Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 28 sty 2014, 15:17
Indifference1 napisał(a):nie pasuje mi żadne towarzystwo :bezradny:

Mnie w sumie też żadne nie pasuje, głównie pod kątem zachowania.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Samotność

przez rotten soul 28 sty 2014, 15:18
Indifference1,
nie robię na nikim dobrego wrażenia.

Muszę obalić tą teorię, bo na mnie zrobiłaś pierwsze wrażenie. Fakt nie widzieliśmy się na żywo, ale myślę, że w realu też źle by nie było, tym bardziej jakbyśmy po te 3 piwka wypili.

nawet jeśli kiepsko to uwagę pewnie by zwrócili.

Może przez chwilkę by zerknęli ;) .

Ale jeśli chodzi o znalezienie kumpli to chyba byłoby ciężko

To Ty kumpli szukasz?

Poza tym tańczyłabym świetnie, pff :D

Masz jakiś filmik obrazujący Twoje umiejętności taneczne? Może być w ubraniu jak coś ;) .
rotten soul

Samotność

przez mark123 28 sty 2014, 15:19
Indifference1 napisał(a):Saraid, ja nie potrafię poznawać nowych ludzi, nie robię na nikim dobrego wrażenia.

Ja nie robię na nikim ani trochę dobrego wrażenia.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 28 sty 2014, 15:20
Indifference1 napisał(a):Nie no na prawdę. Powiedzmy, że poznam kilka osób gdzieś na jakieś imprezie i co? Czemu mieliby się potem do mnie odezwać, zakolegować ze mną? Każdy ma swoich znajomych :bezradny:
Może jakbym tańczyła nago na stole zwróciłabym na siebie uwagę i pewnie ktoś by się potem odezwał. Ale to nie dla mnie :P

:D hahah dalabys rade bez tanca na stole kogos poznac jestem pewna....
Saraid

Samotność

przez SmutnaTęcza 28 sty 2014, 15:25
A mnie nikt nie potrzebuje i mi przykro z tego powodu... :cry:

Samotność

przez Indifference1 28 sty 2014, 15:25
Muszę obalić tą teorię, bo na mnie zrobiłaś pierwsze wrażenie. Fakt nie widzieliśmy się na żywo, ale myślę, że w realu też źle by nie było, tym bardziej jakbyśmy po te 3 piwka wypili.

Nie mam pojęcia jak by było

To Ty kumpli szukasz?

Nie no tak napisałam :P Chodziło mi ogólnie o nawiązanie znajomości ;)

Masz jakiś filmik obrazujący Twoje umiejętności taneczne? Może być w ubraniu jak coś ;)

A phi. Nie mam. Musisz mi uwierzyć na słowo. Jak mi się chce tańczyć to pewnie mi to wychodzi :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 28 sty 2014, 17:52
Indifference1, próbowałaś tu na forum? Czasem są spędy.
A znajomych gdzie szukać,nie wiem,jestem zbyt pojebany i odizolowany (zdziczały?) .
Pamiętajcie dzieci,nie podpisujcie cyrografu z komputerem D:!

I nie zakładaj z góry że wszyscy odejdą,nie ma zasady
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Indifference1 28 sty 2014, 18:39
Kestrel, jak kiedyś będzie jakieś spotkanie forumowe w Katowicach to się może wybiorę ;)

Samotność

przez SmutnaTęcza 28 sty 2014, 19:02
Ja bym może poszła na spotkanie forumowe w Trójmieście, ale chyba nie ma na forum ludzi w moim wieku z tych okolic. :?

Samotność

przez mark123 28 sty 2014, 19:08
Kestrel napisał(a):Pamiętajcie dzieci,nie podpisujcie cyrografu z komputerem D:!

Mnie zostaje komputer, ponieważ nie odczuwam potrzeby nawiązywania kontaktów w realu, poza tym lękliwość i silna wstydliwość nie pozwoliłyby mi nawiązać kontaktów w realu.

Samotność

przez Arhol 28 sty 2014, 19:17
mark123, Chyba że nie masz potrzeb kontaktu z innymi,wtedy to inna sprawa D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 28 sty 2014, 19:22
Kestrel napisał(a):mark123, Chyba że nie masz potrzeb kontaktu z innymi,wtedy to inna sprawa D:

Moje zaburzenia mi wyłączyły tą potrzebę jeszcze w bardzo wczesnym dzieciństwie.

Samotność

przez Indifference1 28 sty 2014, 19:29
mark123, znam osobę taką jak ty, która nie potrzebuje NIKOGO. Szkoda tylko, że mi na nim bardzo zależało ;/

Samotność

przez sadeyed 28 sty 2014, 19:42
mark123 napisał(a):
Kestrel napisał(a):Pamiętajcie dzieci,nie podpisujcie cyrografu z komputerem D:!

Mnie zostaje komputer, ponieważ nie odczuwam potrzeby nawiązywania kontaktów w realu, poza tym lękliwość i silna wstydliwość nie pozwoliłyby mi nawiązać kontaktów w realu.

A to nie jest czasem tak, że to komputer właśnie sprawia, że przestajemy odczuwać taką potrzebę?( nie mówię, że akurat w Twoim przypadku) Bo to jest tak naprawdę pójście trochę na "łatwiznę". Taki substytut. Moim zdaniem działający jedynie na krótką metę. No chyba, że komuś naprawdę wystarcza taki kontakt. Poza tym można sobie krzywdę zrobić. Ja np. miałam tak, że czułam do siebie żal i pretensję, że potrafię być sobą jedynie wirtualnie. Potrafiłam się otworzyć, być rozmowna, zabawna, pokazać kim jestem. Dziwiło mnie to, że ludzie chcą ze mną rozmawiać, że chyba mnie lubią. Strasznie jednak kłócił mi się ten obraz mojej osoby z tym, co było w realu. Fobia społeczna, nie pozwalała mi być sobą. Pogubiłam się w końcu w tym kim jestem i które "ja" jest bardziej prawdziwe. Poza tym zawsze kończyło się tak, że ludzie chcieli poznawać się "na żywo". A wtedy następowało starcie po między tym, jakie ktoś miał o mnie wyobrażenie, a tym jak zachowywałam się "w realu". Smutne i bolesne. Dlatego zrezygnowałam z wszelkich kontaktów, nawet tych "bezpiecznych", przez komputer.

Sortuj wg