Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 18:44
Steviear napisał(a):Kestrel, No ale normalnie tego nie robię. Jak ktoś mnie prowokuje to niech spróbuje bardziej podskakiwać.
Co on sobie wgl myślał , zarzucając dennymi tekstami , ''komplementami'' , że mnie zaprosi na ''herbatę''?
\Że go polubię? Że pewnie z nim pójdę...
Niech spierdala. Nie obchodzi mnie że miał urodziny, życzyć będę więc klatki w Zoo
Bo w oborze to za dobre warunki są :P
Sorry ale inaczej takich facetów nazwać nie można. A praktycznie każdemu chodzi o to samo.
Nie mówię o romantykach, co pragną posiąść czyjąś duszę. To też jest przegięcie.
Co robisz z tym ''wkurwem ludzkim ''? :)

Steviear czyli całkiem skończyłaś z facetami? :mrgreen:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 18:49
Po prostu maciek, Nie wiem. Mojego tatę lubię nawet. :)
Mojego kota też..
Kończyć nie ma czego ,bo nie lubię ich, a jak bardziej bym polubiła to potem znienawidzę i tak.
Bez sensu..
Z kolegami da się wytrzymać. Gorzej gdy już nie są kolegami.
A mówiąc lubię mam na myśli-kocham
Steviear

Samotność

przez Arhol 03 gru 2013, 18:50
Steviear, tak,niejednokrotnie patrzamy na waszą płeć prze z pryzmat dupy,niestety to biologia,nie przeskoczysz tego,trzeba z tym handlować (deal with it)
Ale szczerze powiem,jeśli facet nie rzuca aluzji,nie klepie w tyłek,ani nie lampi sie w bjusty niczym sroka w namalowane wrota - To nie znaczy że chodzi tylko o to.
Ewentualnie impotenci,aseksualni - gwarantuje,ci nie patrzą pod tym względem wcale. Chodzi im tylko i wyłącznie o wnętrze i emocje.
Co do romantyków i posiadania duszy - satanista albo popapraniec,tak czy siak romantycy to gatunek wymarły,a nawet jeśli żyje to szybko kipnie.
Nie patrzaj na chłopów czy ludzi aż tak,owszem w większośco chuje,ale nie wszystkie to chuje.
(Powiedział aspołeczny typ na granicy mizantropii)
Co do wkurwu,przeczekuje w izolatce (pokoju) i tyle,ewentualnie klne.

Jak mniemam jakieś wydarzenia z przeszłości wpłynęły na takie podejście.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 18:59
Kestrel, No wiem. Dlatego też czasem wolałabym być facetem. Niby macie ciężej itp , ale wasze relacje nie sa tak skomplikowane. Kobiet też nie lubię. Wszyscy są manipulantami i wrednymi...
To nie była aluzja tylko propozycja. Aluzję bym wyśmiała. Propozycja to już skandal absolutnie wykreślalący jego przyszle wnioski czy to co ma do powiedzenia. Chyba że powie że zartował. I tak pewnie nie uwierzę
No ale z kolei aseksualni.. Gdzie mam gwarancję że nie jest gejem ,że nie był gejem? W sumie niby mi to objętne ,ale dziwnie tak jak chłopak rzuca cię dla np twojego byłego chłopaka xD
Niby cenisz gust itp... wspolne ''zainteresowania'' Ale jednak..
Popaprancy są niebezpieczni. Niby idziesz z takim na rolki a wracasz do domu np bez nóg
Nie sądze że chłopy są źli :P Są jacy są. My kobiety też...
Klniesz sam do siebie ?:P Ciekawe czy działa.
Chyba że klniesz na kogoś. Pewnie lepszy efekt.

Ja chyba też.Choć myslalam że to było dawno itp że już nieważne...
Steviear

Samotność

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 19:02
Steviear też uważam, że ludzie generalnie są wredni i podli. Jednak takie przekonanie jest bardzo złe. Przez to ludzi wartościowych skreśla sie na początku zanim da sie im jakaś szansę. A stąd już piekna prościutka autostrada do Samotności :x
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 19:09
Po prostu maciek, Często porzucam takie myślenie. Ogólnie to pewnie mam coś z osobowością.
Raz mogłabym pomagać ludziom itp.. żal mi ich i smutno gdy spotyka ich krzywda...
A ostatnio jakoś zupelnie inaczej. Nie wiem skąd tyle nienawisci. Częste stany nienawiści.
Rozdrażnienie. Wszystko jest denerwujące i prowokujące
Nawet kota spojrzenie mnie wkurzyło. Patrzał tak dziko.. A ja tylko chciałam go pogłaskać
Nie ma ludzi wartosciowych Nie ma też dobrych ani złych . Każdy się zmienia co jakiś czas...
Steviear

Samotność

przez Midori 03 gru 2013, 19:12
Ja tam się zastanawiam, czy wartościowi ludzie w ogóle istnieją. Zazwyczaj wszystko opiera się na interesach, mniejszych lub większych.
Midori

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 19:13
Witam

Samotność

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 19:21
Steviear tez mam duże problemy z nienawiścia w sumie to nienawiśc to moje drugie imie. Sam sobie jestem w tym troche winien :twisted:
Midori też sie nad tym zastanawiam.

Samotność

przez Steviear 03 gru 2013, 19:26
Po prostu maciek, Ale to jest chore,bo mi to po jakimś okresie czasu przejdzie.
Nie wiem już. Powinnam chyba zamieszkać na planie i być pełnożyciową aktorką
Jednak życie to nie scenariusz a ja reżyserem nie jestem

Czemu jesteś winien?
Steviear

Samotność

przez Marcin2013 03 gru 2013, 19:30
Czy tu można kogoś poznać

Samotność

przez JERZY62 03 gru 2013, 19:31
Myślę że tak, wirtualnie.
♪♪♪

Samotność

przez Po prostu maciek 03 gru 2013, 19:32
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Ale to jest chore,bo mi to po jakimś okresie czasu przejdzie.
Nie wiem już. Powinnam chyba zamieszkać na planie i być pełnożyciową aktorką
Jednak życie to nie scenariusz a ja reżyserem nie jestem

Czemu jesteś winien?

Jest takie amerykańskie powiedzenie "Be careful what you wish for" U mnie sie ono sprawdziło. Kiedyś jak zabujałem sie na maksa w jednej dziewczynie to zamiast cieszyc sie z tego i zrobic cos by ona była ze mna, bo wiem ze nie byłem jej obojętny, to ja popadłem w paranoję. Mało nie zwariowałem. Zaczałem nienawidziec siebie i nienawidziec tego co do niej czuje. Nienawidziłem siebie że moge byc zdolny do takich dziwych uczuc wobec kogoś. To powodowało moją ciągłą złośc.
Pewnego wieczoru po zrobieniu ze złości chyba ze stu pompek pomyślałem sobie, zażyczyłem raczej żeby nie czuc już nigdy zadnych uczuc do nikogo nigdy wiecej prócz ewentualnie nienawiści. No i niestety mam co chciałem. Życzenie w jakims tam stopniu spełniło sie. :(

Samotność

przez Radek3 03 gru 2013, 19:33
Oczywiście

Sortuj wg