Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez SmutnaTęcza 02 mar 2014, 23:12
Synsa, nie jestem jedyną bluzgającą osobą na tym forum. ;) :roll: Poza tym nie robiłabym tego, gdyby mnie do tego nie prowokowano.

Samotność

przez Pieprz 02 mar 2014, 23:14
Aurora92 napisał(a):Mushroom, Indifference1, wk*rwia mnie niezmiernie, gdy ktoś uważa, że zna mnie lepiej ode mnie samej. :evil:

specjalnie mnie to nie rusza, ciebie wk*rwia wszystko i wszyscy
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Aranjani 02 mar 2014, 23:16
Mushroom, ;)
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 02 mar 2014, 23:25
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 02 mar 2014, 23:26
Ja jak się wnerwię na jakiś post, a nikogo nie ma w pokoju, to wymachuję rękami przed monitorem. A pewna osoba tu z forum mnie kilka razy tak wnerwiła, że fantazjowałem o zadawaniu tej osobie fizycznego cierpienia.
Ostatnio edytowano 02 mar 2014, 23:31 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Indifference1 02 mar 2014, 23:30
Aurora, nie znam cię, to fakt. Ale czytając twoje posty chyba nikt tutaj nie myśli, że robisz cokolwiek w kierunku poprawy swojej sytuacji. I sama dobrze wiesz, że tak jest. Nie wiem po co się burzysz ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ( Dean )^2 02 mar 2014, 23:38
Sorry ale atak na Aurore to jak Ruska agresja na Ukraine,trochę to bezpodstawne ;)

Nie wiem co Aurora robi ze swoim życiem,na razie studiuje i jakoś daje radę,w depresji to już coś.Może dużo jęczy,będę ją bronił bo sam sie najęczałem swojego czasu;)

Jesteśmy w róznych fazach,zauważcie że Aurora jest tu od stsunkowo niedawna,widać że jest też w głębszym kryzysie.Myśle że potrzebuje czasu,trochę właśnie takiego jęczenia i narzekania żeby w końcu poczuła że przelała się czara goryczy i ruszyła do lekarza.
<Wybacz że tak pisze o Tobie w trzeciej osobie ale nie umiem inaczej...:P>

Myśle że szczególnie na tym forum powinnismy byc trochę bardziej wyrozumiali.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez khaleesi 02 mar 2014, 23:40
( Dean )^2, :great: dokładnie
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Indifference1 02 mar 2014, 23:50
( Dean )^2, wszyscy narzekamy, ja też do niedawna. Ale myślę, że każdy jest w stanie zmienić swoją sytuację.

Samotność

przez Synsa 03 mar 2014, 00:06
Synsa, nie jestem jedyną bluzgającą osobą na tym forum. ;) :roll: Poza tym nie robiłabym tego, gdyby mnie do tego nie prowokowano.

A zastanawiałaś się kiedykolwiek czy przypadkiem to nie Ty prowokujesz takie zachowania?
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Samotność

przez Arhol 03 mar 2014, 00:37
Osobiście sądzę,że takim względnie dobrym czy "łatwym" sposobem,będzie spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach,fora,grupy,zloty,cokolwiek,by załapać kontakt,później może się jakoś potoczy.
Ale może też nie,relacje to loteriada,milard razy możemy się sparzyć,doznać odrzucenia,rozczarowania,sami zerwać kontakt,ale też i za tym "miliard pierwszym" razem można trafić na kogoś wartościowego,Najważniejsze chęci jakiekolwiek do działania.
Charyzma,charakter i reszta,to też oczywiście ważne czynniki,ale pierw,trza postawić choć mikroskopijny krok,czy wręcz czołgać i wlec się po ziemi,by swój cel osiągnąć. D:
Oczywiście nie każda znajomość,czy więź gwarantuje to, że znajdziemy to czego szukamy,często można też i zmarnować mnóstwo sił i czasu na kogoś...ale cóż pozostaje prócz prób?

Izolacja?
Owszem,można,ale nie do wytrzymania,samotność i izolację można polubić,ale nikt ich nie zniesie,niestety .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Indifference1 03 mar 2014, 16:31
Osobiście sądzę,że takim względnie dobrym czy "łatwym" sposobem,będzie spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach,fora,grupy,zloty,cokolwiek,by załapać kontakt,później może się jakoś potoczy.

Nie mam pojęcia czy coś takiego się sprawdza ale czasem wystarczy wyjść z domu, serio. Nawet nie wiemy co może nas spotkać w drodze do sklepu. Kieeeeedyś kiedyś jak wracałam ze szkoły poznałam NA PASACH kolesia a potem spotykaliśmy się kilka miesięcy ;) Ostatnio wybyłam na dyskotekę gdzie spotkałam kilku dawnych znajomych i teraz widujemy się co tydzień. Kurczę, to jednak na prawdę nie jest trudne. Wcześniej wyjścia z domu traktowałam jak karę a spotkanych ludzi jak idiotów. Teraz wiem, że wystarczyło zmienić podejście i jest świetnie.
Najważniejsze chęci jakiekolwiek do działania.

Właśnie.

Samotność

przez Saraid 03 mar 2014, 16:37
Indifference1, :great: piekny post własnie to wcale nie jest aż takie trudne jak się wydaje trzeba tylko spróbować i nie załamywać się jak zaraz się nie uda.
Saraid

Samotność

przez Arhol 05 mar 2014, 00:40
Nie mam pojęcia czy coś takiego się sprawdza ale czasem wystarczy wyjść z domu, serio

Zasady nie ma,to tylko jeden z potencjalnych pomysłów.
a jako tako,jak mówisz,dzieło przypadku,byle co może się stać i można kogoś poznać loteriada.

Co do wyjść z domu,ludzi - miałem podobnie,obecnie nie wiem...rzadko kiedy miewam potrzebę by swą twierdzę opuścić,częściowa alienacja D: .

Najważniejsze jednak chęci i działanie,nawet jeśli z niewielkim skutkiem.
Moderator

Sortuj wg