Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 09 lut 2014, 13:37
:(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez izaa 09 lut 2014, 13:39
Pytanie do was :D Na tym gifie,ten kotek jest samiczką czy samcem? :P

Samotność

przez Kokojoko 09 lut 2014, 14:14
izaa napisał(a):Pytanie do was :D Na tym gifie,ten kotek jest samiczką czy samcem? :P

Wyglada jak szalona baba po menopauzie, wiec moze to samica???
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez lukk79 09 lut 2014, 21:02
wygląda też na wkurzonego gościa, któremu co dolega można tylko snuć przypuszczenia, więc może gość ?? :D
Pierwszy Romantyk Forum

Samotność

przez vifi 10 lut 2014, 00:50
vifi, i reszta.
Dajcie spokój, przecież widać że Aurora nie chce Waszych rad.
Nie ma obowiązku przyjmować moich rad. Nie oczekiwałbym też że z dnia na dzień da sobie radę ze swoimi problemami. Nie jestem psychologiem i raczej nie posuwałbym się do nawoływania forum do ignorowania jej postów.

Samotność

przez izaa 11 lut 2014, 11:55
Kokojoko, tak to kotka :). Szyldkretowe są tylko KOTKI
lukk79, :D 1:0 dla kokojoko :)

Jakby nie patrzyć, ten kot i tak jest cudowny :)
Taaaaaaaaak, wiem odzywa sie moja dziecinna natura :D, w poście o samotnosci gadam o kotach

Samotność

przez idle 12 lut 2014, 00:11
Dzisiaj umieram z niedoboru miłości, dobrze, że na jutro nie muszę się wysypiać :P
watch me disintegrate

Samotność

przez SmutnaTęcza 12 lut 2014, 01:08
Niepotrzebna. Nielubiana. Niekochana.

Samotność

przez Semir 12 lut 2014, 13:44
izaa, jest w tym trochę racji często jak się nie ma dziewczyny/chłopaka to uciekanie się do zakupu kota staje się rozwiązaniem(przynajmniej teoretycznie). Ale i tak w takie dni jak walety czasem warto strzelić usypiacza i to przeczekać. Zrobiłbym to już wcześniej ale upragniony mecz Widzewa będzie chyba lepszym rozwiązaniem:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez TEUFEL 12 lut 2014, 13:49
Znowu mnie to gówno dopadło...
TEUFEL

Samotność

przez deader 12 lut 2014, 14:02
Aurora92 napisał(a):Jaki jest sens posiadania telefonu, gdy nie ma się do kogo zadzwonić?

Kwestia sprzed kilku dni, ale mam podobny "problem" i już odpowiadam: do oglądania filmów, przeglądania wikipedii oraz korzystania z dobrodziejstw Google Play w autobusach. Serio, tylko z tych dwóch powodów zdecydowałem się wreszcie pół roku temu przejść na abonament, żeby nie wywalać naraz X złotych na telefon z wszystkimi tymi bajerami. A dzwonić też nie mam gdzie. Co miesiąc dopakowuję sobie konto na chomiku do niebotycznych rozmiarów bo potrafi mi po 100 zeta zalegiwać na koncie przy abonamencie 50 pln...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez Indifference1 12 lut 2014, 14:08
Jeszcze jest do ściągania na sprawdzianach ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez AdrianR 12 lut 2014, 14:29
Aurora92 napisał(a):Niepotrzebna. Nielubiana. Niekochana.

