Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 02 mar 2014, 01:56
PoznacSiebie napisał(a):
Nie ma z kim porozmawiać, nie ma z kim wyjść, nie ma z kim się cieszyć...

każdy ma tylko nie każdy potrafi to wykorzystać.

Nie chcę się wtryniać, ale się z tym nie zgodzę.
To by było na tyle z mojej strony.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez ( Dean )^2 02 mar 2014, 14:12
Nie kązdy ma ale chyba każdy może mieć,tak myśle.Tylko stworzenie takich relacji wymaga czasu i odpowiedniego nastawienia.Tak od ręki nie wszyscy mają taką możliwość.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Steviear 02 mar 2014, 14:21
Możliwość zawsze jest. Nie żyjemy w pseudo czasach,kiedy wioski dzieliło XXX km.
Liczą się próby i to,że robisz cokolwiek a nie tkwisz w tym samym - bo to odbiera możliwość jakiejkolwiek zmiany na lepsze.
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez PoznacSiebie 02 mar 2014, 17:20
( Dean )^2, Steviear, dokładnie tak myślę :yeah:
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Samotność

przez SmutnaTęcza 02 mar 2014, 19:41
PoznacSiebie, to powiedz, jakie jest to cudowne rozwiązanie w przypadku kogoś, kto nie ma zupełnie żadnych znajomych i kogo wszyscy mają za nic.

Samotność

przez benia97 02 mar 2014, 19:47
kolorowa napisał(a):Słuchaj, to strasznie trudna sytuacja w której się znalazłaś, nie jesteś niczemu winna, i tak jak piszesz zasługujesz na lepsze życie, rodzinę itp. I może tak być! Jeżeli zawalczysz w tym wszystkim o samą siebie, o swoje własne dobro. Ja szkoły też nie cierpiałam, widziałam tam samych wrogów, ale musisz i każdy musi przez to przejść, bo to otwiera Ci drogę do dalszej edukacji, zawodu, życia... Nie jesteś winna za to wszystko co się dzieje, więc masz prawo walczyć o swoje własne JA. Pomyśl jakie masz marzenia i dąż do nich. Jesteś młoda, masz 15 lat, jesteś czysta i niewinna, nie palisz, nie pijesz, nie jesteś uzależniona i TAK TRZYMAJ! Naprawdę podziwiam Cię. O psychologu, terapii bym pomyślała, zrób to dla samej siebie, na pewno Ci pomoże. Trzymam kciuki
Witam,
Prosze o pomoc. Jestem w wieku 17 lat u mojej may stwierdzono schizofrenie paranoidalna.
Dwa miesiace temu dostalam ataku typowo nerwicowego, drgawki, potliwość, szybkie bicie serca o raz mroczki, glownie sa to objawy somatyczne, ktorym czasami towarzyszy niepokoj wewnetrzny. Dopiero niedawno dowiedziałam sie o chorobie mamy gdyz nie utrztmywałam z nia kontaktu, bardzo mnie to zszokowalo, obsesejnie boje sie tej choroby. Czytałam mnostwo postow osob ktore boje sie tak samo psychozy, jednak w moje rodzinie byla osoba chora na to i te obawy wyłacznie stad sie biora. Słyszałam, ze nerwica wyklucza schizofrenie, jednak slyszalam o poczatku schizofrnii pseudonerwicowym, jak to wyglada? Ktos sie z tym zetknał?
Prosze o pomoc, czym mam sie martwic?

Samotność

przez Abbey 02 mar 2014, 20:35
Aurora92, pewnie musisz otworzyć się na ludzi i sama spróbować zawrzeć jakieś kontakty.
Przerabiałam już te złote rady :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez SmutnaTęcza 02 mar 2014, 20:38
Vett, już próbowałam zawrzeć kontakty - zawsze kończy się odrzuceniem.

Wróć - wszyscy jakimś cudem przypominają sobie o mnie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują i pali im się koło tyłka. Jak "wspaniale"... :105:

:(

Samotność

przez Pieprz 02 mar 2014, 21:25
Aurora92 napisał(a):PoznacSiebie, wcale nie. :evil:

o rany, oczywiście że tak! jesteś najbardziej marudzącą i najmniej chcącą swój los zmienić osobą na forum (karloss to przy tobie specjalista od coachingu)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Indifference1 02 mar 2014, 21:40
Mushroom napisał(a):najmniej chcącą swój los zmienić osobą na forum

Z tym szczególnie się zgadzam.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ( Dean )^2 02 mar 2014, 21:41
Aurora92 napisał(a):Vett, już próbowałam zawrzeć kontakty - zawsze kończy się odrzuceniem.

Wróć - wszyscy jakimś cudem przypominają sobie o mnie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują i pali im się koło tyłka. Jak "wspaniale"... :105:

:(

To nie tak,tworzenie takich relacji wymaga uporu i systematyczności,to naprawde trudne i jeśli nie będziesz ciałać przez długi czas to wszystko się posypie.

Jeśli masz tyle czasu spróbuj jakiegoś kursu tańca,językowego albo jakiejś organizacji studenckiej myśle że to by mogło pomóc,sam próbuje takich rzeczy i trochę pomaga.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez SmutnaTęcza 02 mar 2014, 23:02
Mushroom, Indifference1, wk*rwia mnie niezmiernie, gdy ktoś uważa, że zna mnie lepiej ode mnie samej. :evil:

Samotność

przez Synsa 02 mar 2014, 23:09
Mushroom, Indifference1, wk*rwia mnie niezmiernie, gdy ktoś uważa, że zna mnie lepiej ode mnie samej. :evil:

A jakie to ma znaczenie co Ty o sobie wiesz i co o sobie myślisz?
Nie jesteś (niestety) już dzieckiem żeby tupać nóżkami i domagać się głaskania po główce.
Oceniamy Cię po tym co i jak piszesz, jak się do innych zwracasz, co sobą reprezentujesz.
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Samotność

przez Aranjani 02 mar 2014, 23:10
Aurora92, jesli w taki a nie inny sposób wypowiadasz sie na forum... chcąc nie chcąc inni użytkownicy wyrabiają sobie zdanie o Tobie. Taka specyfika każdego forum... ;)
Aranjani

Sortuj wg