Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 28 lis 2013, 20:43
Mushroom, co studiowales na pg ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Pieprz 28 lis 2013, 20:49
PJT, nic co by się później przełożyło na zarobki niestety :roll:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez ( Dean )^2 28 lis 2013, 20:51
rotten soul napisał(a):( Dean )^2,
Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny

Koncentracja na (...) przyjemnym ułożeniu sobie życia

Będzie przyjemnie jak nie wiem co. :hide:

Oj odniose się do tego.

Po prostu jestem nieszczęśliwy ''szukając" sobie dziewczyny,męczy mnie do,dołuje,to po prostu poniżające w pewnym sensie.Zaczynam stosować prostą zasadę,rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci.Ułoże sobie przyjemne zycie.Postaram się poprawić sytuacje na studiach tak żeby chodzić na uczelnie bez ciągłego lęku i stresu,być z rzeczami na czas,nie mieć jakiś dużych zalelości,mieć przyzwoite oceny i jakieś tam kontakty z ludzmi.Jak tylko to się uda rozejrze się za jakimś hobby i przyjaciółmi dla siebie,będę dalej dbał o siebie,zacznę regularnie siłownie i solarium żeby się sobie bardziej podobać i bardziej się lubić.Jakoś to będzie,a jeśli zostanę sam to trudno.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 28 lis 2013, 20:57
Zaczynam stosować prostą zasadę,rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci.Ułoże sobie przyjemne zycie.Postaram się poprawić sytuacje na studiach tak żeby chodzić na uczelnie bez ciągłego lęku i stresu,być z rzeczami na czas,nie mieć jakiś dużych zalelości,mieć przyzwoite oceny i jakieś tam kontakty z ludzmi.Jak tylko to się uda rozejrze się za jakimś hobby i przyjaciółmi dla siebie,będę dalej dbał o siebie,zacznę regularnie siłownie i solarium żeby się sobie bardziej podobać i bardziej się lubić.Jakoś to będzie,a jeśli zostanę sam to trudno.

( Dean )^2, :great: ale przynajmniej cos robisz oprocz narzekania. Rezultatu nie mozna przewidziec ale nie bedziesz mogl powiedziec, ze sie nie starales
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez PJT 28 lis 2013, 21:10
Mushroom napisał(a):PJT, nic co by się później przełożyło na zarobki niestety :roll:

ale powiedz moze mi pomozesz
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Pieprz 28 lis 2013, 21:52
wątpię żebym mógł Ci pomóc, czemu w ogóle pytasz?
Król Balu

Samotność

przez PJT 28 lis 2013, 22:03
miales moze mechanike ciała stałego albo teorie obwodów elektrycznych ?
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez rotten soul 28 lis 2013, 22:04
( Dean )^2,
Spoko, skoro takie życie wygląda w Twoich oczach atrakcyjnie i uważasz, że to Ci wystarczy to kontynuuj taki żywot.

Jednakże nie rozumiem co jest poniżającego w szukaniu sobie drugiej połówki :bezradny: . Dla mnie to jak najbardziej naturalne, tyle, że niezwykle trudne dla pewnej grupy osób.

rób dużo tego co sprawia Ci radość i mało tego co Cie smuci

Zasada niezła, tyle, w moim przypadku nie możliwa do realizacji. Smuci mnie samotność, tylko jak jej nie robić? ;) A tego co sprawia mi radość jest tyle co kot napłakał. :roll:
rotten soul

Samotność

przez Pieprz 28 lis 2013, 22:06
PJT napisał(a):miales moze mechanike ciała stałego albo teorie obwodów elektrycznych ?

nie, zupełnie nie ten kierunek
Król Balu

Samotność

przez kolekcjoner snów 28 lis 2013, 22:37
Mushroom, pewnie europeistyka ;)
kolekcjoner snów

Samotność

przez Pieprz 28 lis 2013, 22:42
kolekcjoner snów, dokładnie :)
Król Balu

Samotność

przez kolekcjoner snów 28 lis 2013, 22:43
Mushroom, miałem tam kumpla. Mówił, że poziom językowy słaby, a on sam nie nosił nic poza jednym zeszytem :P
kolekcjoner snów

Samotność

przez Pieprz 28 lis 2013, 22:50
słyszałem że to kiepski kierunek
Król Balu

Samotność

przez 8th_circle_of_hell 28 lis 2013, 23:06
Vett napisał(a):To robi cała moja klasa. Bo jako klasa są przecież zwartą i nierozerwalną grupą ;) A że zapominają o moim istnieniu zupełnie mnie ignorując to nikt nie pamięta.
Jakiś czas temu ktoś napisał coś pokroju "to się wkręć z klasą". Ciekawe jak mam się tam wkręcić. W ich społeczność, w ich system wartości i w ich relacje, skoro zamknęli wrota już dawno i nie mają zamiaru otworzyć.
Ale przecież to nic takiego, w kółko będę słyszeć, że kłamię, dramatyzuję i z pewnością mogę z kimś popaść w dobre relacje, że niekoniecznie muszę być tak samotna jak jestem.

Wiesz co, ale prawdopodobieństwo, że powiedzmy 30 osób z Twojej klasy to debile i chłam, wcale nie jest takie małe, więc dla mnie samotność w takiej grupie nie graniczy z cudem, wyraźnie mówisz, że jesteś inna, niż oni. Po prostu czasem tak jest, przecież na klasie nie kończy się życie. Poznaj innych ludzi, przeto jesteśmy w Internecie, wielkim szambie złożonym ze świrów i samotników, zapewniam Cię, że po przefiltrowaniu hektolitrów g***a znajdziesz diament. Szukajcie, a znajdziecie, rzekł Pan. ;)

Sortuj wg