Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 09 mar 2014, 14:09
To chyba trza z wyczuciem,może nie udawać samca co pożera skały jak cukierki a kości łamie samą siłą woli,bo taka macha się jebnie po chwili i wyjdzie wielki filar gówna zamiast jakiegoś cool imidżu.
Ale też i z problemami,wadami czy zbytnią szczerością chyba nie można się wyebać coby nie wyjść na ciotę.
Najlepiej na początku znajomości lepiej o problemach nie gadać,a przynajmniej nie zaczynać tematu,trzeba jak to mawiają "oszczędnie wyjawiać prawdę i fakty" :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Amarant_89 09 mar 2014, 14:17
Jakby mi facet tak powiedział to nie wiedziałaby co mam odpowiedzieć

Ja bym na Twoim miejscu poszedł w ślinę :mrgreen: Napięcie rozładowane, ogólne rozluźnienie i pierwsze lody przełamane - same plusy! :lol: Nieee... Tak na poważnie? Ja bym powiedział, że skoro krótko się znamy, to po prostu musimy się oswoić z sytuacją. Tyle ;) Krótko, zwięźle i na temat. Bez wyżalania, wyciągania brudów itd.

Zresztą, tak jak wspomniałaś, pobędą ze sobą to się rozkręcą ;)
Ostatnio edytowano 09 mar 2014, 14:29 przez Amarant_89, łącznie edytowano 1 raz
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 09 mar 2014, 14:27
Kestrel, Amarant_89, dokładnie, dlatego mówię, żeby zachowywać się naturalnie :D

A tak w ogóle to... Umówiłam się ostatnio ze znajomymi, ale jak przyszło co do czego to nikt się do mnie nie odezwał i nie odpisywał. Niby mam to w dupie ale się zastanawiam dlaczego tak się dzieje, że raz świetnie się wszyscy razem bawimy, umawiamy na kolejny raz a potem takie coś odwalają? Zresztą dalej się nie odzywają. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Ludzie to ch**e :/ Jestem zbyt fajna, żeby mnie tak traktować :nono:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 09 mar 2014, 14:36
Indifference1, Ludzie pamiętają i zwykle odzywają się gdy czegoś chcą :>,tyle mnie mój krótki żywot nauczył :>
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Indifference1 09 mar 2014, 14:43
No ale nawet rano dostałam smsa od koleżanki, że idziemy na pewno. A potem milczenie. Zresztą ch... im w dupsko, mam innych znajomych, z którymi sobie wyjdę za tydzień ^^

Samotność

przez Amarant_89 09 mar 2014, 14:44
Indifference1 napisał(a): A tak w ogóle to... Umówiłam się ostatnio ze znajomymi, ale jak przyszło co do czego to nikt się do mnie nie odezwał i nie odpisywał. Niby mam to w dupie ale się zastanawiam dlaczego tak się dzieje, że raz świetnie się wszyscy razem bawimy, umawiamy na kolejny raz a potem takie coś odwalają? Zresztą dalej się nie odzywają. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Ludzie to ch**e :/ Jestem zbyt fajna, żeby mnie tak traktować :nono:

Tacy są ludzie, niestety :bezradny: Nie szczerzy, nie potrafiący powiedzieć prosto w twarz o co właściwie chodzi... Ile ja takich sytuacji miałem - o jeny! Ile dziewczyn mnie tak "spławiało" - O JENY!!!! :mrgreen: Wiem, że to boli (może nie jakoś silnie, ale zawsze), ale prawdopodobnie nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie "dlaczego?", a zwłaszcza nie szukaj odpowiedzi (i przyczyny) w swojej osobie, bo tak jak napisałaś: "Jestem zbyt fajna, żeby mnie tak traktować" :great:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 09 mar 2014, 14:51
Z tą koleżanką chodzę do szkoły więc będzie musiała jakoś mi się wytłumaczyć. Ciekawe co wymyśli. Pośmieję się chociaż :D

Samotność

przez Amarant_89 09 mar 2014, 14:54
Indifference1 napisał(a):Z tą koleżanką chodzę do szkoły więc będzie musiała jakoś mi się wytłumaczyć. Ciekawe co wymyśli. Pośmieję się chociaż :D

O tak! Zapędź w kozi róg :D Może być zabawnie :D

Samotność

przez Black_amor 09 mar 2014, 21:58
Czuje sie samotna :( mam wrażenie ze ludzie maja gdzies mój problem :( odnosze wrażenie ze mysla ze ja wszystko wyolbrzymiam szczegolnie moja przyjaciółka. I jej jedyne pocieszenie to dasz rade :( a ja sama juz w to nie wierze
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez Arhol 09 mar 2014, 22:23
Black_amor, Weź pod uwagę to,że ludzie po prostu...rzadko kiedy rozumieją co czuje osoba zaburzona,mają to za chwilowy dołek/niemoc/lenistwo i inne, często w takim przypadku można się spotkać z niezrozumieniem.

Leczysz się?
Moderator

Samotność

przez Black_amor 09 mar 2014, 22:31
Zaczełam sie leczyc. W środe byłam na pierwszej wizycie u psychologa. Ale u mnie jest coraz gorzej przez moja szkołę :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez Arhol 09 mar 2014, 22:46
Na to za wiele nie poradzę,jedynie mogę życzyć powodzenia byś wytrwała te 3 miesiące do końca,chodziła do psychologa nadal.
Staraj się też zająć tym czym lubisz (jeśli się da) i pi razy drzwi nie myśleć i nie rozważać swojego stanu.
Moderator

Samotność

przez Black_amor 09 mar 2014, 22:47
Wiem jedno. Do szkoły nie mam juz siły chodzic. Klasa mnie wykańcza psychicznie :( mam fobie na tym tle :( mam paniczny strach przed pójsciem do mojej szkoły i byciu z klasa na lekcjach. Wiem ze nie dam rady chodzic te 2 miesiące do szkoły :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez Arhol 09 mar 2014, 22:49
Pozostaje zatem rozmowa z rodzicami,albo wagary,bo raczej innego pomysłu nie mam .
Moderator

Sortuj wg