Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez rotten soul 28 lis 2013, 00:15
light,
Totalna bzdura

Właśnie. Kiedyś za młodu uwierzyłem w ten tekst, lansowany przez otoczenie. No cóż byłem naiwniakiem strasznym. Bez działań to se ku..wa można czekać do 70-tki. Same to się znajdują w debilnych komediach romantycznych.

Ty musisz mieć coś w zachowaniu, coś co odpycha

Tu większość tak ma. :(
rotten soul

Samotność

przez silence_sadness 28 lis 2013, 00:16
Kestrel, no ale sorry.. Można popracować nad sobą aby wyeliminować to.. :roll:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez Arhol 28 lis 2013, 00:18
silence_sadness, A tu owszem zgadzam się.
Tyle że wiem ze kolega ( Dean )^2, działał (praca inna,dbanie o wygląd i inne) i udzielanie się społecznie ogólnie rzecz biorąc,tylko jednak,czy to wystarczy, i czy terapii nie warto byłoby spróbować?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez TEUFEL 28 lis 2013, 00:20
Kestrel, wyglądem zrytej psychy nie da się za bardzo przeskoczyć. Trza podleczyć łeb niestety :pirate:
TEUFEL

Samotność

przez Arhol 28 lis 2013, 00:21
light, Aj noł szefie,tylko mówię co nasz Kolega zrobił i ogólnie podjął działanie,to że efekt mizerny w materii "relacje z płcią przeciwną" to 2 kwestia i że trzeba zrytą beretkę podreperować.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez silence_sadness 28 lis 2013, 00:22
Kestrel, nie wiem.. :roll:
Ech..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez Arhol 28 lis 2013, 00:24
silence_sadness, Ja też,tak sobie gdybam tylko,co to można zrobić z fantami tego typu które to los i zryte berecicho podsuwa ;)
Moderator

Samotność

przez SmutnaTęcza 28 lis 2013, 00:25
( Dean )^2 napisał(a):Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

Ej... to mój tekst :D tyle że zamiast 'dziewczyna' dałabym 'facet' ;)

Samotność

przez silence_sadness 28 lis 2013, 00:26
Kestrel, Po prostu trzeba mimo wszystko żyć dalej..
Jakby nie było.. To co przed nami to wielka, jedna niewiadoma..

Samotność

przez Arhol 28 lis 2013, 00:27
silence_sadness, No tak.
Dlatego nadal liczę na to że któregoś dnia na głowę spadnie mi wielki,przerdzewiały 80-tonowy okręt widmo :mrgreen: !
Moderator

Samotność

przez Reiben 28 lis 2013, 00:31
Coś w tym jest, jak facet nie działa to szanse ma jak Kaczyński na Nobla z fizyki, chyba, że ma aparycję boga greckiego ;p
Reiben

Samotność

przez silence_sadness 28 lis 2013, 00:36
Kestrel, no weź.. :P czekam na moment kiedy będę mogla Ci dać tego obiecanego kopa w tyłek za te pisanie bredni.. 8)

A jak kobieta się nie stara to pozostają jej 4 ściany i pluszowy miś. 8)

Samotność

przez TEUFEL 28 lis 2013, 00:37
Aurora92 napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):Odpuszczam totalnie szukanie dziewczyny.Koncentracja na studiach,znalezieniu jakiś znajomych i przyjemnym ułożeniu sobie życia.Wygląda na to że miłość jest nie dla mnie a ja mam dość szukania jej i płaszczenia się żeby ktoś raczył mnie pokochać.

:mrgreen: Widzisz? bratnia dusza 8)
TEUFEL

Samotność

przez rotten soul 28 lis 2013, 00:43
Aurora92,

Ty lepiej pracuj nad tym anonsem. Byś przełamała tą serię męskich ogłoszeń, a nie. Byłaby jakaś odmiana. No i przyznam szczerze, że ciekaw byłbym reakcji ludzi.
rotten soul

Sortuj wg