Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:01
Candy14 napisał(a):zmęczona_wszystkim, wyjedz z tej pipidowkii moze spotkasz kogos dla siebie :) I nie generalizujmy. W mojej pipidowce po pierwszych plotach wszyscy zaakceptowali ze mam partnetra z duza roznica wieku co dla wiekszosci jest nie do pojecia. Starszy facet mlodsza laska tak ale zeby odwrotnie? zgroza :lol:

Bo pewnie na początku sami zazdrościli:) Zwłaszcza jakieś zasiedziałe babiny znudzone swoimi facetami.
Nie mogę wyjechać, ale nie za bardzo mogę powiedzieć dlaczego. I w wielkim mieście wcale nie jest tak idealnie pod tym względem.

Samotność

przez kokos7 23 lis 2013, 00:01
NieznanySprawca, Twoi sąsiedzi zapewne też chodzą i to samo Ci powiedzą

Samotność

przez kotyk 23 lis 2013, 00:02
kokos84 napisał(a):
Kestrel napisał(a):
nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne
Ze W000t?
Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.
katolicy nie bardzo
mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria
tu jest cały tragizm tych ludzi
powiedziałabym, że w tym wypadku większym problemem jest religia, nie orientacja ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 23 lis 2013, 00:02
Kokojoko, ale jednak w porownaniu do 3 miasta gdzie mieszkalam pol zycia to prowincja :D Wszyscy wszystkich znaja i o wszystkich wiedza. Ja jestem naplywowa wiec najwiecej dupe obrabiaja ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:04
Kestrel napisał(a):W sensie że wiara,nie ten adres towarzyszu,nie sądzę by dla zmęczonej to problem był :pirate:

Zgadza się. Problemy natury religijnej mi nie towarzyszą. Oczywiście, nie jest przyjemne słyszeć te wszystkie utyskiwania na siebie i "grzeszne zycie", ale przecież równie często jedzie się po masonach, żydach, "obcych telewizjach", ofiarach pedofilii, itp:)

Samotność

przez NieznanySprawca 23 lis 2013, 00:05
NieznanySprawca, Twoi sąsiedzi zapewne też chodzą i to samo Ci powiedzą

Nie mam sąsiadów, zabiłem ich już dawno temu za takie głupie gadanie. :twisted:
NieznanySprawca

Samotność

przez kokos7 23 lis 2013, 00:06
zmęczona_wszystkim, ja np. po nikim nie jade i nie bede wykrzykiwal czy smial, kazdego to jest prywatna sprawa

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:09
kokos84 napisał(a):zmęczona_wszystkim, ja np. po nikim nie jade i nie bede wykrzykiwal czy smial, kazdego to jest prywatna sprawa

Bardziej chodziło mi o ujeżdżanie niektórych przedstawicieli kościola i niektorych zapatrzonych w nich wiernych. Ale myślę, że nie warto zaczynać tego tematu, bo zwykle burzy on krew w ludziach;)

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:13
Candy14 napisał(a):Kokojoko, ale jednak w porownaniu do 3 miasta gdzie mieszkalam pol zycia to prowincja :D Wszyscy wszystkich znaja i o wszystkich wiedza. Ja jestem naplywowa wiec najwiecej dupe obrabiaja ;)

Aaa... Myślałam, że mieszkasz w Trójmieście... W mniejszych miastach rzeczywiście jest mniej prywatności, choć u mnie niby duże miasto a w bloku, każdy o każdym wszystko wie... Kto z kim, po co, dlaczego...
Kokojoko

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:20
Jeżeli chodzi o prywatność miasto>>>>>>wiochy,z drugiej strony jak się jest ultra aspołecznym,to wszycho jeden pies,miasta jednak dają większe pole do popisu co do znajomości,czy raczej większe spektrum możliwości :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:31
Kestrel napisał(a):miasta jednak dają większe pole do popisu co do znajomości,czy raczej większe spektrum możliwości :pirate:

Niekoniecznie... W mieście, żeby się spotkać umawiasz się kilka dni wcześniej, albo w dobrym razie kilka godzin i jedziesz na spotkanie prawie godzinę (inne dzielnice itp.) a na wsi w wakacje, wychodziłam wieczorem pogadać, po drodze wchodziłam po koleżankę mieszkającą obok. Po 19:00 wszyscy zbierali się na rynku, pod GOKiem albo na przystanku PKS(zadupie, więc nie było gdzie się spotykać). Wystarczyło wyjść i po 5 min było już z kim pogadać, iść na spacer czy wypić piwo. W mieście wszystko trzeba planować, nikt nie ma czasu, każdy ma milion rzeczy do zrobienia.
Kokojoko

Samotność

przez Arhol 23 lis 2013, 00:33
Kokojoko, Widocznie byłaś w innym rodzaju wiochy :mrgreen: ,ja niestety za lat szkolnych nie przepadałem za swoim towarzystwem w tamtejszej szkole :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lis 2013, 00:35
Bo każda pipidówka jest inna:) A zresztą teraz, w dobie internetu, chyba raczej tak nie przesiadują ludzie po róznych miejscówkach, skoro się moga zgadać przez net czy inne cholerstwo.

Samotność

przez Kokojoko 23 lis 2013, 00:37
To nie byli ludzie ze szkoły (nie mieszkałam tam) tylko osoby, które tam zamieszkiwały. Wystarczyło poznać jedną-dwie osoby i już jakoś naturalnie można było się zgrać z resztą.

-- 22 lis 2013, 23:40 --

zmęczona_wszystkim napisał(a):Bo każda pipidówka jest inna:) A zresztą teraz, w dobie internetu, chyba raczej tak nie przesiadują ludzie po róznych miejscówkach, skoro się moga zgadać przez net czy inne cholerstwo.

Podejrzewam, że tam większość osób nadal nie ma internetu. Nadal wszyscy przesiadują na rynku jak jest ciepło, bo wyjście na rynek to jedna z niewielu rozrywek a można spotkać się z ludźmi i fajnie spędzić czas.
Kokojoko

Sortuj wg