Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 17 lut 2014, 21:01
Człowiek jest samotny, chce miec przyjaciol, a jednoczesnie nienawidzi ludzi i sie izoluje. CHORE. :bezradny:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Black_amor 18 lut 2014, 12:19
Czyje sie coraz bardziej samotna :( Nawet najlepsza przyjaciółka po 5-letniej przyjaźni poprostu mnie zostawiła :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Samotność

przez SmutnaTęcza 18 lut 2014, 17:29
Pi*przyć to wszystko, nie potrzebuję ludzi ani się z nikim spotykać tylko dlatego, że ktoś tego chce i mu się przypomniało o moim istnieniu. A gdy o to zabiegałam, nie było nikogo. :x Nie jestem na niczyich usługach. :x

Wybieram zupełną izolację.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abstrakcyjna 19 lut 2014, 21:48
Samotnie mi. Czekam, aż przyjdzie senność, by przespać ten stan.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Abbey 19 lut 2014, 22:03
chciałabym się spotykać z kimś dla samego jestestwa, dla towarzystwa, dla bycia przyjaciółmi, dla rozluźnienia, dla bycia normalnym :cry:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez abstrakcyjna 19 lut 2014, 22:04
Vett, A skąd jesteś tak w ogóle?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Samotność

przez ( Dean )^2 19 lut 2014, 23:32
Heh i po co zrobili nam te ferie na studiach...wolałbym żeby ich nie było,teraz mam tydzień który ciągnie się w nieskończoność.Siedzę sam w pokoju i nie robie zupełnie nic,bo nie mam ani kasy żeby gdzieś wyjść,ani z kim iść.Ani dokąd.

Boże czy ta samotność to moja wina?
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez SmutnaTęcza 19 lut 2014, 23:34
( Dean )^2, moje ferie też tak wyglądają. A jeszcze gorsze są wakacje...

Samotność

przez Abbey 19 lut 2014, 23:36
abstrakcyjna, spod Olsztyna. mała wiocha zbita dechami, skreślona jestem u wszystkich, trzeba mi jakiegoś nowego środowiska... :(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez abstrakcyjna 19 lut 2014, 23:37
Vett, Studia w jakimś dużym mieście. ;)

Samotność

przez ( Dean )^2 19 lut 2014, 23:40
Aurora92 napisał(a):( Dean )^2, moje ferie też tak wyglądają. A jeszcze gorsze są wakacje...

Ja przynajmniej w wakacje zwykle gdzieś pracuje i mam jakąś kasę i zajecie.Teraz gorzej.

Aż głupio tak tęsknić za uczelnią nie??Tym bardziej że jestem w sumie kiepskim studentem.Ci którzy mają podobną srednią do mnie to przynajmniej imprezowicze którzy mają masę znajomych,dziewczynę/chłopaka a ja ani kolegów ani średniej :pirate:
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez izaa 19 lut 2014, 23:40
( Dean )^2, Aurora92, też miewałam ten problem w dni wolne, ale wiecie co? Umiem sie odcinać od mysli o samotnosci. I w ferie wcale nie spotkałam sie ze znajomymi <tam gdzie byłam ich nie było>. Zaczęłam czytać książki. No i doceniłam zabawy z psem, troche czasu spędzałam go głaskając :). Moje życie wtedy było wolniejsze, bez pośpiechu, bez zbędnych myśli. Pomogłam w pracy mojej matce, ale uwierzcie nie była zbyt zajmująca. Własnie tam najwięcej czytałam książek :D. W jeden wieczór zrobiłam sobie wieczorne "spa", innego obejrzałam film, no i nadrobiłam pewne zaległosci na studiach. Ani sie obejrzałam a juz jestem spowrotem na uczelni :)

Samotność

przez ( Dean )^2 19 lut 2014, 23:44
Wiem masz racje.....

Tylko chyba nie o to chodzi.Nie chodzi o to żeby nauczyć się jakoś "zapychać" wolny czas,wciskać tam coś na siłe,tylko żeby mieć go czym wypełnić autentycznie.Mieć znajomych z którymi można wyjść,jakieś hobby,sam nie wiem.

Nie wiem na ile jestem realnie uwięziony w rzeczywistości a na ile w mojej własnej głowie.Na ile te trudności z którymi sie zmagam są obiektywne,a na ile wynikają z tego że po prostu nie umiem sobie radzić w życiu.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez SmutnaTęcza 19 lut 2014, 23:46
( Dean )^2, ja w wakacje nie pracuję (nigdzie mnie nie chcieli), więc wiadomo... :( Nie mam nawet po co wychodzić latem z domu, na zewnątrz jest nudno, zresztą w środku też... :(

( Dean )^2 napisał(a):Tylko chyba nie o to chodzi.Nie chodzi o to żeby nauczyć się jakoś "zapychać" wolny czas,wciskać tam coś na siłe,tylko żeby mieć go czym wypełnić autentycznie.Mieć znajomych z którymi można wyjść,jakieś hobby,sam nie wiem.

Zgadzam się.

Sortuj wg