Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez vundo 13 lut 2014, 17:46
Semir napisał(a):vundo, Małe pytanko :). O jaką w Twoim przypadku partię chodzi?

Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.

Samotność

przez Steviear 15 lut 2014, 02:20
Jest ''super''. Szczerze, to zaczyna mi doskwierać. Chciałabym coś na znieczulicę.
Steviear

Samotność

przez Semir 16 lut 2014, 13:05
vundo, No to będzie wesoło bo ja z PPS :). Realnie nie to żebym się zgrywał takie są moje przekonania. Co prawda to zapomniana, dziś już teoretycznie wygasła partia ale wbrew pozorom PPS i PPP nadal istnieją.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez vundo 16 lut 2014, 19:51
Kiedyś też byłem socjalistą, ale przeszło mi.
Marszałek Piłsudski powiedział, że kto nie był socjalistą za młodu, ten będzie świnią na starość :)

Samotność

przez Semir 16 lut 2014, 20:15
vundo, No co fakt to fakt ale w tym kraju Socjalizm jest za bardzo niedoceniany. Idzie zawsze o to że półki były puste że niczego nie było i takie tam wszyscy narzekali. A wystarczyło być dobrym oddanym partii obywatelem :). Mój dziadek miał jedno z nowocześniejszych gospodarstw, pracował za trzech, i był komunistą. Nie brakowało niczego był telewizor Rubin wszelkie pralki prąd gaz no limit spora nowoczesna chałupa do tego odznaczenie za osiągnięcia zawodowe pare hektarów od partii i jeszcze mieszkanie dla mojego ojca które miało powstać w nowoczesnych blokach w Łodzi(i byłoby gdyby nie zasrany rok 89). A bumelanci tylko narzekali :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez koszykova 17 lut 2014, 21:01
Człowiek jest samotny, chce miec przyjaciol, a jednoczesnie nienawidzi ludzi i sie izoluje. CHORE. :bezradny:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Black_amor 18 lut 2014, 12:19
Czyje sie coraz bardziej samotna :( Nawet najlepsza przyjaciółka po 5-letniej przyjaźni poprostu mnie zostawiła :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez SmutnaTęcza 18 lut 2014, 17:29
Pi*przyć to wszystko, nie potrzebuję ludzi ani się z nikim spotykać tylko dlatego, że ktoś tego chce i mu się przypomniało o moim istnieniu. A gdy o to zabiegałam, nie było nikogo. :x Nie jestem na niczyich usługach. :x

Wybieram zupełną izolację.

Samotność

przez abstrakcyjna 19 lut 2014, 21:48
Samotnie mi. Czekam, aż przyjdzie senność, by przespać ten stan.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Abbey 19 lut 2014, 22:03
chciałabym się spotykać z kimś dla samego jestestwa, dla towarzystwa, dla bycia przyjaciółmi, dla rozluźnienia, dla bycia normalnym :cry:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez abstrakcyjna 19 lut 2014, 22:04
Vett, A skąd jesteś tak w ogóle?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez ( Dean )^2 19 lut 2014, 23:32
Heh i po co zrobili nam te ferie na studiach...wolałbym żeby ich nie było,teraz mam tydzień który ciągnie się w nieskończoność.Siedzę sam w pokoju i nie robie zupełnie nic,bo nie mam ani kasy żeby gdzieś wyjść,ani z kim iść.Ani dokąd.

Boże czy ta samotność to moja wina?
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez SmutnaTęcza 19 lut 2014, 23:34
( Dean )^2, moje ferie też tak wyglądają. A jeszcze gorsze są wakacje...

Samotność

przez Abbey 19 lut 2014, 23:36
abstrakcyjna, spod Olsztyna. mała wiocha zbita dechami, skreślona jestem u wszystkich, trzeba mi jakiegoś nowego środowiska... :(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg