Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kokos7 22 lis 2013, 23:40
zmęczona_wszystkim napisał(a):
kokos84 napisał(a):zmęczona_wszystkim, Ty nie miałaś problemów z orientacją homo?

ale problemów jakich? Z samoakceptacją? Problemów związanych z szukaniem partnerki? :)

z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 23:41
kokos84 napisał(a):
kotyk napisał(a):uwielbiam nagłe pytania kokosa xD

ostanio pisała o swoim problemie
w dodatku jest to ból ludzi homo, bo oni wiedza ze raczej nie udda im sie stworzyc zwiazku,
heterycy jeszcze maja nadzieje

wiesz, jak pocieszyć zdołowanych ludzi :D

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 23:41
kokos84 napisał(a):
kotyk napisał(a):uwielbiam nagłe pytania kokosa xD
ostanio pisała o swoim problemie
w dodatku jest to ból ludzi homo, bo oni wiedza ze raczej nie udda im sie stworzyc zwiazku,
heterycy jeszcze maja nadzieje
nie jestem pewna.. w wawie zdarza mi się widywać pary jednej płci, a przypuszczam, że ogromna większość wcale nie obnosi się z tym publicznie. dlaczego twierdzisz, że 'raczej im się nie uda'? ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kokos7 22 lis 2013, 23:42
to jest wielki tragizm takich ludzi, tragedia, w dodatku gdy są chorzy psychicznie

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 23:44
kokos84 napisał(a):ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz
jacię... dlaczego ktos, komu podobają się dziewczyny, miałby chcieć mieć chłopaka? kokos, nie zdołowało Cię, że nigdy nie będziesz mieć chłopaka? ;)

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 23:47
wieslawpas, jestes homo?
z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

e tam dozyjemy czasow kiedy pary homo beda sie pobierac w Polsce wiec nie mow nigdy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 23:47
kokos84 napisał(a):z samoakceptacją, ze nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne, nie zdolowalo to Ciebie

A akceptacją swojej orientacji? nie. Może kiedyś, na początku, kiedy odkrywałam swoje upodobania, bunt był. Ale nie posiadania chłopaka i nie wychodzenia za mąż nie żałuję, bo jak każdy inny człowiek mam uczucia:) I to, do kogo sa one skierowane, dla mnie nie jest problemem. Problemem jest dla mnie znalezienie w tej małej garstce kogoś, do kogo będę pasować. Moje problemy z psychiką są dla mnie znacznie gorsze, bo to one rzutują na moje życie, i to uczuciowe, i każde inne. Pewnie podobne problemy miałabym, gdybym była hetero, więc to nie orientacja jest czymś, co spędzałoby mi sen z powiek. Jasne, ze ukrywanie się nie jest przyjemne, ale pewnie gdybym była w szczęśliwym związku, to tak bym się nie ukrywała, co nie znaczy, ze wypisałabym sobie to na tęczowym sztandarze i chodziła z nim triumfalnie po mojej pipidówce :mrgreen:

a "chłopaków" miałam, tak dla Twojej wiadomości:)

Samotność

przez wieslawpas 22 lis 2013, 23:51
Candy14, nie - hetero.

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 23:51
zmęczona_wszystkim, wyjedz z tej pipidowkii moze spotkasz kogos dla siebie :) I nie generalizujmy. W mojej pipidowce po pierwszych plotach wszyscy zaakceptowali ze mam partnetra z duza roznica wieku co dla wiekszosci jest nie do pojecia. Starszy facet mlodsza laska tak ale zeby odwrotnie? zgroza :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 23:51
nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne

Ze W000t?
Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 23:53
wieslawpas, a sorry bo z tego posta
zmęczona_wszystkim, wiem z innego posta, ze ty nie masz problemów z orientacja seksualna. Kurcze, ja też nie :)
jqkos wyczytalam ze Ty tez nie masz problemow z odmienna orientacja :D

Samotność

przez Kokojoko 22 lis 2013, 23:54
Candy14, Ty mieszkasz na pipidówce? Przecież to całkiem duże, fajne miasto.
Kokojoko

Samotność

przez kokos7 22 lis 2013, 23:54
Kestrel napisał(a):
nigdy nie bedziesz miala chlopaka, ze nigdy nie wyjdziesz za maz, ze jestes homo i w dodatku masz zaburzenia psychiczne

Ze W000t?
Co ma piernik do wiatraka? Nie sądzę by to że ma się najebane pod kopułą,czy jest się nieszczęśliwym było ŚCIŚLE powiązane z orientacją,przeciwnie,wydaje mi się że to akurat nie ma nic do rzeczy.

katolicy nie bardzo
mężczyzna nie powinien współżyć z mężczyzną, to sodomia i gomoria
tu jest cały tragizm tych ludzi

Samotność

przez PJT 22 lis 2013, 23:55
jebać ten topic
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg