Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez 8th_circle_of_hell 15 gru 2013, 18:03
Rico napisał(a):
A jak poznajesz dziewczyny, to co, przepraszam, wynika z tego?
Zawsze jest jakaś szansa, a jak nawet szansy nie ma?

Szansa na co?

Samotność

przez Rico 15 gru 2013, 18:20
Co rozumiesz przez full serwis? Moja myśl jest taka, że przykładowo ktoś mnie zaprasza, ja jego/ją/ich w sumie słabo znam, nie mamy za bardzo jakiś wspólnych tematów, jak się postaram to normalnie wszystko, sprawiam wrażenie "normalnego", wygląda jakbym w miarę dobrze się bawił, ale w głębi czuję, że to bez sensu. Takie spotkanie z kimś kto tak naprawdę jest dla mnie obojętny.
Inna sprawa to imprezy, jak wiadomo alkohol zbliża ludzi, no ale często co to za zbliżenie, pierdolenie o dupie maryni i głupkowate akcje.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez Candy14 15 gru 2013, 18:23
Takie spotkanie z kimś kto tak naprawdę jest dla mnie obojętny.

z zasady ludzie ktorych widzimy pierwszy raz na oczy sa nam obojetni..dopiero kiedy ich lepiej poznajemy staja sie nam blizsi. No chyba ze nie chce sie ich poznac i z gory zaklada ze beda nudni
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Rico 15 gru 2013, 18:29
Nie chodzi mi o ludzi, których dopiero co poznaję, tylko o takich co znam dość długo, ale nie są mi bliscy, chyba z czegoś to wynika, że z jednymi się lepiej dogadujesz i lepiej ich poznajesz, później się dogadujesz a z innymi utrzymujesz tylko powierzchowne relacje. No cóż, jednak jestem popierdolony i nikt mnie nie rozumie tak naprawdę.
W takich momentach nieźle moje uczucia oddaje ten utwór: http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

Łajz lajf...

Samotność

przez Trzyzet 15 gru 2013, 18:32
Ych.. Od dwóch tygodni z nikim nie rozmawiałem, w dodatku do świąt nie ma w planach żeby było z kim pogadać...

Samotność

przez Rico 15 gru 2013, 18:39
Właśnie święta... Paradoksalnie (?) okres jeszcze większej samotności, wtedy wyraźnie to widać. A rodziny, z którą się spędzi tak czy inaczej czas wtedy, się nie wybiera...

Łajz lajf...

Samotność

przez Candy14 15 gru 2013, 19:06
Rico, no to zmienia sie towarzystwo :) Na takie gdzie ludzie sa bardziej interesujacy a jzei nigdzie nie pasujesz to trzeba przyjrzec sie sobie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Rico 15 gru 2013, 19:09
No tak jak mówię: mam swoje grono, właściwie grona, bo ludzie z jednego nie znają się z drugim, ludzie z czasów gimnazjum oraz ludzie ze studiów i w ich towarzystwie dobrze się czuję, tylko że jestem trochę ograniczony do nich. Właśnie chyba muszę się przyjrzeć sobie...

Łajz lajf...

Samotność

przez Trzyzet 15 gru 2013, 19:46
Candy14, a co ma przyglądanie się sobie do towarzystwa? Trzeba po prostu znaleźć ludzi którzy Cię akceptują takim, jakim się jest. Chociaż w niektórych przypadkach jest ciężko, nie powiem :P

Samotność

przez Steviear 15 gru 2013, 19:50
Trzyzet, albo się nie przejmować ich zdaniem.
Po co zbliżać się tak bardzo . Wystarczy realizacja potrzeb tzn jakiejś potrzeby stowarzyszania się .
Do byle kogo gębę otworzyć i już nie czujesz się tak samotnym na tym świecie.
Steviear

Samotność

przez Rico 15 gru 2013, 19:52
Steviear napisał(a):Do byle kogo gębę otworzyć i już nie czujesz się tak samotnym na tym świecie.
Niby tak, ale czasem jak się głębiej zastanowię to jednak nie.

Łajz lajf...

Samotność

przez Steviear 15 gru 2013, 19:58
Rico, dlaczego nie ?
Co masz do stracenia?
Przecież i tak nie będziecie się znać do końca życia :P
Steviear

Samotność

przez Arhol 15 gru 2013, 19:59
No risk,no fun,tak wyglądają relacje z ludziami,haaaazaaaard =D!
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Trzyzet 15 gru 2013, 20:05
Kestrel, dobrze powiedziane :D

Steviear, czasami nieprzejmowanie się inni odbierają jako olanie ich także z tym to uważaj ;)

Sortuj wg