Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ( Dean )^2 07 mar 2014, 00:09
No było całkiem sympatycznie;)Ale oczywiście zbyt ''miło" więc grozi mi friendzone :P
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Candy14 07 mar 2014, 00:11
( Dean )^2, ale milo spedziles czas wiec jest zysk :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez piterotr 07 mar 2014, 00:15
Myślałem, że już zapomniałem, a opisując komuś sytuacje to wszystko wróciło. Znowu o niej mysle, jak byśmy rozstali się wczoraj a to juz prawie rok minął. Sam siebie nie rozumiem, sam siebie chyba nie znam. Znowu zacząłem tęsknić i przypominać sobie najdrobniejsze szczegóły... O co tu kvrwa chodzi?? :cry:
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Steviear 07 mar 2014, 00:35
piterotr, Tak się zdarza..
Chyba najlepszym sposobem jest znienawidzić tę osobę.

Mnie też się przypomniała pewna osoba, ale do niej nie napisze bo jeszcze pomyśli że tęsknię. Ale tęsknię.
I choć nie kochałam tej osoby to była tak przyjazna, że brakuje mi tego uczucia kiedy przebywałam z nim :<
Steviear

Samotność

przez Arhol 07 mar 2014, 00:42
Jeszcze jeden + izolatki - brak poczucia tęsknoty,sentymentu czy nostalgii D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez piterotr 07 mar 2014, 00:48
Steviear, Uwierz próbowałem, ale nie da się... A widzisz ja debil napisałem, co jeszcze bardziej mnie zmiotło więc nie polecam ;) Jutro przyjda wyrzuty..
Kestrel, Skąd w tobie tyle optymizmu?
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Samotność

przez Arhol 07 mar 2014, 00:50
piterotr, Nigdy nie byłem w związku,czy jakiejś bliższej relacji,więc mam na to spojrzenie osoby bez doświadczenia,ale też przy tym surowe,teoretyczne.
czy najbardziej "racjonalne",bo nigdy emocji w tego typu sprawy nie angażowałem,nawet jeśli się pojawiały,wypleniam je,na tyle ile mogę.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez piterotr 07 mar 2014, 00:53
Kestrel, Stworzyłeś sobie swój mały azyl skurczybyku? :) Na obecną chwile też bym tak chciał..

Samotność

przez Arhol 07 mar 2014, 00:55
piterotr, Nie jest to doskonała "tarcza",ma wiele wad,na beretkę też wpływa,ale póki co,sprawdza się.
Czy to dobre,czy nie,sam nie wiem.

U ludzi po relacjach - są dobre i złe wspomnienia,u takich jak ja - neutral.
Moderator

Samotność

przez izaa 07 mar 2014, 00:57
piterotr, Poprostu nie myśl o tej osobie :P. Łatwo mi powiedzieć, co? Niech na jej miejsce skoczy ktos inny, wcale nie musi byc to potencjalna sympatia, a osoba, którą lubisz i szanujesz. Może to że zacząłeś o niej mysleć to znak, byś odświeżył dawne znajomości?

Samotność

przez piterotr 07 mar 2014, 00:59
Można by powiedzieć, że cierpisz mniej ale częściej? Ja już miałem sporo czasu spokój, nagle opisując wszystko z powrotem wróciło. Chyba rozdrapałem rane.. Nie ma co, uciekam w sen. Trzymaj się Kestrel,

Samotność

przez Tiber_Septim 07 mar 2014, 00:59
piterotr napisał(a):Kestrel, Stworzyłeś sobie swój mały azyl skurczybyku? :) Na obecną chwile też bym tak chciał..

Lepiej uważaj... Konsekwencje takiego azylu na swoim przykładzie opisałem w moim poprzednim poście w tym temacie.

Samotność

przez izaa 07 mar 2014, 01:02
Tiber_Septim, Każdy szuka ukojenia we własny sposób :). Zawsze przecież można zmienić "taktykę"

Samotność

przez Arhol 07 mar 2014, 01:07
Tiber_Septim, Wiem,jakie mogą i będą konsekwencje,częściowo też już jest to o czym piszesz.
piterotr, A trzymać się będę jeszcze pewnie sporo czasu.
ale dzięki
Moderator

Sortuj wg