Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 01:21
Nameless, ale teraz czy wtedy?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Nameless 23 lis 2013, 01:23
Wtedy ofc.
Trust me, I'm an engineer.

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 02:17
NO tak..i dlatego wciaz borykamy sie z zadluzeniem. Poza tym te kwoty to smieszne sa teraz a nie na owczesne zarobki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 23 lis 2013, 16:58
Candy14 napisał(a):Kestrel, pieniedzy tez nie bylo...zarabialo sie grosze...tyle ze praca dla kazdego

Ja tam żałuje że nie urodziłem się 30 lat wcześniej, praca dla każdego, w której nie było większego stresu i maksymalnie 8 h a zarobki przynajmniej zwykłego robotnika pozwalały żyć na podobnym poziomie jak nie wyższym co dziś. Państwo myślało za ciebie, dawało ci mieszkanie a nawet jak trzeba było czekać długo to i tak lepiej niż 30-40 lat kredytu i tylko dla tych co dobrze zarabiają. PRL to był ustrój dla mnie dla niezaradnego lubiącego być pokierowanym człowieka jak ja, w kapitalizmie zwłaszcza jego polskiej wersji skazany jestem na śmierć a na zachodzie na życie w slumsach, polskich gettach i nizinach społecznych.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Pieprz 23 lis 2013, 17:12
Candy14 napisał(a):
Chciałabym mieć znów 20 lat :105:

Ja nie... bylam przerazona matka a w sklepach byly pustki

a kto Ci broni chcieć mieć 20 lat TERAZ? :P
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Bukowski 24 lis 2013, 22:04
szkoda ze okazała się być tylko zimną suką :-(
Bukowski

Samotność

przez rotten soul 25 lis 2013, 06:06
Chciałabym mieć znów 20 lat :105:

Też chciałbym, ale z inną bańką, bo tak to zrobiłbym to samo co już zrobiłem.

A samotność ssie bardziej niż dziecko cycka. :-|
rotten soul

Samotność

przez Arhol 26 lis 2013, 13:00
rotten soul, Hobby,pasje,czy finan$owo nie bangla to wszystko?

Bo jak nie ludzie,to własnymi bzikami się zająć i cieszyć,siedzieć i rozmyślać nad zasranym losem w pokoju czy gdzie,to tylko szkodzi (tru story na własnym przykładzie)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Po prostu maciek 26 lis 2013, 16:17
Z samotnoscia jest jak ze sraczka. Przez pewien czas jest, jak juz jest to bardzo piecze. Z czasem jednak przechodzi ;|
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez im_unknown 26 lis 2013, 17:31
Dzisiaj tak bardzo potrzebuję kogoś, komu mogłabym się wygadać, a wszyscy (jak na złość - jak zwykle) mnie olewają... Nie wiem już co mam robić.
W sumie w głowie mam tylko jedno rozwiązanie.
Pomocy...
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor
http://brightblueeyes.blox.pl/html

Samotność

przez Po prostu maciek 26 lis 2013, 17:34
im_unknown napisał(a):Dzisiaj tak bardzo potrzebuję kogoś, komu mogłabym się wygadać, a wszyscy (jak na złość - jak zwykle) mnie olewają... Nie wiem już co mam robić.
Pomocy...

A co sie stało? Moze moge pomoc?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez im_unknown 26 lis 2013, 17:47
Po prostu maciek napisał(a):
im_unknown napisał(a):Dzisiaj tak bardzo potrzebuję kogoś, komu mogłabym się wygadać, a wszyscy (jak na złość - jak zwykle) mnie olewają... Nie wiem już co mam robić.
Pomocy...

A co sie stało? Moze moge pomoc?

Nie wiem czy ktoś może mi pomóc. Chyba tylko ja sama. Ogółem bardzo, bardzo zły dzień i nie bardzo sobie radzę.
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor
http://brightblueeyes.blox.pl/html

Samotność

przez jedyna 26 lis 2013, 18:43
im_unknown
ale to nie jedyny Twoj gorszy dzien,,,w Twoim zyciu
wiec jak sobie poprzednio radzilas z nimi,,,,

ja mam np wyladowanie fizyczne,,,zmuszam swoje cialo to mega wysilku ale obecnie mam kontuzje kolana i moje emocje sa nadal we mnie

kazdy ma jakis swoj sposob....
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Vilgefortz 26 lis 2013, 22:35
Mam czasem takie pragnienie, żeby istniało coś, co jest spoza kategorii koleżeństwo, przyjaźń, związek. Coś co by mogło się pojawić w momencie kiedy dwie samotne osoby się spotykają i nie wystarczy im koleżeństwo, na przyjaźń za wcześnie a gotowości na związek jeszcze nie ma. Ciekawe czy coś takiego jest możliwe czy ty tylko naiwność.

Sortuj wg