Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 20:29
Steviear znaczna większość z nich wygląda gorzej od zon kolesi co dzwonia. Ładne to znaczna mniejszość wśród wróżek.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Steviear 30 lis 2013, 20:45
Po prostu maciek, No to widocznie za rzadko to oglądam :)
Mnie się najbardziej Maciej skojarzył .. i te jego ''słodkie'' teksty... i perfekcyjny usmiech
To dobrze ,że tak jest :)
Steviear

Samotność

przez poem 02 gru 2013, 19:42
Poznałam kogoś fajnego w weekend, ale... nie spodziewałam się, że jemu się podobam, od dłuższego czasu :shock:
Chyba wszystko przemawia za tym, żeby się z nim nie wiązać: jest kilka lat starszy, ma dzieci, żonę, z którą jak mówi się rozstał.
Ale sama znajomość mnie interesuje i nie wiem co zrobić, żeby... było dobrze :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 02 gru 2013, 20:07
z którą jak mówi się rozstał.

sprawdz po pierwsze czy to prawda a po drugie dowiedz dlaczego i niech to nie bedzie tylko jego wersja.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 20:20
poem napisał(a):Poznałam kogoś fajnego w weekend, ale... nie spodziewałam się, że jemu się podobam, od dłuższego czasu :shock:
Chyba wszystko przemawia za tym, żeby się z nim nie wiązać: jest kilka lat starszy, ma dzieci, żonę, z którą jak mówi się rozstał.
Ale sama znajomość mnie interesuje i nie wiem co zrobić, żeby... było dobrze :bezradny:

Pachnie mi to podstarzałym lowelasem/rozwodnikiem który to rozstając się z żoną postanowił się podbudować i (albo która go to kopnęła w d...), używając swojej szarmancji a także czaru postanowił wyrwać młódkę,Jako że to pan starszy,to i z doświadczeniem,klasą,stylem,kulturą,oh wow :105: .
Uważaj na starszych rozwodników,bo często pod płaszczykiem pana "oh wow,jakiż on dojrzały,stabilny,szarmancki inteligentny :105: ",czaić się może stary podrywacz i poszukiwacz "młodej dziury",ewentualnie czasem i niezbyt poważnie traktować cię może.

Ale może moje przemyślenia są mylne.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Candy14 02 gru 2013, 20:23
Kestrel, kilka lat starszy to nie taki staruch...okolo 30 chyba ma bo poem mlodziutka ;) ale z reszta sie zgadzam.. warto go sprawdzic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez NieznanySprawca 02 gru 2013, 20:25
czaić się może stary podrywacz i poszukiwacz "młodej dziury",ewentualnie czasem i niezbyt poważnie traktować cię może.

Niby twierdzi, że NoLife, a życie zna. :pirate:
NieznanySprawca

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 20:28
Candy14, Poem z tego co wiem na liczniku ma 22.
Nie wiem,może ja też podchodzę zbyt "drażliwie" do tematu,ale też jak mi się wydaje 10 lat różnicy to już sporo,max 7 Imo to jest dość,ale cóż "Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

Tak czy siak - Przezorność,ostrożność i dystans powinny być zachowane,Bo niejednokrotnie to są chłopy-bajeranty,tylko pod otoczką dojrzałości i stabilności się chowają :pirate:

Choć być może to generalizowanie z mojej strony.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Candy14 02 gru 2013, 20:33
le też jak mi się wydaje 10 lat różnicy to już sporo

albo czegos nie doczytalam albo napisala pare.. wiec moze byc np. 4 ;)

Samotność

przez carlosbueno 02 gru 2013, 20:37
skoro po rozwodzie czy ślubie a w młodym wieku to znaczy że zaradny życiowo ja bym brał w ciemno. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 20:41
NieznanySprawca, Oj no,to poteoretyzować nie można szefie :pirate: ?
Candy14, Wiem,to już była moja myśl oderwana od programu że tak to ujmę
Moderator

Samotność

przez magnolia84 02 gru 2013, 20:49
Kestrel napisał(a):"Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

Obrazek
znam tę historię
Ostatnio edytowano 02 gru 2013, 20:56 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

Samotność

przez TEUFEL 02 gru 2013, 20:55
Kestrel napisał(a):Candy14, Poem z tego co wiem na liczniku ma 22.
Nie wiem,może ja też podchodzę zbyt "drażliwie" do tematu,ale też jak mi się wydaje 10 lat różnicy to już sporo,max 7 Imo to jest dość,ale cóż "Miłość nie wybiera" czy jak mawia przysłowie "miłość i sraczka nachodzą znienacka" (o tym drugim ostatnio się przekonałem,ale to na inną historię) :pirate:

a co? zakochałeś się? :pirate:
TEUFEL

Samotność

przez Arhol 02 gru 2013, 20:57
light, Nie,w czwartek mnie dopadła 2 dniowa sraka,przeca mówiłem że wiem o tym drugim :pirate: !
magnolia84, coś tam w Dariuszach pisałem w niedziele czy sobote bodajże.
Albo piątek,dziurawa pamięć,chyba że to nie o to kamani :P
Moderator

Sortuj wg