest sporo inteligentnej młodzieży, uprawiającej sporty, uczęszczających na inne dodatkowe zajęcia jak taniec itd, takiej której zależy na nauce. Wszystkie moje kuzynki/kuzyni byli jako młodzież bardzo spokojni i teraz kończą dobre studia. Więc ja mogłabym powiedzieć, że no nie wiem, 90% młodzieży jest dobra. I to będą dane tak samo wzięte z d... jak twoje. Przyjmij do wiadomości, że można wyjść ze znajomymi posiedzieć przy jednym piwie i pogadać a nie trzeba wcale chlać wódki w lesie, rzygać i się awanturować. Przyjmij do wiadomości, że są faceci (wśród młodzieży), którzy nie myślą tylko o tym, żeby zaliczyć panienkę. Tak samo nie wszyscy się popisują, palą czy dokuczają innym...

Nikomu nie bronię uważać, że większość młodzieży jest dobra.

Samotność

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 20:15
Luktar napisał(a):
Candy14 napisał(a):

To jakaś pała nie psycholog!

O ile ktoś tu nie ma zbyt bujnej wyobraźni, to chyba był to szarlatan jakiś, a nie psycholog ;)

Sortuj wg