Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 19:00
Na doczepnego,liczne multikonta,obrażanie userów,paragrafy by się znalazły :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 19:18
Masked_Man, oczywiście, że nie tylko. Pytanie, jaka dziewczyna z większym prawdopodobieństwem da Ci numer lub wyjdzie z Tobą z tego klubu ;) Poza tym, większość dziewczyn wcale nie idzie do klubu, żeby poznawać facetów, tylko, żeby się pobawić.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 19:41
kotyk, w takim razie gdzie szukać :mrgreen:?
Czy technika znajomi znajomych którzy mają znajomych aż któregoś magicznego dnia szczęście dopisze :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 20:34
Kestrel, jak to gdzie? najlepiej tam, gdzie chodzą ludzie o podobnych do Twoich zainteresowaniach ;p
ja jestem dzieckiem internetu, więc najłatwiej mi szukać tutaj ;) ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pójść na jakiś zlot dla mangozjebów, zapisać się na kurs języka czy wspinaczki albo do jakiegoś studenckiego klubu.

z tym chodzeniem do klubu nie po to, żeby poznawać facetów, miałam na myśli raczej to, że po chłopakach poznanych w klubie też możnaby się spodziewać typu podrywacza i nie wiem, czy dziewczyny traktują takie znajomości poważnie.

edit: jeśli jest tu dziewczyna, która w klubie poznała miłość swojego życia, nawołuję do opowiedzenia swojej historii :D

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 20:46
kotyk, Co do internetuf,w sumie jakiś czas temu pobieżnie "szukałem" w sieci właśnie,i niestety w celach matrymonialnych,jeżeli chodzi o sieć,poniosłem sromotną klęskę,obecnie spasowałem :P (Ale czemu,to sam nie wiem,może za łatwo odpuszczałem,może styl pisania/morda/pierdyliard innych czynników nie te jak trza),dlatego internety i działalność matrymonialna - zwątpiłem,mimo uzależnienia od internetu i szukania (przeszło pół roku) -
Obrazek
Ok,koniec bólów dupy (Bo i tak to nic nie da),Już poza programem jestem aspołeczny,odizolowany,ludzi mam za coś czego nienawidzę i nie trawię,znajomi,nie mówiąc o już o czymś więcej wydają się kosmosem nie do osiągnięcia :P.
A może wypadałoby tryhardować?
Who knows.

z tym chodzeniem do klubu nie po to, żeby poznawać facetów, miałam na myśli raczej to, że po chłopakach poznanych w klubie też możnaby się spodziewać typu podrywacza i nie wiem, czy dziewczyny traktują takie znajomości poważnie.

Klubensy to raczej właśnie miejsce,by się nawalić,wytańczyć,wybawić i porobić głupoty,niźli miejsce na szukanie partnera/ki.
Jednak,życie pisze nieprawdopodobne scenariusze czasem, i wszystko możliwe :pirate:
Moderator

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 21:44
Kestrel, poka mordę ;)
ta klęska polegała na tym, że one nie chciały, czy że nie sprostały Twoim wymaganiom?
to nie jest wcale prosta sprawa znaleźć tego drugiego pasującego puzzla

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 21:49
kotyk, A w ludziach z forum sobie poszukaj,gdzieś twarzywo jest zakopane :P.
Klęska polegała na tym że pisałem,i zazwyczaj widziałem tylko "wiadomość przeczytana" itp : P,co konkretnie nie zadziałało - I don't know,mogę tylko przewidywać :P.
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 21:56
A moje wszystkie znajomości tego typu pochodziły/pochodzą z internetu, bo w inny sposób nijak bym nigdy nikogo nie spotkała.

Samotność

przez Arhol 22 lis 2013, 21:58
Raz jeszcze rzeknę- nie neguje internetów D: , Z subiektywnego punktu widzenia dla mnie klęska,innym jak widać się udawało (nawet nie chodzi mi stricte o "znajomości związkowe"),ale zwykłe znajomości czy przyjaźnie :P.
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:00
Ale niestety, dla mnie to było jak chodzenie do biura matrymonialnego. Przykra konieczność. Nie szukałam przez specyficzne portale, a bardziej za pośrednictwem rozmaitych ogłoszeń-anonsów:)

Samotność

przez ( Dean )^2 22 lis 2013, 22:04
Mi też się nie udało przez internety,ale generalnie w ogóle mi się nie udaję,kobiety czuję gardzą takimi facetami jak ja i mogę pisać po portalach i chodzić na kurse tanca,to nic nie da.Dlatego daje sobie z tym spokoj powoli,chce się skoncentrować na studiach i jakoś sobie żyć chociaż na tych studiach też tragedia jest ale może jakoś się to jeszcze naprawi...
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez kotyk 22 lis 2013, 22:09
Kestrel, no to mówię, znajdź jakieś zagubione otaku i ustawcie się na wspólne oglądanie animców. i to nie jest żart bynajmniej, może zadziałać ;)
a tak naprawdę dla mnie najlepszą taktyką jest nie szukać. nie spodziewać się, nie oczekiwać, nie rozmyślać o tym, nie ponaglać, nie wyprzedzać faktów. przynajmniej nie ma potem rozczarowań..

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 22 lis 2013, 22:09
A ja chyba jakoś nie mogłam trafić na kogoś, kto by mi tak naprawdę odpowiadał. A jak już jakaś osoba odpowiadała, to zwykle nie była mną zainteresowana.

-- 22 lis 2013, 22:10 --

kotyk napisał(a):Kestrel, no to mówię, znajdź jakieś zagubione otaku i ustawcie się na wspólne oglądanie animców. i to nie jest żart bynajmniej, może zadziałać ;)
a tak naprawdę dla mnie najlepszą taktyką jest nie szukać. nie spodziewać się, nie oczekiwać, nie rozmyślać o tym, nie ponaglać, nie wyprzedzać faktów. przynajmniej nie ma potem rozczarowań..

A książę/księżniczka sami zapukają do drzwi? :D Bez szukania mogłabym przeżyć bez żadnych doświadczeń chyba do emerytury:)

Samotność

przez ( Dean )^2 22 lis 2013, 22:16
Jakoś większośc ludzi nie szuka i sami się znajdują.....
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg