Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ladywind 24 gru 2013, 03:49
Kestrel, charyzme to Ty masx 8) nie rozumiem dlaczego jestes sam:-)

-- 24 gru 2013, 02:50 --

Żona mojego kuzyna leci w nim na tą zaradnośc właśnie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Relatywista9 24 gru 2013, 03:52
Mnie chyba nic nie dołuje bardziej, niż oglądanie na fejsie swoich dawnych znajomych z przed zaburzeń/choroby/chorób :P Ich uśmiechnięte ryje z fotek co rusz dobitnie przypominają mi o tym, jak to "przegrałem życie" :D

Samotność

przez ladywind 24 gru 2013, 03:55
Relatywista9 napisał(a):Mnie chyba nic nie dołuje bardziej, niż oglądanie na fejsie swoich dawnych znajomych z przed zaburzeń/choroby/chorób :P Ich uśmiechnięte ryje z fotek co rusz dobotnie przypominają mi o tym, jak to "przegrałem życie" :D

No masakra ,też tak miewam ,dlatego rzadko ostatnio tam zaglądam
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 24 gru 2013, 04:07
ladywind, główną przyczyną jest chyba aspołeczność, i nic nie robienie w tym kierunku,resztę by się nadrobiło :P.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez ladywind 24 gru 2013, 04:11
Kestrel napisał(a):ladywind, główną przyczyną jest chyba aspołeczność, i nic nie robienie w tym kierunku,resztę by się nadrobiło :P.

To może czas ruszyć swoje cztery i coś zacząć z tym robic :P

Samotność

przez Arhol 24 gru 2013, 04:13
ladywind, z nory powoli wychodze,ale to nie takie hop siup ,może kiedyś. :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Relatywista9 24 gru 2013, 04:14
Kestrel, E tam, pie*olisz :P Determinizm neurobiologiczny i ch*j :D Przecież my jako "My" nawet nie istniejemy ? :P I nie mów nam, że "chcieć, to móc", że "wolna wola", że "mistycyzm" ... :D

Samotność

przez Arhol 24 gru 2013, 04:15
Relatywista9, /cenzura/ wie,coś tam jest prawdy w tej gadce o woli,cześć to bullshit imho D:
Moderator

Samotność

przez Relatywista9 24 gru 2013, 04:19
Kestrel, Ch*j w dupę egzystencjalistom xD

Samotność

przez Arhol 24 gru 2013, 04:21
Relatywista9, i dont care.
Ok,thats All folks,fun ends Here D:
Moderator

Samotność

przez Relatywista9 24 gru 2013, 04:23
Kestrel, to jeszcze zapodam nutą w konwencji "i dont care" :D

Samotność

przez ( Dean )^2 24 gru 2013, 12:48
Synsa napisał(a):( Dean )^2, a no o charakter chodzi, o dogadywanie się i takie tam.

No tylko czemu ja sie z nikim nie moge dogadac...:(:P

Mnie chyba nic nie dołuje bardziej, niż oglądanie na fejsie swoich dawnych znajomych z przed zaburzeń/choroby/chorób :P Ich uśmiechnięte ryje z fotek co rusz dobitnie przypominają mi o tym, jak to "przegrałem życie" :D

mnie tez...naprawde musze przestac bo to mi ryje psyche a nie potrafie.Czuje sie w cholere gorszy od innych,zdaje mi sie ze zasluguje na milosc i szczescie jak oni,a potem sobie mysle że jednak sie oszukuje,nie widze swoich wad i dlatego jestem sam.
Ale jak tu zyc bez fejsa :roll:
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez TEUFEL 24 gru 2013, 12:51
( Dean )^2 napisał(a):Ale jak tu zyc bez fejsa :roll:

Zastanów się lepiej jak tu żyć normalnie, fejs tu nie ma nic do rzeczy ;)
TEUFEL

Samotność

przez Semir 24 gru 2013, 13:09
Coś o tym wiem tylko mam to poprzekręcane:). Czasem jak widzę moje znajomości ,,aktualnie byłe znajomości " to po pierwsze robi mi się niedobrze a po drugie ciągle te pytania dlaczego tak musi być? gdzie ja popełniłem błąd? w którym momencie zwaliłem sobie życie? czy moje ulubione co teraz będzie a fejs służy mi do pewnego rodzaju kontaktu patrząc w oczy z moją pewnością siebie pewnie gdakałbym jak kura próbując coś powiedzieć.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Sortuj wg