Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ladywind 21 gru 2013, 01:19
Kestrel napisał(a):Ale to wiadomo,że normalsy są czasem bardziej jebnięte niźli my waryjoty :mrgreen: :lol:

No dokladnie :-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Steviear 21 gru 2013, 01:20
Trzyzet, Takiej to nawet szarpnięcie nie wystarczy.
Mózg do prania.
Steviear

Samotność

przez Reiben 21 gru 2013, 01:24
Nie jestem samotny, jestem legendą 8)
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez natalia805 21 gru 2013, 01:25
Steviear napisał(a):Trzyzet, Takiej to nawet szarpnięcie nie wystarcza
Mózg do prania.

Nie raz to nie pomoże.
"O własne zdanie najłatwiej podejrzewać milczącego."

Samotność

przez Semir 21 gru 2013, 16:58
abstrakcyjna napisał(a):
ladywind napisał(a):Kestrel, jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem :lol:

Tacy ludzie nie zasługują by być z kimkolwiek.

Najlepsze w takich sytuacjach jest nie dawanie takiej kobiecie do zrozumienia że coś dla Ciebie znaczyła np: stwierdzenie że to ona straciła nie Ty zamiast zalewać się łzami i opcjonalnie czymś innym niech zobaczy że gadasz z innymi dziewczynami, życie towarzyskie wcale na tym nie ucierpiało wręcz czujesz się lepiej (nie skuty przez nią kajdanami) gwarant że się zagotuje ewentualnie gdy tamten facet zapyta o nią masz kartę przetargową jak było a jak jest teraz. On ma refleksję a ją co najwyżej trafi szlak:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez jedyna 21 gru 2013, 18:34
takich ludzi jak ta kobieta jest pelno,,,czasem sa tak blisko nas ze nawet nie przypuszczamy ze moga byc bez skrupolow...
kazdy ma sumienie,,,,ktore kiedys sie odezwie,,,
jezeli wybral taka droge zycia-zyc w klamstwie itp to oki jego sprawa
wiem ze inni cierpia
ale takie jest zycie to nie piknik na pachnacej,zieloniutkiej trawie
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Semir 22 gru 2013, 15:53
jedyna, A no niestety jedni mają takie szczęście że swoje żony znają od podstawówki a inni szukają i szukają aż po czterdziestce trafi się jedna dosłownie na zmiłuj się:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez abstrakcyjna 22 gru 2013, 17:43
Semir napisał(a):
abstrakcyjna napisał(a):
ladywind napisał(a):Kestrel, jedna dziewczyna jest dopiero rok raptem po ślubie a cyklicznie zdradza męża z wolnym facetem . On też wie że ma męża . Wiesz co jest najlepsze ? Mówi nieraz do męża żeby ją podwiozl pod blok bo idzie rzekomo do lekarza a naprawdę jedzie na 3 piętro bzykac się z kochankiem :lol:

Tacy ludzie nie zasługują by być z kimkolwiek.

Najlepsze w takich sytuacjach jest nie dawanie takiej kobiecie do zrozumienia że coś dla Ciebie znaczyła np: stwierdzenie że to ona straciła nie Ty zamiast zalewać się łzami i opcjonalnie czymś innym niech zobaczy że gadasz z innymi dziewczynami, życie towarzyskie wcale na tym nie ucierpiało wręcz czujesz się lepiej (nie skuty przez nią kajdanami) gwarant że się zagotuje ewentualnie gdy tamten facet zapyta o nią masz kartę przetargową jak było a jak jest teraz. On ma refleksję a ją co najwyżej trafi szlak:)

Tak, sęk w tym, że udawałby i to przed nią i przed sobą. Nie widzę w tym sensu. Jeśli dla tej kobiety on nic nie znaczy (a nie znaczy, jeśli robi takie rzeczy) to by ją to w żadnych stopniu nie ruszyło.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Trzyzet 22 gru 2013, 20:47
abstrakcyjna, to samo miałem powiedzieć :D

Samotność

przez Semir 22 gru 2013, 21:42
Trzyzet, ale spróbuj rozpatrzeć to w innym kontekście takie ,,udawanie" ma swój sens w czasie teraźniejszym. Jeśli chodzi o przeszłość to faktycznie jest nie bardzo ale na dzisiaj to oznacza że się podniosłeś po tym toksycznym związku sam się się przekonałem o tym jak to potrafi wkurwić kobietę(wylądowałem na odtruwaniu po zupce z dodatkiem nieznanej mi do dziś substancji) :/

-- 22 gru 2013, 21:51 --

Aha i ostatnie zamiast pobić się z jej nowym facetem popiliśmy trochę po czym gorąco mu podziękowałem za to że zabrał tą tapeciarę z mojego życia. Nie dość że mi nie przylutował to po 4 miesiącach powiedział że miałem rację z nią i cieszył się że mi nie rąbnął (tak to jest jak taka pinda woli merca od volvo a wcześniej volvo od hondy) a że tapeciara a nie blachara to dlatego że przeginała z tym malowaniem wystarczy obejrzeć sobie Galerianki gdzie 16tki malowały się bo myślały że wyglądają atrakcyjniej i dojrzalej :)

Samotność

przez neon 22 gru 2013, 22:05
Kestrel napisał(a):Ale to wiadomo,że normalsy są czasem bardziej jebnięte niźli my waryjoty :mrgreen: :lol:

NORMALSY AHAHA :D :D :D :D :D :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Samotność

przez ( Dean )^2 24 gru 2013, 02:08
Ostatnio tak mam dużo czasu i siedze na fejsie ogladam moich kolegów i ich dziewczyny i na prawde to nie o wygląd musi chodzić,nie to jest ze mną nie tak bo już takie pasztety mają dziewczyny że nie możliwe żeby byli przystojniejsi ode mnie choć bradem pittem nie jestem....
Także muszę szukac przyczyn gdzie indziej...
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Synsa 24 gru 2013, 02:29
( Dean )^2, a no o charakter chodzi, o dogadywanie się i takie tam.
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Samotność

przez Arhol 24 gru 2013, 03:43
Charisma przede wszystkim...bez tego to ni ujat,ani rusz.
Następnie zaradność życiowa,osiągnięcia,czy ki pies jak to nazwać...
potem,dalej,ka$a,wygląd...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg