Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez magnolia84 22 lis 2013, 23:56
ahahahahaha gdzie jest NieznanySprawca???!
magnolia84

Samotność

przez NieznanySprawca 22 lis 2013, 23:57
magnolia84, melduje się na posterunku. 8)

-- 22 lis 2013, 23:58 --

mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria

eee, synek
napierdalanie tych katolskich herezji to jest sodomia i gomoria dopiero ; >
NieznanySprawca

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 23:59
Chlewu mi tu robić nie będziecie,not today .
:pirate:

katolicy nie bardzo
tu jest cały tragizm tych ludzi

W sensie że wiara,nie ten adres towarzyszu,nie sądzę by dla zmęczonej to problem był :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kokos7 22 lis 2013, 23:59
NieznanySprawca, tak mi mówiło 80% polaków chodzących do kościoła, to tylko ze słuchu znam

Samotność

przez magnolia84 22 lis 2013, 23:59
NieznanySprawca, :105:
magnolia84

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:01
Candy14 napisał(a):zmęczona_wszystkim, wyjedz z tej pipidowkii moze spotkasz kogos dla siebie :) I nie generalizujmy. W mojej pipidowce po pierwszych plotach wszyscy zaakceptowali ze mam partnetra z duza roznica wieku co dla wiekszosci jest nie do pojecia. Starszy facet mlodsza laska tak ale zeby odwrotnie? zgroza :lol:

Bo pewnie na początku sami zazdrościli:) Zwłaszcza jakieś zasiedziałe babiny znudzone swoimi facetami.
Nie mogę wyjechać, ale nie za bardzo mogę powiedzieć dlaczego. I w wielkim mieście wcale nie jest tak idealnie pod tym względem.

Samotność

przez kokos7 23 lis 2013, 00:01
NieznanySprawca, Twoi sąsiedzi zapewne też chodzą i to samo Ci powiedzą

Samotność

przez kotyk 23 lis 2013, 00:02
kokos84 napisał(a):
Kestrel napisał(a):
nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne
Ze W000t?
Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.
katolicy nie bardzo
tu jest cały tragizm tych ludzi
powiedziałabym, że w tym wypadku większym problemem jest religia, nie orientacja ;)

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 00:02
Kokojoko, ale jednak w porownaniu do 3 miasta gdzie mieszkalam pol zycia to prowincja :D Wszyscy wszystkich znaja i o wszystkich wiedza. Ja jestem naplywowa wiec najwiecej dupe obrabiaja ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:04
Kestrel napisał(a):W sensie że wiara,nie ten adres towarzyszu,nie sądzę by dla zmęczonej to problem był :pirate:

Zgadza się. Problemy natury religijnej mi nie towarzyszą. Oczywiście, nie jest przyjemne słyszeć te wszystkie utyskiwania na siebie i "grzeszne zycie", ale przecież równie często jedzie się po masonach, żydach, "obcych telewizjach", ofiarach pedofilii, itp:)

Samotność

przez NieznanySprawca 23 lis 2013, 00:05
NieznanySprawca, Twoi sąsiedzi zapewne też chodzą i to samo Ci powiedzą

Nie mam sąsiadów, zabiłem ich już dawno temu za takie głupie gadanie. :twisted:
NieznanySprawca

Samotność

przez kokos7 23 lis 2013, 00:06
zmęczona_wszystkim, ja np. po nikim nie jade i nie bede wykrzykiwal czy smial, kazdego to jest prywatna sprawa

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:09
kokos84 napisał(a):zmęczona_wszystkim, ja np. po nikim nie jade i nie bede wykrzykiwal czy smial, kazdego to jest prywatna sprawa

Bardziej chodziło mi o ujeżdżanie niektórych przedstawicieli kościola i niektorych zapatrzonych w nich wiernych. Ale myślę, że nie warto zaczynać tego tematu, bo zwykle burzy on krew w ludziach;)

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:13
Candy14 napisał(a):Kokojoko, ale jednak w porownaniu do 3 miasta gdzie mieszkalam pol zycia to prowincja :D Wszyscy wszystkich znaja i o wszystkich wiedza. Ja jestem naplywowa wiec najwiecej dupe obrabiaja ;)

Aaa... Myślałam, że mieszkasz w Trójmieście... W mniejszych miastach rzeczywiście jest mniej prywatności, choć u mnie niby duże miasto a w bloku, każdy o każdym wszystko wie... Kto z kim, po co, dlaczego...
Kokojoko

Sortuj wg