Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez SmutnaTęcza 24 sty 2014, 18:24
mark123, też tak mam. Chociaż nie - nawet jak stoję wśród tych ludzi, to czuję się odrzucona, bo nikt ze mną nie gada, nawet jeśli ja gadam do nich.

Samotność

przez izaa 24 sty 2014, 20:30
W moim otoczeniu szepczą i mówią cicho bym nie usłyszała. Cos były naplotkował na mój temat i teraz unikają mnie. Podwójne odrzucenie. Ale z drugiej strony nie mogę przebywać z nimi i udawać że sie dobrze bawie.

Samotność

przez JJ_Papa 25 sty 2014, 22:43
Ja tak mam, że jak nikt w towarzystwie ze mną nie gada to się czuję niekomfortowo, a jak w końcu się odezwie to się stresuję bo nie wiem co odpowiedzić, a potem myślę na jakiego idiotę wyszedłem... i tak w kółko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 26 sty 2014, 03:24
Ja, gdy ktoś w grupie się do mnie odezwie, to czuję się trochę atakowany.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez barikello 26 sty 2014, 16:49
Co prawda w obecnej chwili nie czuję jakiejś bardzo dotkliwej fali uczucia samotności, ale znajomy chyba jednak też ma mnie gdzieś - w sumie wiedziałem, że tak będzie .. że to udawane zainteresowanie wspólnym pisaniem :P Cóż.. pouczę się trochę, a później obejrzę mecz. Będzie dobrze... byle do przodu. Jak zacznę coś ze sobą robić, to będę ciekawszą osobą, z lepszym nastawieniem do ludzi. Znajomości internetowe - chyba jednak nie warto sobie zaprzątać nimi głowy na dłuższą metę, jeśli na spotkanie trzeba czekać parę miesięcy. :bezradny: Kolejna osoba na liście zerwanych znajomości jednak. Uh, trudno. Przeżyję, jeszcze dużo przede mną. Limit pecha musi się w końcu wyczerpać.
barikello

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 16:59
Barikello jeżeli olała cie osoba z wirtualnego świata że tak powiem, poł biedy. Nie musisz patrzeć sie na nią codziennie, szybciej zapomnisz. Limit pecha wykończył sie w tym momencie :). To ona straciła a nie ty.

Samotność

przez barikello 26 sty 2014, 17:04
izaa, może i pół biedy, ale jak przez miesiąc z kimś rozmawiasz na poważne tematy, otwierasz się przed kimś, ale i się wspólnie śmiejesz to jednak trochę szkoda :roll: Ale w sumie, nie pierwszy raz - już jestem zahartowany w takich 'bojach' i znajomościach, które się fajnie zapowiadały. Kiedyś to mocno przeżywałem. Teraz już nie, choć przykro trochę. Jednak mnie posłuchał, kiedy mówiłem żeby sobie szukał znajomych z wyższych sfer i super wykształconych a nie z plebsu, takiego jak ja. Oj, przeżyję to... teraz musze się dużo uczyć, udowodnić sobie, że coś potrafię. Hah.
barikello

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 17:10
barikello, rozumiem cie. Też przywiązuje sie do ludzi. Ale są tacy, dla których nie znaczymy nic. Bo sie znudzilismy. Dlatego ciesz sie, że nie musisz widzieć tej twarzy codziennie.

Samotność

przez barikello 26 sty 2014, 17:17
izaa, cieszę się. I w sumie lepiej, że nie będzie spotkania :smile: Ta znajomość i tak miałaby pewnie swój koniec za jakiś czas, a jednak łatwiej 'przegryźć' urwany kontakt, jak się kogoś nie widziało/nie spotkało na żywo.
barikello

Samotność

przez izaa 26 sty 2014, 17:20
Dokładnie, Nie ma czego żałować. Znajdziesz lepszych ludzi.

Samotność

przez PJT 26 sty 2014, 20:30
:cry: :cry: :cry:
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Steviear 26 sty 2014, 23:47
Tak postanowiłam, że pozbędę się tych, co nie lubię z nimi przebywać.. że nikt mi nie pozostał praktycznie heh .. :great:
Steviear

Samotność

przez Saraid 27 sty 2014, 00:02
Steviear zawsze mozesz poznac nowych ;) nie warto podtrzymywac nieowocnych znajomosci.
Saraid

Samotność

przez Steviear 27 sty 2014, 00:04
Saraid, Zdarzyło się. Ale ja sama jestem nienormalna, więc takie znajomości długo nie trwają.
Ale jeszcze tylko tydzień ..
Poza tym za bardzo nie wiem skąd wytrzasnąć tych znajomych :D Nie mam aż tak bujnej wyobraźni ;)
Steviear

Sortuj wg