Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 22 lis 2013, 22:49
ja wierze w trojmiejska grupe
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez carlosbueno 22 lis 2013, 22:50
Ja to co parę lat odcinam się z własnej woli od znajomych bo zbytnio mnie męczą, albo mają jakieś wymagania ode mnie, a tego nie lubię. Jestem urodzonym samotnikiem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:51
Candy14 napisał(a):Mi deprecha a potem zmiany po terapii wykosily wszystkich znajomych. Ja sie zmienilam...oni nie i nie zaakceptowali mojej zmiany wiec pozegnalam. Nie przeszkodzilo mi nic w poznaniu nowych ludzi ktorych uwazam za bliskich znajomych chociazby tu na forum

W moim przypadku było trochę inaczej. Jako młody osobnik miałam problemy z komunikacją z innymi, a relacje z nielicznymi znajomymi rozluźniły się po pewnym czasie z powodu dystansu, zmian osobowościowych, itp. Potem sama zamknęłam się w swoim świecie i nie potrafiłam znaleźć miejsca, gdzie mogłabym kogokolwiek poznać w miarę normalny sposób. I obudziłam się jako osoba praktycznie pozbawiona bliższych znajomych. A nowych nie mam jak zdobyć, bo jakoś nie widzę miejsc, w których mogłabym to zrobić. Odległość też ma znaczenie. I jeszcze problem, że znajomości internetowe często bywają bardzo przelotne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 22:51
Ja też już nie mam. Prawie rok temu przyjaciółka mnie olała, gdy moje problemy się nasiliły (teraz ona sama ma problemy i po roku ciszy przypomniała sobie o mnie, dzwoniąc). Dwaj kumple też się nie odzywają, ale jeśli się spotkamy, to chociaż się przywitają (o innych ludziach lepiej nie będę wspominać). Co nie znaczy, że mam z kim spędzać wolny czas. Bo nie mam. Siedzę w domu jak taki debil., zamiast korzystać z życia i bawić się.

Samotność

przez mark123 22 lis 2013, 22:58
Moja liczba znajomych licząc od urodzenia do teraz - zero.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez hania33 22 lis 2013, 23:02
Kiedys mialam znajomych , lecz mieli swoje zycie później , zaczęły sie balangi , jazdy motorami po pijaku itp. tylko głupoty w głowie , ze mnie był jakiś odmieniec kurde...wyprowadzili się później za granice, urwało sie wszystko, nie mam znajomych..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 23:08
ale Candy14 dobrze mówi.. zawsze można poznać nowych znajomych, np. podobnych do siebie.
co innego, jeżeli samemu nie lubi się ludzi w ogóle i nie chce się ich poznawać

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 23:09
kotyk napisał(a):ale Candy14 dobrze mówi.. zawsze można poznać nowych znajomych, np. podobnych do siebie.
co innego, jeżeli samemu nie lubi się ludzi w ogóle i nie chce się ich poznawać

Tylko gdzie można ich poznać? :/

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 23:10
albo mają jakieś wymagania ode mnie, a tego nie lubię.

noooooooo... marudza zebys sie z nimi spotkal :D okropne!

Potem sama zamknęłam się w swoim świecie

ja tez na dwa lata.... az zaczynalam miec fobie spoleczna Najbezpieczniej czulam sie zamknieta w domu i przestalam jesc bo wyjscie do sklepu mnie przerastalo. Zlecialo mi 10 kg. Potem zaczelam sie zmuszac do wyjsc bo zrozumialam ze jeszcze troche i juz nie bede miec sily. A ze jestem raczej komunikatywna to nie bylo problemu zeby poznac nowych ludzi.

-- 22 lis 2013, 23:11 --

Aurora92, proponowalismy Ci spotkanie to nas zlalas.. wiec nie pytaj gdzie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 23:11
jeżeli samemu nie lubi się ludzi w ogóle

No tak,niechęć do innych czasem się pojawia,ale skąd...
Tyle "hejtu" się zgromadziło w ostatnich latach we mnie,że to aż zaczyna komiczne być.
i nie chce się ich poznawać

A tego to nie wiem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez hania33 22 lis 2013, 23:12
kotyk, Trudno ich poszukać :roll: Kiedys probowalam, lecz jak mialam atak lękowy patrzyli sie , jak na ...echh
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 23:15
Candy14 napisał(a):Aurora92, proponowalismy Ci spotkanie to nas zlalas.. wiec nie pytaj gdzie

Nie bardzo do was pasuję. No i szkoda, że nie ma w trójmiejskiej grupie nikogo w moim wieku (a przynajmniej nic mi nie wiadomo) czy o podobnych zainteresowaniach. Szkoda, że wszystkie osoby z forum, które chciałabym poznać, mieszkają tak daleko. :-|

Samotność

przez monk.2000 22 lis 2013, 23:15
Z dziedziny samotności to chciałbym poznać kogoś starszego, kto by mi imponował mądrością, wiedzą i takimi różnymi.
Może sam nie jestem jakiś bardzo przydatny, ale lekko zwątpiłem w człowieka, chciałbym kogoś kto by mi przywrócił tą wiarę.
Nie kolejnego mózgowca, który się za dużo naczytał i się wymądrza na forach w internecie, a kogoś z empatią.

Bo sam sobie nie radzę, to zbyt dużo obciążenie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez kokos7 22 lis 2013, 23:17
monk.2000, ja myślę, że imponowałbyś dziewczynom swoją inteligencją i filozofią

Sortuj wg