Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Stark 29 lut 2012, 00:39
ladywind, ale wewnętrznie czy nie masz z kim pogadać?
Jeśli to pierwsze, to też tak mam, nikt kogo znam na żywo niema pojęcia o czym tu pisałem....
Jeśli potrzebujesz ot tak pogadać, zapraszam jak co gg/priv ;).
Stark

Samotność

przez avest 29 lut 2012, 15:18
No one likes me, because I'm weird. Jak mam niby znaleźć znajomych i dziewczynę, skoro mam nietypowe zainteresowania. Takimi rzeczami, którymi ja się interesuję, interesują się głównie babki/dziadki lub inne zakręcone osoby.

Po za tym wydaje mi się, że wszystkie dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek. Dlatego myślę sobie, że będę próbował kogoś szukać dopiero za 5 lat, kiedy dziewczyny(25) teoretycznie powinny być już poważne i tolerancyjne. Komu by się chciało tyle czekać :-|

Samotność

przez idle 29 lut 2012, 15:22
avest, a jakie to są "dziwne" zainteresowania? ;) Ja jestem takim strasznym no-life'm, mam nadzieję, że ktoś fajny siedzi u mnie w szafie i niedługo zrobi pierwszy krok, bo ja sama z domu nie wyjdę :P
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez .Kinga. 29 lut 2012, 15:24
dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek

Ja mam 20 a takich rzeczy w głowie nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od środowiska w którym szukasz a nie do końca od wieku. Znajdziesz 16 które są bardziej dojrzałe niż 25.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Samotność

przez ladywind 29 lut 2012, 15:27
.Kinga. napisał(a):
dziewczyny w moim wieku(20) mają pstro w głowie - ciągle tylko koleżaneczki, ploteczki, malowanie paznokietek

Ja mam 20 a takich rzeczy w głowie nie mam. Wydaje mi się, że to zależy od środowiska w którym szukasz a nie do końca od wieku. Znajdziesz 16 które są bardziej dojrzałe niż 25.

z tym się zgodzę, zawsze wydawało mi się że jestem dojrzalsza od rówieśników, i
nigdy nie interesowały mnie ploteczki koleżanek o chłopakach typu kto z kim itp. jak
i takie bzdury typu paznokietki, kosmetyki czy włoski...blee
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez avest 29 lut 2012, 15:41
a jakie to są "dziwne" zainteresowania?
Numimazmatyka(stare dziadki), medycyna naturalna(stare babki), nauka nietypowych języków obcych - mam zamiar nauczyć się ich 5, gotowanie(to akurat normalne zainteresowanie) i kilka innych.

Chciałbym się zaopiekować takimi szarymi myszkami jak wy - gotowałbym obiadki itd. :D

Samotność

przez idle 29 lut 2012, 15:43
avest, to ja nie jestem niestety szarą myszką, raczej przypominam histeryczną drag queen :roll: normalne zainteresowania, co chcesz :D przynajmniej możesz z nimi wyjść do ludzi ;)
idle

Samotność

przez ladywind 29 lut 2012, 15:51
avest napisał(a):
Numimazmatyka(stare dziadki), medycyna naturalna(stare babki), nauka nietypowych języków obcych - mam zamiar nauczyć się ich 5, gotowanie(to akurat normalne zainteresowanie) i kilka innych.

Chciałbym się zaopiekować takimi szarymi myszkami jak wy - gotowałbym obiadki itd. :D

możesz się mną zaopiekować :D ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 16:04
idle, drag queen? Jesteś transem? :shock:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Śmiercionauta 29 lut 2012, 16:16

W moim przypadku dziwność zainteresowań objawia się w szerokim spektrum. Do moich zainteresowań należy astronomia, a bardziej precyzyjne to astrofizyka, ale także interesuję się ornitologią i ziołolecznictwem wiedzę w tej dziedzinie wykorzystuję do wyrobu nalewek. Co do języków obcych, to naukę strasznie utrudnia mi dyslekcja :(.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez New-Tenuis 29 lut 2012, 16:21
Bez jaj, przecież ludzie nie odsuwają się od innych ze względu na zainteresowania. A często jest tak, że samotność jest tylko w naszej głowie, przez to sami odpychamy innych. Przynajmniej ja się zetknęłam z przypadkiem, w którym ktoś był dla mnie niemiły, bo miał doła.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Samotność

przez idle 29 lut 2012, 16:21
Kiya, tak podejrzewam :mrgreen:
idle

Samotność

przez Kiya 29 lut 2012, 16:27
luk_dig, chcesz poznać moją siostrę? ;) Też interesuje się ornitologią, ziółkami (choć pewnie nie do tego stopnia co Ty) i ma dyslekcję, a o astronomii obie lubimy słuchać :mrgreen:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez avest 29 lut 2012, 16:41
O i ja też interesuję się astronomią. I z chęcią chciałbym produkować nalewki ziołowe :mrgreen:

Sortuj wg