Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:20
Jeżeli chodzi o prywatność miasto>>>>>>wiochy,z drugiej strony jak się jest ultra aspołecznym,to wszycho jeden pies,miasta jednak dają większe pole do popisu co do znajomości,czy raczej większe spektrum możliwości :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:31
Kestrel napisał(a):miasta jednak dają większe pole do popisu co do znajomości,czy raczej większe spektrum możliwości :pirate:

Niekoniecznie... W mieście, żeby się spotkać umawiasz się kilka dni wcześniej, albo w dobrym razie kilka godzin i jedziesz na spotkanie prawie godzinę (inne dzielnice itp.) a na wsi w wakacje, wychodziłam wieczorem pogadać, po drodze wchodziłam po koleżankę mieszkającą obok. Po 19:00 wszyscy zbierali się na rynku, pod GOKiem albo na przystanku PKS(zadupie, więc nie było gdzie się spotykać). Wystarczyło wyjść i po 5 min było już z kim pogadać, iść na spacer czy wypić piwo. W mieście wszystko trzeba planować, nikt nie ma czasu, każdy ma milion rzeczy do zrobienia.
Kokojoko

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:33
Kokojoko, Widocznie byłaś w innym rodzaju wiochy :mrgreen: ,ja niestety za lat szkolnych nie przepadałem za swoim towarzystwem w tamtejszej szkole :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:35
Bo każda pipidówka jest inna:) A zresztą teraz, w dobie internetu, chyba raczej tak nie przesiadują ludzie po róznych miejscówkach, skoro się moga zgadać przez net czy inne cholerstwo.

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:37
To nie byli ludzie ze szkoły (nie mieszkałam tam) tylko osoby, które tam zamieszkiwały. Wystarczyło poznać jedną-dwie osoby i już jakoś naturalnie można było się zgrać z resztą.

-- 22 lis 2013, 23:40 --

zmęczona_wszystkim napisał(a):Bo każda pipidówka jest inna:) A zresztą teraz, w dobie internetu, chyba raczej tak nie przesiadują ludzie po róznych miejscówkach, skoro się moga zgadać przez net czy inne cholerstwo.

Podejrzewam, że tam większość osób nadal nie ma internetu. Nadal wszyscy przesiadują na rynku jak jest ciepło, bo wyjście na rynek to jedna z niewielu rozrywek a można spotkać się z ludźmi i fajnie spędzić czas.
Kokojoko

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:40
Kokojoko, No widzisz,ja akurat w pipidówie 5 młodzieńczych lat spędziłem,niestety w moim przypadku przyniosło to tylko marne schematy :pirate: :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:43
Kestrel napisał(a):Kokojoko, No widzisz,ja akurat w pipidówie 5 młodzieńczych lat spędziłem

Teraz masz młodzieńcze lata :P Chciałabym mieć znów 20 lat :105:
Kokojoko

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:44
Kokojoko, Dziecinnych* niech ci będzie :P
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:48
Kokojoko napisał(a):
Teraz masz młodzieńcze lata :P Chciałabym mieć znów 20 lat :105:

Nie ty jedna :D

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 01:14
20 000 za rok młodości,taniej nie będzie :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 01:16
Chciałabym mieć znów 20 lat :105:

Ja nie... bylam przerazona matka a w sklepach byly pustki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 01:18
sklepach byly pustki,były pieniądze

w portfelach są pustki,towar na półach

:mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 01:19
Kestrel, pieniedzy tez nie bylo...zarabialo sie grosze...tyle ze praca dla kazdego
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Nameless 23 lis 2013, 01:21
A rachunki? Np. za prąd to jakieś śmieszne kwoty.
Trust me, I'm an engineer.

Sortuj wg