Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 21:38
Nie mam przyjąćuł jak spadłem na dno to nic niemam rodzina rozwalona

Samotność

przez Arhol 03 gru 2013, 21:40
Steviear, A niech i j*bnie i rozsadzi na kawały. :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 21:40
Kobieta to lekarstwo na dobre i złe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez TEUFEL 03 gru 2013, 21:41
Marcin2013, na początek to naucz się pisać
TEUFEL

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 21:44
Sory za błedy pisze z telefonu

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 21:44
Hmm light, Nic nie wiem. Nie jestem facetem. Jednak myślałam że skoro ja nie potrzebuję faceta i jest wiele innych kobiet co nie potrzebują... Znam facetów co kobiet nie potrzebują. Mają za mało czasu na to .
Człowiek nie jest lekarstwem na problemy.
Kestrel, Chętnie to zobacze. :P
Steviear

Samotność

przez TEUFEL 03 gru 2013, 21:46
Steviear, Chyba jesteś jeszcze bardzo młoda, bo piszesz głupoty ;) Z całym szacunkiem, żeby nie było ;)
TEUFEL

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 21:48
No wsumie tak

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 21:48
light, Ok.
Steviear

Samotność

przez SmutnaTęcza 03 gru 2013, 21:48
A ja jestem kobietą i faceta potrzebuję, nawet bardzo.

Samotność

przez Arhol 03 gru 2013, 21:48
Steviear, suicide bombing,wtf :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 21:49
We dwoje zawsze razniej

-- 03 gru 2013, 21:53 --

Aurora chcesz popisać na gg

-- 03 gru 2013, 21:59 --

Idę spać dobranoc wszystkim

Samotność

przez mark123 04 gru 2013, 00:34
Steviear napisał(a):Gdzieś tam na jakimś kwejku czy coś był obrazek , a tam pisało - ten kto się śmieje ten w samotnosci najcześciej płacze.
Albo że ludzie ,którzy sa bardzo weseli.
Okazuje się że nawet śmiech nie jest wyznacznikiem radości , szczęścia.
Czlowiek uśmiechnięty nie zawsze jest szczęśliwy :<
Ja się śmieję bardzo często. Ludzie myślą że jestem zmęczona,gdy zaczynam przymulać.. :D nikt nie wie że to antydepresanty :P
Bardzo dobrze że mamy tajemnice.Nikt wszystkiego wiedzieć nie musi.

Ja mam tak, że bardzo łatwo ktoś może wywołać u mnie chęć śmiechu, oraz czasem chcę mi się śmiać z bliżej nieokreślonego powodu, ale staram się nad tym panować. Największym śmieszkiem, gdy przebywałem wśród grupy ludzi (szkoła), byłem w wieku 14 lat; ale za to, gdy chodziłem do toalety, byłem tam sam, to często ogarniał mnie bardzo zły nastrój i walczyłem, żeby się nie rozpłakać.

Steviear napisał(a):mark123, A więc to wyścigi.. :twisted:

Zapomniałem dać cudzysłów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Ziomal4321a 04 gru 2013, 01:06
Aurora92, Twój post kilka stron temu sprawił, że i ja coś dorzucę. Też mam 21 lat i zawsze doskwierała mi samotność. W zerówce dobry kontakt z 1 osobą, w podstawówce lepiej bo z 2, a w technikum najlepiej bo aż 5 super kumpli. Teraz jestem na studiach (przez Chad zawaliłem zeszły 1 rok, miałem niezły kontakt z 3 osobami, ale też zrezygnowały) ponownie i żadnego "bliskiego" kontaktu nie mam, neutralnie podchodzę do wszystkich znajomych. W ubiegłym roku chciałem poznać przyjaciela a tu dupa i nic z tego.

Pod koniec technikum, przez 1,5r. miałem dziewczynę, ale nawet jej nie mogłem nazwać przyjacielem, bardziej chciała ode mnie seksu, tylko seksu, aż w końcu mnie zdradziła....

Dziś mam doskonały kontakt z osobą z zerówki, mogę go w 100% nazwać przyjacielem, który też ma problemy psychiczne. Z podstawówki mam kontakt słaby (1-3x na rok się zobaczymy) z kumplem z którym dzieliłem pasję, wręcz dzieciństwo z nim spędziłem. Z technikum nie mam praktycznie żadnego kontaktu, co mnie strasznie smuci, nawet jak ja pierwszy coś zaproponuję - piwko czy coś to zero odzewu. Obawiam się, że gdzieś wyciekła informacja, że miałem za sobą próbę samobójczą w tamtych latach i wszyscy się ode mnie odwrócili...

A teraz HIT, mieszkam w akademiku pełnym kobiet... i też bez żadnego super kontaktu. Może przez to, że pewien czas kobiety traktowałem na spory minus (moja ex i żona zmarłego brata - jej zachowanie itd.).

Jeśli chodzi o rodzinę, to z matką kontakt ok, z ojcem też ok (chociaż był duży okres gdzie w ogóle się nie odzywaliśmy do siebie, spowodowany był śmiercią brata, za którego go obwiniałem), brat (starszy o 16 lat) R.I.P (nigdy się z tym nie pogodzę, od tego czasu mam chad, a brata nawet nie do końca poznałem), siostrę (starsza o 14 lat) kontakt super :) i jeszcze jedną siostrę-bliźniaczkę (zero podobieństwa :D) z którą mam kontakt też super, ale ostatnio wszystko trzymam w sobie.

Tak na prawdę to przez obecną deprechę nie mam do kogo się odezwać, trzymam wszystko w sobie i cierpię :(
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Sortuj wg