No to chyba tylko ja wiem na forum jak ty się czujesz bo ja tak mam ostatnio tak samo. Parę osób którym poświęciłem kiedyś naprawdę wiele uwagi i na gg na rozmowy telefoniczne to teraz jak im już dobrze to nawet nie za bardzo komuś się chce mi odpisać na facie Co prawda ja się łatwo nie poddaję więc dopytuję. "Widzę, że jesteś na czacie i czemu nie odpisujesz skoro zapewne masz na to teraz czas jak tu siedzisz od kwadransa. :P No to w końcu odpisze, że coś tam. Ja nie wiem Jak ja bym przestał zabiegać i pytać co słychać i miłego dnia życzyć i wgl i jak już dawno bym sobie dał spokój żeby troszczyć się o czyjeś emocje i problemy (a moje tak nie bardzo widzę kogo obchodzą) to podchodząc zdrowo-rozsądkowo powinienem już dawno odciąć się do tego typu znajomych. W przyjaźni obie strony powinny wykazywać zaangażowanie a nie w stylu "dziad do obrazu". Całe szczęście jakoś mi się ostatnimi czasy samotnie jako tako żyje ale nie jeden przychodzi dzień kiedy obmyślam sposób na "se - puku" Dziś rano informacje z Holandii o eutanazji mnie zaintrygowały i czuję, że tam kiedyś się wybiorę. :P
Naprawdę ludzie są dzisiaj jacyś niewdzięczni. Nie potrafię jednak stać się takim egoistą skoncentrowanym na sobie jak reszta moich znajomych (nie mówię że wszyscy). Potrafię bardzo wiele z siebie dać w relacjach wręcz wczuwając się w problemy drugiej osoby ale jak ja widzę, że to zaangażowanie wgl jest niedoceniane i dość szybko zapominane to nie wiem co mam sobie myśleć. Jakbym nie miał skrupułów to sorry ale ta osoba wylatuje z kręgu moich zainteresowań. Dopóki jednak nie znajdzie się ktoś lepszy na miejsce takich pseudo-przyjaciół to człowiek w tym trwa nie wiedzieć czemu hehe :P Ale to jest do czasu. Czy ktoś myśli że ja wiecznie będę skakał koło kogoś, pytał o zdrowie i wgl a o mnie potem prawie nikt nie pamięta, Pamiętał jak miał sam bidę okresową w życiu to wtedy wiadomo jaki jest nr tela do Adriana, który *czyli ja) wszystko rzuci i godzinę wisi na telu żeby pocieszyć strapioną/ego Ale jak już jest OK to ty (Adrianie) spadaj bo ja nie mam czasu bo tu jetem zajęta i tego i wgl. O jesss Ja jakiś kretyn jestem i to mało asertywny chyba wgl bo dobrze wiem, które znajomości nie mają przyszłości a człowiek jakoś trwa w tym nie wiedzieć dlaczego. Może trwa bo samotność czasem dokucza i powoduje dyskomfort. Naprawdę człowiek ma czasem wszystkiego dosyć jak ma się takich pseudo-znajomych. Całe szczęście jakoś z rodzicami mam fajne relacje (choć różnie z tym bywa) ale jedno mogę powiedzieć, że NIGDY mnie nie wystawili do wiatru jak co niektórzy znajomi. I mimo czasem naszych nieporozumień to muszę to oddać rodzicom, że w razie jakby co to można na nich liczyć a oni NA MNIE! A tego całego face'a to w końcu chyba bez konwenansów jak wypierd....ę z hukiem i się skończy moja dobroć i miłość dla ludzi.
Ps Tel komórkowy jednak jest użyteczny (nie tylko do celów osobistych ;) ) więc tak szybko bym go nie wywalał jak ktoś pisze :P
Deader

No to ja mam tak samo jak ty :smile: :P hehe Niby hehe lista kontaktów jest wypchana ale jakbyś chciał zadzwonić to dojdziesz do wniosku, że nie masz tak naprawdę do kogo. :P Mówię gdyby nie fakt, że czasem człowiek chce pobyć, pogadać z ludźmi to takich niewdzięcznych znajomości to już dawno bym się pozbył. Ostatnio doszedłem do wniosku, że głęboko sie zastanowię które z tych osób są naprawdę warte mojego zachodu a reszta fiuu-do widzenia, skoro nie chcieli docenić mojego zainteresowania, wysłuchania ich trosk i żali na życie.

Jeszcze jest do ściągania na sprawdzianach ;)

Fakt, to też jak pamiętam jeszcze ze studiów ;) albo jako fajny przypominacz ważnych wydarzeń oraz notatnik różnych kodów i haseł do kont w necie. (choć wiem że to ryzykowne tam trzymać bo jak zginie tel to będzie nieweseło). :P

Samotność

przez SmutnaTęcza 12 lut 2014, 15:43
deader, Indifference1, no jak się nie ma neta w komórce, to raczej nie... A z tym ciężkim jak krowa laptopem nie chce mi się chodzić...

Sortuj wg