Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:19
Zależy od miejsca, pracy, stylu życia. Jaką szanse na znalezienie kogoś bez szukania ma np. ktoś, kto calutki dzień pracuje przed kompem, nie ma z kim wyjść, itp. A jak jeszcze ma inną orientację, to już nie ma wyjścia, szukać musi. Chyba żeby wierzyć w te słowa: "nie szukajcie, a będzie wam dane" :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 22:19
( Dean )^2, Ale co nie bangla? twoje foty widziałem,dobrze wyglądasz nie w tym problem na pewno?
Stan majątkowy na pewno nie o to chodzi,problem w głowie?
kotyk, Może by zadziałało :P ,Jako tako życie raczej rozważam solo.

A książę/księżniczka sami zapukają do drzwi? :D Bez szukania mogłabym przeżyć bez żadnych doświadczeń chyba do emerytury:)

A z tym to się prezentuje upierdliwa zasada balansu....nie można zostać bezczynnym,ale też zbytnie staranie się nie przyniesie efektów,a tylko więcej rozczarowania i desperacji,jak mawia przysłowie - Nadgorliwość gorsza od faszyzmu :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Anna Maria 22 lis 2013, 22:20
Czuję się samotna bo nie mam wsparcia w rodzinie, tym bardziej dziś,a poza tym nie, niczego mi nie brakuje.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez UnityMitford 22 lis 2013, 22:21
kotyk ma rację. wszystko przychodzi niespodziewanie, wtedy gdy w ogóle przestajemy się nad tym zastanawiać.
UnityMitford

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 22:23
zmęczona_wszystkim, 'nie szukanie' kandydata na partnera wcale nie oznacza całkowitego zaniechania zawierania znajomości. po prostu bez sensu jest przygladać się każdemu pod kątem 'czy chciałbym z nią być?', 'czy ona by ze mna chciała?'. w moim wypadku związki wychodziły 'same' ze znajomości, po których nawet bym się tego nie spodziewała.

kasiątko, to posiedź z nami..
Ostatnio edytowano 22 lis 2013, 22:24 przez kotyk, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:23
UnityMitford napisał(a):kotyk ma rację. wszystko przychodzi niespodziewanie, wtedy gdy w ogóle przestajemy się nad tym zastanawiać.

Tak, chyba w harlekinach:)

-- 22 lis 2013, 22:25 --

kotyk napisał(a):zmęczona_wszystkim, 'nie szukanie' kandydata na partnera wcale nie oznacza całkowitego zaniechania zawierania znajomości. po prostu bez sensu jest przygladać się każdemu pod kątem 'czy chciałbym z nią być?', 'czy ona by ze mna chciała?'. w moim wypadku związki wychodziły 'same' ze znajomości, po których nawet bym się tego nie spodziewała.

Rozumiem, tylko takie znajomości też trzeba skądś mieć. W moim przypadku nie poznałabym nikogo w inny sposób. Ile osób, tyle recept i sposobów:)

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 22:37
tylko takie znajomości też trzeba skądś mieć

I....*werble*,tu psicho pogrzebane w moim przypadku :P.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 22:38
hehe, no ja mam z internetu ;) (a wcześniej ze szkoły/uczelni - ale to było zanim zepsuł mi się musk)

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:38
Kestrel napisał(a):

własnie, niektórzy nie sa w stanie zrozumieć, że niektórzy moga nie miec bliższych znajomych, z wielu zresztą różnych powodów.

Samotność

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 22:39
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Kestrel napisał(a):

własnie, niektórzy nie sa w stanie zrozumieć, że niektórzy moga nie miec bliższych znajomych, z wielu zresztą różnych powodów.

Dokładnie.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 22:42
Nie tak czasem że nie można,Raczej..nie wiem jak stworzyć okazje,czy ki pieron jak to zwać :P.
Zresztą tu też sporo zależy od tego w którą stronę zawieje pod moją zjebaną kopułą,Są dni że jestem mhrocznym lordem malkontentusem,są bardziej trzeźwe (realistyczne,nie chodzi o alko :P) i chciałoby się nawet gdzie wyleźć D: .

No cóż,to co dupę ratuje to własne hobby,nic więcej czasem.
Moderator

Samotność

przez Candy14 22 lis 2013, 22:43

ale jakich?
Mi deprecha a potem zmiany po terapii wykosily wszystkich znajomych. Ja sie zmienilam...oni nie i nie zaakceptowali mojej zmiany wiec pozegnalam. Nie przeszkodzilo mi nic w poznaniu nowych ludzi ktorych uwazam za bliskich znajomych chociazby tu na forum
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez PJT 22 lis 2013, 22:46
ja straciłem wszystkich w liceum, skonczylem lo dla dorosłych eksternistycznie. po studiach na fizyce zostal mi sie 1 dobry znajomek wszyscy we mnie wbili jak zachorowalem.. ekipa z dwoch for ktore adminowalem wbiła także.
Ostatnio edytowano 22 lis 2013, 22:48 przez PJT, łącznie edytowano 1 raz
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez hania33 22 lis 2013, 22:48
Ja nie mam wcale znajomych...odcielam sie od innych , moze oni ode mnie juz sama nie wiem...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Sortuj wg